Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Co dalej z forum?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#61 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7791
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 01 styczeń 2022 - 12:16

.JoKer. święta prawda, to czym dzielę się z Wami na forum nigdy bym nie odważyła napisać się na fb.


Ja też zaglądam tu kilka razy w ciągu dnia.
  • bartek_sz3, Voltek i gtig60 lubią to

#62 MiGi42

MiGi42

    PT MC

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  06 lut 2011
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Romuald
  • Skąd::Poznan
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 styczeń 2022 - 08:57

Nawet ja mało aktywny , ale codziennie zaglądający - podglądający

 

Czytanie gazet to także bierna aktywność


  • Dorka lubi to

#63 KrzysiekPT

KrzysiekPT

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  •         
  • Posty: 1303
  • Dołączył:  17 maj 2020
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Krzysiek
  • Skąd::Bielsko B
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 styczeń 2022 - 22:35

Nawet ja mało aktywny , ale codziennie zaglądający - podglądający

 

Czytanie gazet to także bierna aktywność

nie mam odwagi uczyć "starego" ale wystarczy ikonke wstawić albo " żyje" i już wszyscy wiedzą że jest ok.

Przecież tu masz, od ładnych paru lat , przyjaciół ( taką mam nadzieję ) 



#64 Lechu

Lechu

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 23
  • Dołączył:  20 paź 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Leszek
  • Skąd::Wolsztyn
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 marzec 2022 - 16:09

Cześć
Dzięki, że jesteście. Mojemu mechanikowi została sprężynka po wymianie filtra oleju, dalej nie muszę chyba pisać...
Dzięki naszemu ptclub sprawa załatwiona. Techniczny ma wielką moc!
Pozdrawiam Wszystkich
  • indianer, Dorka i suchy lubią to

#65 Johny6665

Johny6665

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 237
  • Dołączył:  27 gru 2019
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 marzec 2022 - 20:20

Forum to jednak forum.. na fb to ulep zdjęć, postów o niczym i durnych komentarzy. 


  • Dorka i cyborg lubią to

#66 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8209
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 marzec 2022 - 08:40

Osobiście nie wiem jak jest na FB, ale zgadzam się z tobą w całej rozciągłości :spoko:



#67 Lechu

Lechu

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 23
  • Dołączył:  20 paź 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Leszek
  • Skąd::Wolsztyn
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 kwiecień 2022 - 05:28

Co to jest fb?

#68 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4970
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 kwiecień 2022 - 11:02

Co to jest fb?

 

 

To skrót od facebook'a. 



#69 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 970
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 kwiecień 2022 - 13:30

To skrót od facebook'a. 

A co to jest Facebook? ;-)

 

Czy to może ta słynna platforma internetowa wyłudzająca dane użytkowników oraz zbierająca informacje o ich zachowaniach, preferencjach i zainteresowaniach w celu sprzedawania im reklamowanych produktów lub sprzedawania tych danych innym podmiotom gospodarczym?

 

Tak tylko pytam bo nie używam :)

 

 

P.S. Jeżeli jest wątek pt. "Co dalej z forum?" to proponuję utworzenie wątku pt. "Co bliżej z forum?"

"Bliżej z forum" są np. dwa spoty, na których będzie mnóstwo ludzi


Użytkownik Al Capone edytował ten post 10 kwiecień 2022 - 14:14

  • suchy lubi to

#70 suchy

suchy

    Zwolennik

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 311
  • Dołączył:  01 maj 2021
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Daniel
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 kwiecień 2022 - 07:29

Bliżej z forum to spotkania w terenie :)

#71 Kris

Kris

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 29
  • Dołączył:  22 paź 2022
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2022 - 20:30

Witam.

Ja nowy,więc nie jest chyba,aż tak źle 😁
Smie twierdzić,że jednak przybywa członków,miłośników,jak i związków PT,z przypadku 😁

#72 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4970
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2022 - 20:38

Ja nowy,więc nie jest chyba,aż tak źle Smie twierdzić,że jednak przybywa członków,miłośników,jak i związków PT,z przypadku

 

To dobrze, że tak twierdzisz,  :spoko:  



#73 Lalek taxi

Lalek taxi

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 11
  • Dołączył:  20 paź 2022
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Darek
  • Skąd::Świeradów Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2022 - 22:01

Też jestem nowy, na forum oczywiście i nie wyobrażam sobie że taki projekt może zniknąć.

Moim skromnym  zdaniem z racji coraz mniejszej ilości wyjątkowych pojazdów Pt Cruiser , forum robi się coraz bardziej elitarne.

Nieuniknione jest że nasze Pitki będą przyszłymi youngtimerami , a zatem forum też nie.. będzie dla szerokiego odbiorcy, chyba tutaj nie chodzi o ilość a bardziej o wyszukanego uczestnika.

Jestem zwolennikiem spotkań , mieszkam w okolicy Świeradowa Zdrój , Szklarska Poręba, no naprawdę piękne okolice i przy drobnej pomocy zorganizuję spotkanie czy zlot użytkowników forum , wiem że towarzystwo będzie zacne, bo posiadanie Pt Cruisera to trochę więcej ...


  • andmis i Dorka lubią to

#74 Kris

Kris

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 29
  • Dołączył:  22 paź 2022
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2022 - 22:20

No właśnie,to ludzie tworzą takie miejsca,jak to forum i myślę,że wszyscy tutaj jesteście wyjątkowi 😁 a myślę tak,gdyż Nasze wozy są coraz starsze,czasami zapewne niejedno z Was miało ochotę polać swojego PT benzyna i podpalić,jak padło coś w PT i spędzało Wam sen z powiek,a mimo to nie poddaliscie i daliście swoim fura drugie życie,czyli niejedno przeszliście już,ze swoim PT,w chwilach grozy i radości byliście tutaj,na tym forum i myślę,że Ci którzy nie podpalili swojego PT,są tutaj jak rodzina,na dobre i źle 😁 i o to w tym wszystkim chodzi,by mieć cel,pasje i zamiłowanie. Podsumowując,napisze,że okolice Szklarskiej,to fajny region i miejsce,by łyknąć pod maskę i do środka fury,zawiesić wzrok na kolegi i koleżanki karoserii 😁

Uprzedze odpowiedź,na ewentualne pytanie...nie,PT nie chciałem polać benzyna i podpalić,jeszcze nie 😁 zaś inna furę,owszem,lokalem benzyna,lecz zawiodła ostatnia zapałka 😁
  • andmis lubi to

#75 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8002
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2022 - 22:47

Też jestem nowy, na forum oczywiście i nie wyobrażam sobie że taki projekt może zniknąć.
Moim skromnym  zdaniem z racji coraz mniejszej ilości wyjątkowych pojazdów Pt Cruiser , forum robi się coraz bardziej elitarne.
Nieuniknione jest że nasze Pitki będą przyszłymi youngtimerami , a zatem forum też nie.. będzie dla szerokiego odbiorcy, chyba tutaj nie chodzi o ilość a bardziej o wyszukanego uczestnika.
Jestem zwolennikiem spotkań , mieszkam w okolicy Świeradowa Zdrój , Szklarska Poręba, no naprawdę piękne okolice i przy drobnej pomocy zorganizuję spotkanie czy zlot użytkowników forum , wiem że towarzystwo będzie zacne, bo posiadanie Pt Cruisera to trochę więcej ...

Pamiętaj.Zaoferowałeś się zorganizować zlot.Forum Ci tego nie za po mni... :cwaniak ;)
Z chęcią bym przyjechał na spotkanie w kotlinę jeleniogorską.

#76 Voltek

Voltek

    PT MC

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 993
  • Dołączył:  13 kwi 2014
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1,6 M
  • Imię:Radek
  • Skąd::Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 październik 2022 - 07:44

Pamiętaj.Zaoferowałeś się zorganizować zlot.Forum Ci tego nie za po mni... :cwaniak ;)
Z chęcią bym przyjechał na spotkanie w kotlinę jeleniogorską.

Oj nie zapomnimy 😉😎

Użytkownik Voltek edytował ten post 23 październik 2022 - 07:44


#77 Kris

Kris

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 29
  • Dołączył:  22 paź 2022
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 październik 2022 - 18:36

Dobry wieczór 😁

Jako nowy,poszwedalem się po forum i wyciągałem pewne wnioski...z tego,co zauważyłem wcześniej był tu dużo większy ruch,zamieszanie i dużo pisaliscie,nawet można było się z kimś pokłócić 😁
Teraz to na drodze ciężko spotkać PT,tak jak i kogoś tutaj,chyba Nam się furki wykruszają,idą na złom co niektóre egzemplarze i ludzie odchodzą,choć mam nadzieję,że nie zmieniają PT,na nadziewane elektryki 😁
Choć na innych forach miłośników starszych aut jest zapewne podobnie.
Co do problemów,z PT,to myślę,że to zacny wózek,bo gdybyście mieli np Saaba i problemy,z panewkami,wałami,pompami olejowymi,to bym Wam dopiero serce szybciej biło 😁 zaś PT,to niemal się nie psuje,poza elektryka i zaniedbaniami serwisowymi.Moj się jeszcze nie popsol,ale po kupnie go rozebrałem na części,wyrzuciłem nawet to co dobre,by się przypadkiem nie popsol,zabezpieczyłem dodatkowo wiązki elektryczne,które nie mają zabezpieczonych przewodów i często się przecietaja,więc mam nadzieję,że to wydłuży życie elektryki. Mam nadzieję być tutaj z PT,z 10 lat i myślę,że Wy także za szybko się nie przesiądzie cię na fury innych marek 😁

#78 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8209
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 październik 2022 - 18:56

Все будет excellent :cwaniak



#79 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8002
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 październik 2022 - 19:16

Dobry wieczór

Jako nowy,poszwedalem się po forum i wyciągałem pewne wnioski...z tego,co zauważyłem wcześniej był tu dużo większy ruch,zamieszanie i dużo pisaliscie,nawet można było się z kimś pokłócić
Teraz to na drodze ciężko spotkać PT,tak jak i kogoś tutaj,chyba Nam się furki wykruszają,idą na złom co niektóre egzemplarze i ludzie odchodzą,choć mam nadzieję,że nie zmieniają PT,na nadziewane elektryki
Choć na innych forach miłośników starszych aut jest zapewne podobnie.
Co do problemów,z PT,to myślę,że to zacny wózek,bo gdybyście mieli np Saaba i problemy,z panewkami,wałami,pompami olejowymi,to bym Wam dopiero serce szybciej biło zaś PT,to niemal się nie psuje,poza elektryka i zaniedbaniami serwisowymi.Moj się jeszcze nie popsol,ale po kupnie go rozebrałem na części,wyrzuciłem nawet to co dobre,by się przypadkiem nie popsol,zabezpieczyłem dodatkowo wiązki elektryczne,które nie mają zabezpieczonych przewodów i często się przecietaja,więc mam nadzieję,że to wydłuży życie elektryki. Mam nadzieję być tutaj z PT,z 10 lat i myślę,że Wy także za szybko się nie przesiądzie cię na fury innych marek

Pokłócić zawsze się można,ale preferujemy dyskusje ;)
Fakt,kilka osób odeszło lecz przychodzą nowi i korzystają z zebranej tu wiedzy.Śmiem twierdzić,że bogatszego działu technicznego nie ma na zadnym innym forum/grupie w Europie a może i w Stanach.Co nie zmienia faktu,iż pytania nadal można zadawać,bo jak wiadomo pitki są jak kobiety.Nigdy nie wiemy czym nas zaskoczą :)

#80 Kris

Kris

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 29
  • Dołączył:  22 paź 2022
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 październik 2022 - 19:26

Widzę,że fura silver czy coś,a takie lakiery to ruda omija,więc na forum do końca świata 😁
Czyli kobiety dlatego lubią PT,bo się zawsze z sobą dogadają,albo strzela focha i jedna na autobus,a druga na serwis. Więc podsumowując,kto zrozumie kobietę i PT,o co mu chodzi 😁
Czyli kobiety dlatego lubią PT,bo się zawsze z sobą dogadają,albo strzela focha i jedna na autobus,a druga na serwis. Więc podsumowując,kto zrozumie kobietę i PT,o co mu chodzi 😁
Czyli kobiety dlatego lubią PT,bo się zawsze z sobą dogadają,albo strzela focha i jedna na autobus,a druga na serwis. Więc podsumowując,kto zrozumie kobietę i PT,o co mu chodzi 😁





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych