Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Naklejki klubowe by Fighter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6505
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 05 grudzień 2019 - 21:13

Jeśli chodzi o naklejki to wbijaj  do "miecio".....On się tym zajmuję i rozprowadza..



#42 Bezimienny Gość.Dudek71_*

Bezimienny Gość.Dudek71_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 06 grudzień 2019 - 12:22

Witam.

Nowy jestem i to mój drugi post.

Niestety miecio nie posiada naklejek albo źle "wbiłem" ?

Bardziej czytam niź się wypowiadam więc pewnie przez rok to może ze dwa razy coś skrobnę (zgodnie z zasadą że jak się nie ma nic mądego do powiedzenia to lepiej się nie odzywać).

Troszkę pitków widać teraz a jak zobaczę naklejkę to pewnie zagadam i mam nadzieję odwrotnie.

Pozdrawiam.



#43 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6505
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 06 grudzień 2019 - 12:41

Jak to miecio nie ma , jak to własnie on zajmuje się ich wyrobem i kolportażem. Wpisz sobie w wyszukiwarce użytkowników -miecio- i Ci wyskoczy. Jest zaznaczony na brązowo... Potem pisz na priv i czekaj, czekaj, czekaj..........



#44 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7791
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 06 grudzień 2019 - 12:53

Można również z mieciowej stronki pobrać pliczek i w każdym punkcie gdzie drukują, robią reklamy, wykonają bez problemu. Ja tak zrobiłam :-)



#45 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13774
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 grudzień 2019 - 15:58

Można również z mieciowej stronki pobrać pliczek i w każdym punkcie gdzie drukują, robią reklamy, wykonają bez problemu. Ja tak zrobiłam :)

moja stronka wisi na serwerze ale domena nie jest oplacona wiec marne sily zeby wejsc,.. oplace to i stronke zmodyfikuje bo trzeba ,.. pzdr! :miecio


swoja/moja droga ciekaw jestem jak wyglada w roznych miejscach naszego pieknego kraju taki temat: przychodzi klient pokazujac w jpgu logo na naklejke, potem chce 1 sztuke na folii chrom,... ile wyjdzie? no moze ktos odwazny bedzie i zapoda koszt takiej naklejki gotowej do naklejenia tzn wybranej i na folii transferowej,.. no bedzie tako odwazny?????

:miecio

bo ja onegdaj zjebe dostalem ze 10???????? pln juz nie pamietam to strasznie drogo dla zamawiajacego a jeszcze p&p dochodzi wiec ????

i tu mi sie nasuwa ze powiedzmy grill na spocie w jaworzynce za leba to wyjdzie /ale wypasiony grill; Koryto góralskie (karczek grilowany, golonko peklowane, kiełbasa grillowania ½, krupniok ½ , żeberko wieprzowe ½) Kapusta zasmażana, pieczoki, dodatki, pieczywo, herbata, dip czosnkowe, oscypek z żurawiną, herbata z cytryną to koszt  

50 pln i czy to malo czy duzo biorac realnie ze czj w przecietnej knajpie kosztuje 6-8 pln?????

 

a tak mnie naszlo bo wszyscy pod oltarz wiechac a najlepiej za darmoszke,... ublizonych przepraszam,... :miecio


bo juz mi sie dupcyc zaczyna chciec,...:miecio



#46 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7791
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 06 grudzień 2019 - 18:06

Dupc ile wlezie. Zapłaciłam 10 zł za 2 sztuki.

#47 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13774
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 grudzień 2019 - 01:18

szacunek pani dorcia plik zostalprzedstawiony pani/panu w firmie??? czyze takpowiem po znajomosci?  jest/byl kolega"N" kto wie to wie a kto nie wie to sie niedowoe ,... misiek dla mnie nudel... robil pekna robote, smycze z nadrukiem, kubany tez , krytykowal kalendarze by miecio,.. robil dobra robote ale wymiekl,.. czemu? ja nie wiem syndrom wypalenia,.. mnie tez nie jeden rz takie cosik dopadlo  i mnie "wydupcylo",....konkluzja taka: DUPCYC!

:miecio

 

 

tu na tym forum jest kika osobniczek/osobnikow co z plew w postaci kiku z przesianych przez sito dupcenia postow pisze,... mam na mysli takiego osobnika z krk a mieszka 300 metrow od mnia dostal zaproszenie dostal blaszke bo ma karoserie podobna do mojego pt,... ico

? podupcyl sie nie wpisal na liste/sie zabral i nie zasponsorowal to tu florm,. dlatego jestem wdupcony/mam wydupcone na taki i fortylibinia,  jak tez na taka panienke co jej chcialem wreczyc zaproszenie do ptclubu atrybutem wizytwk  to skrzyydla opadly,.. wcale sie nie dziwie ze nawet osoby wspomagajace to tu foru DUPCA,,,.... / bylem nie cza dawno na zawodach LA i padlo :wiecej sedziow niz awodnikow,.. moge rozwinac temat ale nie terz bo musialbym sie wwpomagac dkk foto,.. ale z mojego gronaew zainteresolwnych al moze nie to moge polemizowac,.. nawet tzw selfi albo inna fota z osobnikami nawet politycznymi moge sie  wydupcyc,... prosze mnie ne wdupcac ze mam parcie na tzw szklo,..dziekuje  pa


napisalem ELABORAT ale cos sie wyupcylo i dupa nie moglem edytowac/wpiszc,...



#48 leopaw

leopaw

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 2956
  • Dołączył:  02 lis 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imię:Lech
  • Skąd::Lipno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 grudzień 2019 - 13:17

No tak " misiek" robił super pamiątki mam kilka w kolekcji , są niezapomniane.


  • pitkowechucherko lubi to





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Topic Led By