Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Amerykańskie zdjęcia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bezimienny Gość.Viola_*

Bezimienny Gość.Viola_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 kwiecień 2013 - 20:40

Frost zdjecia super...reporterskie :fota ale fotka starej, kultowej taksowki..bezcenna :)

#22 KRZYCH0915

KRZYCH0915

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 141
  • Dołączył:  01 lut 2012
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Krzysiek
  • Skąd::Jastrząb
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 kwiecień 2013 - 08:09

Foty OK :fota

#23 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8209
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 kwiecień 2013 - 08:16

że to taki plastikowy kraj ale to moje zdanie.

...jest, ale raz w życiu warto zobaczyć! Tak samo jak Kube(jeszcze taką jaką jest}

Wyspy Brytyjskie i Londyn

Dla mnie ''tam'' czas się zatrzymał to fakt :cwaniak

#24 T.N.T

T.N.T

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 437
  • Dołączył:  07 lut 2013
  • Rok Produkcji:--------
  • Silnik:--------
  • Imię:--------

Napisano 06 kwiecień 2013 - 09:59

:alko



#25 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6790
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 kwiecień 2013 - 10:30

Frost - foty super, a Stany to Stany - trzeba pojechać, zobaczyć i żyć wspomnieniami. Byłem tam w 2002 roku - zdjęcia niestety w formie tradycyjnej jedynie na papierze. Jak je oglądam, to łza się w oku kręci. Wizyta trwała 5 dni, ale na miejscu prawie nie spałem - czały czas chłonąłem. Trzy dni za kierownica samochodu terenowego, dwa dni na aklimatyzację, z czego jeden przepływany skuterem wodnym. Po powrocie do kraju nie mogółem sie pozbierać przez dwa tygodnie.
Ludzie zupełnie inni - kontakt ułatwiony pomimo cienkiej znajomości języka - każdy chciał sie dogadać i opowiedzieć o sobie. Na lotnisku w Seattle podczas oczekiwania na samolot (4 godziny) poznałem większa ilośc ludzi, niż w ciągu jednego dnia w kraju. Nawet w toalecie zawiązałem znajomość, która przeniosła sie do lotniskowego baru - John był kierowcą torowym i opowiadał mi o wyścigach w Daytona... Jak dowiedział się, że jedziemy na Rubikon to zaczęliśmy gadać o samochodach i czas zaczął biec jak szalony. Po dwóch godzinach siedziało nas przy barze ze 20 osób i dyskusja trwała przynajmniej w czterech językach. Pierwszy raz w życiu doświadczyłem braku bariery językowej pomimo niskiego stężenia alkoholu we krwi.
Ja tam jeszcze kiedyś wrócę - na dłużej, ale nie na stałe...

#26 Bezimienny Gość.Viola_*

Bezimienny Gość.Viola_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 06 kwiecień 2013 - 20:56

Wyspy Brytyjskie i Londyn


Dla mnie ''tam'' czas się zatrzymał to fakt :cwaniak


Faktycznie, pod niektorymi wzgledami Anglia jest naprawde troszke zacofana, albo jakby tu rzec- konserwatywna..jednak, niektóre rzeczy potrafia zaskoczyc :) Moge zrobic taki fotoreportaz, ale z Birmingham i troszke pokazac to miasto od zaplecza :) Moze dla niektorych bedzie to ciekawostka i wezwaniem do przygody oraz podrozowania :)
Jednakze, nie odbiegajac od tematu, nadal uwazam, ze zdjecia z NYC sa naprawde rewelacyjne :)

#27 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8209
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 kwiecień 2013 - 00:06

Viola Jacek...dziwnie to zabrzmi New York w UK Boston jak się nie myle 13/15 mil :lol :lol :lol NY nie ma sklepu :lol ...a trawa zioleona





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych