Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Kalendarze 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#41 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 grudzień 2013 - 20:49

może podeślę Ci swoją propo na pw

Jeśli masz ciekawy pomysł, to załóż nowy temat, jak chcesz coś przygotować na spot do Yodarka, to skonsultuj to z nim.
Zrób tak jak to robili pozostali, masz pomysł, to podziel się nim ze wszystkimi.
Pamiętaj tylko że wzór naszego loga jest dziełem naszej koleżanki Agi i ona jest twórcą tego loga.
http://www.ptclub.pl...iewprofile&u=29
A plik logo możesz pobrać go ze stronki Miecia. :kawka

#42 cwmarta

cwmarta

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 875
  • Dołączył:  07 maj 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 LPG
  • Imię:____
  • Skąd::Warmia
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 16 grudzień 2013 - 20:56

maxym72, no i masz swoje zdanie i to się liczy! :piwo pamiętaj ja w różowych rajtkach nie biegam.. :cwaniak

#43 Mike PT Dodge

Mike PT Dodge

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2251
  • Dołączył:  13 cze 2010
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:NITRO 2,8 A
  • Imię:Michał
  • Skąd::Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 grudzień 2013 - 20:58

jak dla mnie...masakra :torba jedno i drugie..


idealne rozwiązanie na gratis dla sponsorów :lol


Musze wpłacić, to dostane :-)

#44 monika_antonina

monika_antonina

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 755
  • Dołączył:  18 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Monika
  • Skąd::Tarnowo Podgórne
  • Płeć: Kobieta

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:00

Marta- nikt Ciebie nie zmusza do kupna chociażby jednej sztuki kalendarza.
Skoro masz zdolności do nadprzyrodzonej kreatywności i wyczucia estetyki to proponuję, abyś sama zrobiła swoje prywatne kalendarze.
Rok w rok nasz Miecio kochany robi kalendarze, które potrafią wywołać uśmiech na twarzach nawet największych dzieci.
Powiem więcej- zeszłoroczny projekt został doceniony przez posiadaczy "Rojsów".
Estetyka, estetyką, smak smakiem jednak humor i chwila zastanowienia dla "obcej" osoby to jest to, co właśnie potrafi wywołać Miecio przy pomocy kalendarzyków.
Nie jesteś jedyną osobą na tym forum, która ma "jakieś" podstawy grafiki. Ja mimo solidnych podstaw poligraficznych (mimo, że obecnie zajmuję się czymś zupełnie innym) wiem, że prawie wszystko w tym zaproszeniu jest niepoprawne, ale nie przeszkadza mi to.
Zaproszenie (kalendarze) są jak życie- co roku idą zmiany, raz wszystko idzie zgodnie z planem a raz sypie się do góry nogami. I w przyszłym roku będziemy widzieć świat odwrócony dzięki Mieciowi.
Doceniam ogrom pracy, który włożył Miecio w przygotowanie projektu i powtarzam raz jeszcze- nikt nikogo nie zmusza do kupna kalendarza.
Zapewne zaraz usłyszę, że "przecież to chodzi o dobre imię forum"... hmm a czy posiadacze PT są do końca poważni? Na pewno jesteśmy inni, niepowtarzalni, nie do końca poukładani i to jest piękne.
Miecio- szacun :*

#45 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13777
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:01

no to sie wku :cenzura nie ze se po mnie osoby leca ale miarka sie przebrala, barszczyku na swieta nie bedzie bynajmniej z mojej strony , osobom bardzo przepraszam tu mowie zegnajcie, bylo milo bylo zabawnie ale do czasu pozwole sobie jednak uzyc capsa wbrew regulaminowi PA!
podpisano ciul co macil, dupcyl tu i tam,.. nie wydupcyli mnie to sie sam WYDUPCAM PA!

#46 cwmarta

cwmarta

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 875
  • Dołączył:  07 maj 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 LPG
  • Imię:____
  • Skąd::Warmia
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:04

adames, a na forum przepisane są prawa majątkowe do logo?? no włąsnie rodzi Ci się w głowie pytanie a co to ? a na co to?... a to potrzebne jednak jak się zagłębić od strony prawnej

ok to ja będę do Yodarka uderzać z tematem..

#47 monika_antonina

monika_antonina

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 755
  • Dołączył:  18 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Monika
  • Skąd::Tarnowo Podgórne
  • Płeć: Kobieta

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:11

Marta hmmm żebym ja przypadkiem od strony prawnej nie przytoczyła Ci regulaminu forum, bo to akurat moja dziedzina.
Jak nic nie wiesz, to się nie odzywaj.
Najpierw chwyć do ręki KC a potem się wymądrzaj!

#48 cwmarta

cwmarta

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 875
  • Dołączył:  07 maj 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 LPG
  • Imię:____
  • Skąd::Warmia
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:12

Marta- nikt Ciebie nie zmusza do kupna chociażby jednej sztuki kalendarza.
Skoro masz zdolności do nadprzyrodzonej kreatywności i wyczucia estetyki to proponuję, abyś sama zrobiła swoje prywatne kalendarze.
Rok w rok nasz Miecio kochany robi kalendarze, które potrafią wywołać uśmiech na twarzach nawet największych dzieci.
Powiem więcej- zeszłoroczny projekt został doceniony przez posiadaczy "Rojsów".
Estetyka, estetyką, smak smakiem jednak humor i chwila zastanowienia dla "obcej" osoby to jest to, co właśnie potrafi wywołać Miecio przy pomocy kalendarzyków.
Nie jesteś jedyną osobą na tym forum, która ma "jakieś" podstawy grafiki. Ja mimo solidnych podstaw poligraficznych (mimo, że obecnie zajmuję się czymś zupełnie innym) wiem, że prawie wszystko w tym zaproszeniu jest niepoprawne, ale nie przeszkadza mi to.
Zaproszenie (kalendarze) są jak życie- co roku idą zmiany, raz wszystko idzie zgodnie z planem a raz sypie się do góry nogami. I w przyszłym roku będziemy widzieć świat odwrócony dzięki Mieciowi.
Doceniam ogrom pracy, który włożył Miecio w przygotowanie projektu i powtarzam raz jeszcze- nikt nikogo nie zmusza do kupna kalendarza.
Zapewne zaraz usłyszę, że "przecież to chodzi o dobre imię forum"... hmm a czy posiadacze PT są do końca poważni? Na pewno jesteśmy inni, niepowtarzalni, nie do końca poukładani i to jest piękne.
Miecio- szacun :*


no tak, powiedziałas to samo co ja tylko ja bez dyplomacji i ciepłych słów.. jak bym do swojej wypowiedzi dopisała kilka słów dyplomacji i kadzenia że projekt z głębi serca i tyle swojego czasu ktoś zechciał poświecić to by już nikt mnie nie czepiał nie.. no właśnie..

#49 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:13

tylko ja bez dyplomacji i ciepłych słów


a to boli?

#50 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:13

a na forum przepisane są prawa majątkowe do logo??

Nie napisałem że ktoś ma do tego logo prawo własności, napisałem tylko ze twórcą jest Aga.
To logo jest naszym forumowym wizerunkiem i na wszelki wypadek tylko chciałem zaznaczyć, żeby ten wzór był na ewentualnych gadżetach czy projektach które chciałabyś zrobić.
Ponadto chciałem przypomnieć wszystkim którzy nie widzieli, kto ten projekt zrobił. :cwaniak

#51 cwmarta

cwmarta

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 875
  • Dołączył:  07 maj 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 LPG
  • Imię:____
  • Skąd::Warmia
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:14

monika_antonina, oświeć mnie zatem swoją wiedzą hmm

#52 Mike PT Dodge

Mike PT Dodge

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2251
  • Dołączył:  13 cze 2010
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:NITRO 2,8 A
  • Imię:Michał
  • Skąd::Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:15

Pozwole sobie wtrącić hit spotu RZYKI 2012




CWMarta co sie tak czepiasz ostatnio?

#53 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6790
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:18

Dziewczyny - wrzućta na luz. Wszystko zostało powiedziane, dajcie sobie spokój. Czekałbym raczej na efekty. Pozdrawiam.

Miecio - GaGa Chwała Bohaterom - nie urażaj się. Twardym bądź. Zlewaj do jednej zlewki. Pozdrawiam

#54 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • Użytkownicy
  • Posty: 6033
  • Dołączył:  11 sie 2013
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:19

cwmarta, a ja się zastanawiam czy Ty w życiu wszędzie szukasz dziury w całym? Uszczypliwość to Twoje drugie imię? Na wszystko masz patent,więc może nowe forum,swój baner,swoje logo,swoje kalendarzyki,gadżety i jak to kiedyś napisałaś swoje Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Nie trzeba być grafikiem czy innym geniuszem ,Mietek zrobił coś od serca i to jest ok.

#55 monika_antonina

monika_antonina

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 755
  • Dołączył:  18 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Monika
  • Skąd::Tarnowo Podgórne
  • Płeć: Kobieta

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:24

Marta z całym szacunkiem, ale "oświecać" to zaraz będę swoją choinkę.
Tak, jak Ci pisałam wcześniej- chcesz wchodzić w dyskusję na temat znaków towarowych, praw do własności, czy po prostu wszystkim dla nas zrozumiałych praw nabytych z "natury" o czym mówił Adames?
Proszę bardzo, ale spotkajmy się na jakimś spocie to wtedy wprowadzę Cię w ten magiczny świat....
Widzę, że szukasz dziury w całym i chcesz udowodnić swoje istnienie.
Nikt nie ma zamiaru przecież kraść ciężkiej pracy Agnieszki, bo przecież im więcej oczu zobaczy logo- tym dla klubu lepiej.
Chodzi tylko o to, żeby siebie szanować i nie byłoby fajnie, gdybyś Ty wymyśliła sztandarowe logo a jakiś "x" nagle by je zmienił.

#56 cwmarta

cwmarta

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 875
  • Dołączył:  07 maj 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 LPG
  • Imię:____
  • Skąd::Warmia
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:24

adames, popytaj co do logo monika_antonina, bo ponoć jest w temacie praw autorskich, ich zbywania, kto jest twórcą kto włąścicielem, co to prawo autorskie, co to majątkowe i kto ma prawo rozporżądzać logo ptclubu, czy są licencję czy ich nie ma....

eh wam coś powiedzieć draka na całego zaraz, każdy się czepia, nie można powiedizeć swojego zdania bo każdy oczekuje przyklaskiwania jak wszyscy klaszczą to klaszcz i ty.. róbta jak chceta... ja już się mieszać nie będę.. czesc czołem... :dobranoc

#57 monika_antonina

monika_antonina

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 755
  • Dołączył:  18 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Monika
  • Skąd::Tarnowo Podgórne
  • Płeć: Kobieta

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:27

Ps. Maxym muszę trochę postów sobie "nakulać" :diabelek tyle czasu na forum a tak mało wpisów :brawo

#58 janusz

janusz

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 1154
  • Dołączył:  11 lis 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:janusz
  • Skąd::miasteczko śl
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:27

Mietek nie wydupcaj się sam bo wiesz że nasze dzieci są zdolniejsze i mądrzejsze od nas tak jak nasza młoda kolezanka

#59 Mike PT Dodge

Mike PT Dodge

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2251
  • Dołączył:  13 cze 2010
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:NITRO 2,8 A
  • Imię:Michał
  • Skąd::Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:28

adames, popytaj co do logo monika_antonina, bo ponoć jest w temacie praw autorskich, ich zbywania, kto jest twórcą kto włąścicielem, co to prawo autorskie, co to majątkowe i kto ma prawo rozporżądzać logo ptclubu, czy są licencję czy ich nie ma....


Zanim naciągniesz kołderkę oswieć nam o co Ci biega z tym logo? co chcesz z nim robić ze tak wypytujesz o prawa? Chcesz wykupić czy co ?

Mamy logo to używamy, po kiego pręta drążyć temat ?

#60 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6790
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 grudzień 2013 - 21:29

monika_antonina, Wystarczy - jak czytam Twoje posty, to sie boję, co będzie w następnym zdaniu... :haha :lol - znaczy siekiera czy morgensztern.... Pozdrawiam - licze na więcej.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych