Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Zakup weryfikacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Castillon_*

Bezimienny Gość.Castillon_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 czerwiec 2020 - 07:29

Po raz w  życiu wtóry podchodzę do zakupu PT Cruisera. Do spokojnej jazdy, z silnikiem benzynowym, także najmniejszej pojemności. Zasada kupowania w dwie osoby, niekoniecznie obecnych w jednym miejscu i czasie, jest dla mnie podstawową. Druga to wskazanie kogoś, kto podobnym pojazdm już jeździł. Ciężko tu mówić o zaufaniu - to wbrew mniemaniu wielu osób wartość narastająca w czasie. Do rzeczy. Czy możecie pomóc w ocenie następujących ofert:

 

https://www.otomoto....-ID6CV1ex.html?

 

https://www.otomoto....html#cfaf49f366

 

Moje doświadczenia z autami? Wyłącznie europejskim i japońskimi, było tego naprawdę dużo, ale u amerykańskiego Chryslera nie bywałem.

 

A że w życiu nie ma nic za darmo... Jestem emerytowanym dziennikarzem, także przyglądającym się motoryzacyjnemu światu. Prowadzę własnego bloga, może nawet stronę, zajmującą się polityką. Dość ostre widzenie rzeczy i spraw. Oferuję wzamian za pomoc dobre relacje ze spotkań, zlotów itp. Interesują mnie konkretni ludzie, ich pasje i anty-pasje. Motoryzacja to nie jest zjawisko wyłącznie techniczne. O vlogach moto ostatni felieton tutaj:

 

https://mazuremigran...iestoletni.html

 

Proponuję zatem co proponuję. Najprostsza droga kontaktu to póki co mail: z.marek@autograf.pl

 

Kłaniam się - pozostając w oczekiwaniu na odpowiedź.



#2 steryd

steryd

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 661
  • Dołączył:  22 sie 2018
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:1.6 m
  • Imię:maciej
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 czerwiec 2020 - 07:54

Po raz w życiu wtóry podchodzę do zakupu PT Cruisera. Do spokojnej jazdy, z silnikiem benzynowym, także najmniejszej pojemności. Zasada kupowania w dwie osoby, niekoniecznie obecnych w jednym miejscu i czasie, jest dla mnie podstawową. Druga to wskazanie kogoś, kto podobnym pojazdm już jeździł. Ciężko tu mówić o zaufaniu - to wbrew mniemaniu wielu osób wartość narastająca w czasie. Do rzeczy. Czy możecie pomóc w ocenie następujących ofert:

https://www.otomoto....-ID6CV1ex.html?

https://www.otomoto....html#cfaf49f366

Moje doświadczenia z autami? Wyłącznie europejskim i japońskimi, było tego naprawdę dużo, ale u amerykańskiego Chryslera nie bywałem.

A że w życiu nie ma nic za darmo... Jestem emerytowanym dziennikarzem, także przyglądającym się motoryzacyjnemu światu. Prowadzę własnego bloga, może nawet stronę, zajmującą się polityką. Dość ostre widzenie rzeczy i spraw. Oferuję wzamian za pomoc dobre relacje ze spotkań, zlotów itp. Interesują mnie konkretni ludzie, ich pasje i anty-pasje. Motoryzacja to nie jest zjawisko wyłącznie techniczne. O vlogach moto ostatni felieton tutaj:

https://mazuremigran...iestoletni.html

Proponuję zatem co proponuję. Najprostsza droga kontaktu to póki co mail: z.marek@autograf.pl

Kłaniam się - pozostając w oczekiwaniu na odpowiedź.

marek.. odpowiedz sobie sam .... Emeryturę 13 bierzesz z obrzydzeniem, czy nie🤔
  • Vampir_Va lubi to

#3 Bezimienny Gość.Castillon_*

Bezimienny Gość.Castillon_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 czerwiec 2020 - 08:20

marek.. odpowiedz sobie sam .... Emeryturę 13 bierzesz z obrzydzeniem, czy nie

Bardzo jesteś enigmatyczny. Tyle że ja drogi respondencie nie wystawiłem się na podryw, byś mnie tak zachodził od ogonkowej strony, chłopy mnie zresztą w tej materii nie interesują - ale w celu uzyskania technicznej odpowiedzi. I nie wyprzedaję życiorysu, tylko opinie na różne tematy. Zatem: porozumiemy się, czy będziemy sobie prawili uszczypliwości?



#4 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7791
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 24 czerwiec 2020 - 11:04

Emeryturę 13 bierzesz z obrzydzeniem, czy nie
 

 

Przypominam o dobrych zasadach naszego forum.


  • JeePiter lubi to

#5 Bezimienny Gość.Castillon_*

Bezimienny Gość.Castillon_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 czerwiec 2020 - 11:28

 

 

Przypominam o dobrych zasadach naszego forum.

 

Wielce Szanowna Administratorko (z nie udawanym szacunkiem)! Staram się jak mogę, ale z doświadczenia wiem, że właśnie zaczął się jakiś bliżej nie skonkretyzowany atak na mnie. Pewnie grzesznym ja człowiekiem - ale czy aby na pewno tak od razu to widać w moim jak najuprzejmiejszym inauguracyjnym wpisie? Chętnie odpowiadam na najdrażliwsze nawet pytania - ale życzliwym, nie arogantom. Czy zamiast dyskutowania o wadach i zaletach wymienionych w linkach pojazdów winienem wdawać się z kimś obcym w dialog o ekonomii państwa? Jesli zgodnie z zasadami grupy powienienem - to prosze bardzo, mogę i to uczynić.

Pozostaję z prawdziwym ukłonem!

 



#6 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7791
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 24 czerwiec 2020 - 11:40

Moja uwaga była skierowana do kolegi Macieja. 

 

Castillon

Pozdrawiam serdecznie.



#7 zuku19

zuku19

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 19
  • Dołączył:  30 kwi 2020
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 czerwiec 2020 - 22:24

Po raz w  życiu wtóry podchodzę do zakupu PT Cruisera. Do spokojnej jazdy, z silnikiem benzynowym, także najmniejszej pojemności. Zasada kupowania w dwie osoby, niekoniecznie obecnych w jednym miejscu i czasie, jest dla mnie podstawową. Druga to wskazanie kogoś, kto podobnym pojazdm już jeździł. Ciężko tu mówić o zaufaniu - to wbrew mniemaniu wielu osób wartość narastająca w czasie. Do rzeczy. Czy możecie pomóc w ocenie następujących ofert:

 

https://www.otomoto....-ID6CV1ex.html?

 

https://www.otomoto....html#cfaf49f366

 

Moje doświadczenia z autami? Wyłącznie europejskim i japońskimi, było tego naprawdę dużo, ale u amerykańskiego Chryslera nie bywałem.

 

A że w życiu nie ma nic za darmo... Jestem emerytowanym dziennikarzem, także przyglądającym się motoryzacyjnemu światu. Prowadzę własnego bloga, może nawet stronę, zajmującą się polityką. Dość ostre widzenie rzeczy i spraw. Oferuję wzamian za pomoc dobre relacje ze spotkań, zlotów itp. Interesują mnie konkretni ludzie, ich pasje i anty-pasje. Motoryzacja to nie jest zjawisko wyłącznie techniczne. O vlogach moto ostatni felieton tutaj:

 

https://mazuremigran...iestoletni.html

 

Proponuję zatem co proponuję. Najprostsza droga kontaktu to póki co mail: z.marek@autograf.pl

 

Kłaniam się - pozostając w oczekiwaniu na odpowiedź.

Tego z tysiaka oglądałem , daj se na wstrzymanie 



#8 Bezimienny Gość.Castillon_*

Bezimienny Gość.Castillon_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 czerwiec 2020 - 23:13

Tego z tysiaka oglądałem , daj se na wstrzymanie 

Bardzo, bardzo dziekuję! Zdecydowanie posłucham. Pozdrawiam!



#9 Bezimienny Gość.Castillon_*

Bezimienny Gość.Castillon_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 czerwiec 2020 - 15:45

OK, rozumiem, nikt nic nie słyszał, nikt nic nie wie. O aucie do sprzedania oczywiście. Za normalne pieniądze, a nie w ramach koncertu życzeń. Samochód potrzebny jest mi teraz, nie za miesiąc czy dwa. Pomóżcie proszę. BENZYNA (nie akceptuję diesli), może być 1600, może większy. Mam czas do niedzieli, muszę do tej pory zdecydować. OK, wiem, nie wszystkie sny trwają na jawie. Mogę podjechać w dowolne miejsce, ale najchętniej w promieniu plus minus 100 km. Z ukłonami!



#10 zuku19

zuku19

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 19
  • Dołączył:  30 kwi 2020
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 czerwiec 2020 - 20:20

 

OK, rozumiem, nikt nic nie słyszał, nikt nic nie wie. O aucie do sprzedania oczywiście. Za normalne pieniądze, a nie w ramach koncertu życzeń. Samochód potrzebny jest mi teraz, nie za miesiąc czy dwa. Pomóżcie proszę. BENZYNA (nie akceptuję diesli), może być 1600, może większy. Mam czas do niedzieli, muszę do tej pory zdecydować. OK, wiem, nie wszystkie sny trwają na jawie. Mogę podjechać w dowolne miejsce, ale najchętniej w promieniu plus minus 100 km. Z ukłonami!

Może byłby niedrogo , ale wiem że do wymiany błotnik lampa ew. drzwi do pod klepania i do wymiany łożysko koła przód , kolor ten noooo taki  kremowy 1.6, chyba 2004rok , nie jest nigdzie wystawiony i myślę że coś do 2tyś cena chyba 


Użytkownik zuku19 edytował ten post 25 czerwiec 2020 - 20:59






Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zakup, weryfikacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych