Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

[SPRZEDAM] PT Cruiser 2,4 +GAZ automat 2001


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 fismol2

fismol2

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 221
  • Dołączył:  13 lis 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,4 A Gaz
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 marzec 2019 - 18:46

Naprawdę niechętnie się z nim rozzstanę :(
Autko jeździ ze mną przeszło 3 lata i jeżdżę nim codziennie więc jest w stałej eksploatacji - wsiadasz i jedziesz... przywiązałem się do niego i nie ma mowy o negocjacjach cenowych. Jak ktoś się chce targować to proszę Cena 5600 - upuszczam 600zł na drobne korekty i mamy okrągłe 5tysi :p

Co do autka - Jak ktoś się boi wersji 2,4 to niech wie że jest to najlepiej "jeżdżąca" wersja. Kiedyś szukałem dla siebie 1,6 (bo łańcuch i coś tam) ale przy tej masie auta to musi mieć moc. Autko jest zagazowane i pali średnio 13l gazu. Nie ma tu żadnej ściemy!
Jest to automat i jeśli ktoś chce przez to marudzić to ma pecha. Z reguły to ta,k że jak ktoś nie miał nigdy auta w automacie i marudzi - to tak jakby nie być nigdy z kobietą i powiedzieć, że seks jest bleee :p
Skrzynia była w międzyczasie uszczelniana (uszczelka pod selenoidem) a kto jak nie amerykanie robi od zamierzchłych czasów automaty - nie ma się czego bać :d
Autko jest  sprowadzone z USA

Autko ma kilka drobnych defektów, ale myślę, że jak na ten rocznik można mu wybaczyć :)
Pod jedną z klamek wyłazi rudy pod lakierem.
Za mojej kariery autko miało ocierkę z lewej strony - wymieniłem błotnik i drzwi (i całe szczęście bo akurat te dwa elementy były pordzewiałe po poprzednim właścicielu :d )

Autko stoi u mnie na zimowych oponach i stalowych felgach. Opony są w naprawdę bardzo dobrym stanie! kupowałem je poprzedniej zimy.
Dokładam do oferty piękne (choć pewnie brudne bo są w piwnicy) oryginalne, chromowane felgi  z dość dojechanymi letnimi oponami (pewnie jeszcze na sezon max dwa) dlatego też cena nie podlega negocjacjom!!! same felgi w tym stanie są dużo warte dla miłośników PiTiego.

Najważniejsze rzeczy zrobione za moich czasów:
czerwiec 2016 - Przednie hamulce - nowe (1000zł) , poduszka pod silnikiem (80zł), uszczelka pod selenoidem skrzyni biegów (400zł)
jesień 2016 - małe problemy z wyjącą pompą wspomagania - czyszczenie sitka na zbiorniczku, przepłukanie płynem układu zalanie nowym - chodzi jak marzenie :d
styczeń 2017 - Przegub przedni (120zł)- lewy, znowu poduszka pod silnikiem (80zł)
marzec 2017 - nowy korek ciśnieniowy (70zł), odpowietrzanie układu
kwiecień 2017 - Nowiutkie KYB Amorki tył (300zł - komplet)
2018- diody deski rozdzielczej
2018- cała elektryka tylnych świateł
2018 lato -  regeneracja rozrusznika
2018- sworznie wahaczy
Regularna diagnostyka silnika.

Gdyby ktoś był z dolnego śląska polecę swojego mechanika We Wrocławiu - spec od amerykańców
 
Pojawia mu się "check engine" i mógłbym go skasować na potrzeby sprzedaży, ale wolę to wytłumaczyć - moge poszukać ogłoszenia z którego ja kupiłem to autko - już wtedy właściciel o tym pisał. Jest to najprawdopodobniej przyczyna "niewłaściwej mieszanki" wynikająca z instalacji gazowej. Czasami się pali czasami gaśnie, magicy kombinowali jak wyregulowac gaz aby to zniknęło, ale wszyscy załamują ręce i mówią - tam jest poprawnie.

AAAAA----- z wyjątkiem zdjęcia licznika reszta jest jeszcze starego właściciela i ma tam paskudne felgi których się pozbyłem - moje są piękne :d

nie piszę o wymianach płynów itp.
Dlaczego sprzedaję ? Bo chcę spróbować żyć bez samochodu. Jak ktoś rozumie to fajnie, reszty nie będę przekonywał.

Pytania? pisać śmiało!

 

ksiadzyn@poczta.onet.pl

 

05784150736301516589.jpg24588205559027816570.jpg


Użytkownik fismol2 edytował ten post 20 marzec 2019 - 19:21




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych