Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

A oto moja modyfikacja (jeszcze nie ukończona)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7791
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 03 czerwiec 2015 - 11:32

Ciesz się nimi, modyfikuj dalej i nie przejmuj się. To przede wszystkim Tobie ma się podobać. I koniecznie wrzuć nowe foty po kolejnych zmianach.



#22 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 czerwiec 2015 - 11:36

Moja reakcja była jak najbardziej współmierna . I nie myśl sobie że będziesz tu sobie bezkarnie kąsał ,a ktoś będzie Cię głaskał. To nie ten przedział.



#23 Precjozka

Precjozka

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 907
  • Dołączył:  21 wrz 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Anna
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisano 03 czerwiec 2015 - 12:13

Oj Panowie, niektórzy wolą blondynki inni brunetki... jedni podnośniki widłowe inni walce drogowe...

 

Ja jestem troche zszokowana, nie wpadlabym w życiu na to! I za to mega ukłony. Raz ze odwaga a dwa, że pomysłowość największego formatu. Dla mnie rewelacja, bo każdy na swojego Pitolino pomysł ma własny i właśnie to jest najfajniejsze w tych naszych autach.

 

Zastanawiam się tylko,  czy odbijające się światła nie będą oślepiać kierowców jadących z przeciwka? Ze zdjęcia widać, że dobrze po oczach daje...?



#24 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 czerwiec 2015 - 13:54

To nie są odbijające się światła innych samochodów ,tylko włączone moje światła led do jazdy dziennej . I Faktem jest że świecą bardzo jasno ,ale nie rażą innych kierowców tylko tak na zdjęciu wyszło. Na innym zdjęciu możesz zaobserwować gdy są wyłączone z obydwu stron po pięć małych punkcików.

Załączone pliki



#25 Precjozka

Precjozka

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 907
  • Dołączył:  21 wrz 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Anna
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisano 03 czerwiec 2015 - 13:59

Wlasnie o Twoich mowilam... ze Twoje światła odbijając się od modyfikacji nie będą oślepiać innych. Ale jeśli nie, to spoko... na zdjęciu po prostu może tak wygląda... z ciekawości pytalam.


W zasadzie... przy włączeniu tych najniższych świateł to już w ogóle będzie niezły czad... :d



#26 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 czerwiec 2015 - 19:24

Do pierwszego spotkania z Policją.

 

Moja reakcja była jak najbardziej współmierna . I nie myśl sobie że będziesz tu sobie bezkarnie kąsał ,a ktoś będzie Cię głaskał. To nie ten przedział.

28 postów i taki tupet.Admin się zmienił?



#27 Michu

Michu

    Kolegunio

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 164
  • Dołączył:  31 sie 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 CRD
  • Imię:Michał
  • Skąd::Wołomin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 czerwiec 2015 - 22:45

A czy smaczne było to żebym zdjął te spojlery ??? ( przy których spędziłem wiele godzin pracy )    Bo mi nie smakowało

Smaczne???

Te spojlery są... niestrawne, może po prostu faktycznie spędziłeś z nimi zbyt wiele godzin pracy. Efekt przemęczenia??? ;)

Co do głaskania - moja orientacja seksualna wyklucza pieszczoty męsko męskie, na które widzę masz ochotę ;)

Facet - przyjmij na klatę, że Twój projekt jest kontrowersyjny pod względem estetyki i bądź facetem, cokolwiek to znaczy ;)

Gdy ja robiłem chromowane obwódki lamp tylnych i pokazałem to na forum, byłem przygotowany na słowa krytyki i na ewentualny po nich powrót do oryginalnego wyglądu.

Ty jednak chcesz jedynie oklasków i przytakiwań. Czasy PRL-u się skończyły (dawno), ale czasy zarozumialców widocznie nie.

Dla mnie możesz jeszcze przywiązać sobie z tyłu parę puszek po browarku na sznurku, będzie ful wypas łącznie z przednim lemieszem (na którym można rozsypać pokarm dla gołębi) i ruskimi światłami na choinkę (zwanymi dumnie - świałlami do jazdy dziennej).

Wszystkie te zmiany sprawią, że nie tylko jakaś tam jedna czyjaś żona pod marketem będzie napalona na Twoje auto i jego właściciela, ale i cały harem się pojawi.

Chłopie - żyć nie umierać!!!!! Kobity same będą pchały się do wozu (drabiniastego).

Do dzieła, i ze szczerego serca powodzenia, serio!!!!!!!!!!!

Pochwal się następnymi fotkami, obiecuję, że nie usłyszysz ode mnie już słów krytyki - ustąpię miejsca tym co widzą w tych modyfikacjach niezaprzeczalny urok dla tego auta.

Z całego serca... Jestem z Tobą ;)

Bądź dzielny i wytrwały ;)

Niech (nie)moc będzie z Tobą.

Ave Cezar!!!



#28 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 czerwiec 2015 - 07:17

Ale się rozpisałeś nono. Niestrawny to się zrobiłeś Ty, a jeśli chodzi o pedalstwo to głodnemu chleb na myśli!Jak jesteś taki tępy że tylko w taki sposób potrafiłeś odczytać moje słowa to lepiej się wcale nie odzywaj! A to że byłeś gotów zrezygnować z własnych przeróbek to tylko świadczy o tym jaki jesteś płytki i nie masz własnego zdania.Ja swoje zdjęcia wstawiłem jako ciekawostkę dla niektórych, a nie po to żeby mi ktoś mówił co mam z tym zrobić dalej bo na to niema wpływu nikt poza mną, a ja swoje zdanie mam wyrobione w tym temacie.I nie pisz mi obrotniaku czego ja oczekuję od ludzi po dodaniu zdjęć bo mnie nie znasz więc się nie wypowiadaj! Co do jak to nazywasz,, lemiesza" to specjalnie dla ciebie załączam zdjęcie jednego z certyfikatów z tego,, lemiesza "Który wystawiła renomowana firma tuningowa z Austrii która zapewne jest większym autorytetem w tych tematach niż ty zrozumialcu.Oraz zdjęcie z bliska tych jak to ty mówisz,, ruskich światełek" które w rzeczywistości są marki Hella i każde z nich ma na szkle wybitą homologację z atestem. Więc się nie wypowiadaj również w tym temacie bo twoje słowa są puste! Nie błaźnij się więcej i nie komentuj moich postów jak nie masz własnego zdania co sam napisałeś a ponadto wiedzy.Tam gdzie ty idziesz ja stamtąd wracam cwaniaku z PKS-u.

Załączone pliki


Użytkownik Jacekk133 edytował ten post 04 czerwiec 2015 - 07:31


#29 Magnes

Magnes

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 549
  • Dołączył:  25 cze 2014
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 czerwiec 2015 - 07:17

Ale żeś sie uczepil tego Jacka ;) jak mu sie podoba niech ma ;) nie ma to jak hejty w necie :| moim zdaniem nawet nawet to wygląda :d wejdz sobie na instagram'a i po hasztagiem ptcruiser i zobacz jak amerykanie jarają sie plugami w PiTolu. O gustach sie nie dyskutuje a te niesmaczne docinki sa nie na miejscu. Pozdro Jacek oby tak dalej lepiej miec "brzydkie kaczątko" niż same seryjne PT jakich wiele jeździ po ulicach. Pochwal sie jak ukonczysz swoje dzieło :d
  • indianer lubi to

#30 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 czerwiec 2015 - 07:41

Dzięki za zrozumienie, jak coś do auta dojdzie to napewno to pokażę. I chętnie zobaczę pomysły innych.

#31 Magnes

Magnes

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 549
  • Dołączył:  25 cze 2014
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 czerwiec 2015 - 10:40

Otóż to

Załączone pliki



#32 Michu

Michu

    Kolegunio

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 164
  • Dołączył:  31 sie 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 CRD
  • Imię:Michał
  • Skąd::Wołomin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 czerwiec 2015 - 20:44

Ale się rozpisałeś nono. Niestrawny to się zrobiłeś Ty, a jeśli chodzi o pedalstwo to głodnemu chleb na myśli!Jak jesteś taki tępy że tylko w taki sposób potrafiłeś odczytać moje słowa to lepiej się wcale nie odzywaj! A to że byłeś gotów zrezygnować z własnych przeróbek to tylko świadczy o tym jaki jesteś płytki i nie masz własnego zdania.Ja swoje zdjęcia wstawiłem jako ciekawostkę dla niektórych, a nie po to żeby mi ktoś mówił co mam z tym zrobić dalej bo na to niema wpływu nikt poza mną, a ja swoje zdanie mam wyrobione w tym temacie.I nie pisz mi obrotniaku czego ja oczekuję od ludzi po dodaniu zdjęć bo mnie nie znasz więc się nie wypowiadaj! Co do jak to nazywasz,, lemiesza" to specjalnie dla ciebie załączam zdjęcie jednego z certyfikatów z tego,, lemiesza "Który wystawiła renomowana firma tuningowa z Austrii która zapewne jest większym autorytetem w tych tematach niż ty zrozumialcu.Oraz zdjęcie z bliska tych jak to ty mówisz,, ruskich światełek" które w rzeczywistości są marki Hella i każde z nich ma na szkle wybitą homologację z atestem. Więc się nie wypowiadaj również w tym temacie bo twoje słowa są puste! Nie błaźnij się więcej i nie komentuj moich postów jak nie masz własnego zdania co sam napisałeś a ponadto wiedzy.Tam gdzie ty idziesz ja stamtąd wracam cwaniaku z PKS-u.

 

No comments.

Kolekcjonuj certyfikaty, powodzenia.

A kończąc moje wszelkie rozmowy w Twoim temacie cytatem: "Nie chce mi się z tobą gadać".

Powodzenia.



#33 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 czerwiec 2015 - 22:46

A mi z tobą gadać i na ciebie patrzyć



#34 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 czerwiec 2015 - 00:03

Czyżby forum obniżało loty...? :( Panowie, Wasza dyskusja jest na poziomie..., a raczej bez poziomu. :kawka


Użytkownik yodarek edytował ten post 05 czerwiec 2015 - 00:03

  • Margo lubi to

#35 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16918
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 czerwiec 2015 - 11:00

Do czasu nabrania kultury w wypowiedziach temat zamknięty. : andreeas7

#36 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16918
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 czerwiec 2015 - 18:17

Otwieram temat i proszę o zachowanie umiaru w wypowiedziach

#37 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7791
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 08 czerwiec 2015 - 11:22

Ja tam cierpliwie czekam na foty tej i każdej innej modyfikacji Pitoli. Nie każdemu wszystko musi się podobać, ale podziwiam za inność.



#38 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16918
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 08 czerwiec 2015 - 12:22

Ja tam cierpliwie czekam na foty tej i każdej innej modyfikacji Pitoli. Nie każdemu wszystko musi się podobać, ale podziwiam za inność.


To błędne koło , modyfikacje które szkodzą nie powinny mieć miejsca - ale nawet jak sie nam nie podobają , nie należy ubliżać osobie która ich dokonała w dobrej wierze .Kazdy ma inny gust .

Użytkownik andreeas7 edytował ten post 08 czerwiec 2015 - 12:25


#39 pawcio-67

pawcio-67

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 54
  • Dołączył:  25 mar 2015
  • Rok Produkcji:brak
  • Silnik:brak
  • Imię:PAWEŁ
  • Skąd::WOLSZTYN
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 08 czerwiec 2015 - 15:18

Witam wszystkich i pozdrawiam wszystkich modyfikujących ,tyko w ten sposób można coś zmieniać .Czekam jak koleżanka wyżej na więcej zdjęć.Nie wstydzić się i pokazujcie co macie nowego....uwielbiam nowości .  :mniam



#40 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 08 czerwiec 2015 - 22:15

To tu jest nowe, zapożyczone z naszego FB....

 

Załączone pliki







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych