Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Retrospekcja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzysiek

krzysiek

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 201
  • Dołączył:  18 lip 2010
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0
  • Imię:Krzysiek

Napisano 15 stycznia 2012 - 12:07

Witam,
długo zwlekałem aby cokolwiek napisać, nie wiem może dobrze a może źle. Obraziłem kilka osób za co przepraszam. Zostałem również obrażony i zwyzywanye przez tzw. pana NUDELKA. Otóż dowiedziałem się że jestem tępym trepem i że w wojsku byłem zerem wg NUDELKA który zapewne służył w najlepszych formacjach tego kraju.
Obserwując forum to widzę że mamy coraz więcej przedstawicieli służb mundurowych.
Otóż panie Nudelek kilka fotek co to zero robiło

Dołączona grafika
moja "banda" 1988r.

Dołączona grafika
mój podwładny

Dołączona grafika
Odpowiadałem za 600 osób (Polacy, Duńczycy, Litwini, Łotysze i kliku amerykanów) nikt nie wrócił w worku. panie nudelek czyli zero potrafi

Nie wstydziłem się nigdy i nie wstydzę się że nosiłem mundur. Ale jak ktoś taki jak nudelek bluzga na mundur no to .........
Pozdrowienia dla Adames, Miecio, Patii, Kajka, Leopaw i wielu innych znajomych i nieznajomych.

Post ten nie jest żadną prowokacją z mojej strony ale zwrócenie uwagi na temat obrażania... prawda panie n.....

#2 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9 306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 stycznia 2012 - 12:18

Dla niewtajemniczonych, to np między nami był konflikt który trwał ..... długo trwał. Jednak udało się "zakopać topór wojenny" i mam nadzieję, że teraz będziemy bez żadnych zgrzytów wspólnie zarówno na forum funkcjonowali, jak i podczas naszych spotów.
Obiecałem jeszcze Krzyśkowi załatwić pewną sprawę, poczyniłem w tym zakresie pewne kroki, ale ponieważ do panelu administracyjnego dostęp ma tylko Przemo, to musimy poczekać na niego.
krzysiek, :piwo

#3 krzysiek

krzysiek

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 201
  • Dołączył:  18 lip 2010
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0
  • Imię:Krzysiek

Napisano 15 stycznia 2012 - 12:29

Adaśko
dobrze prawisz i niech tak będzie :kciuki :piwo

#4 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13 850
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 stycznia 2012 - 15:10

panowie nie wszczynajcie WOJNY... prosze, ja tez mialem na pienku... nie ma sensu....
zakopac scyzoryk i ch.j

:kawka

krzysio dobrze ze wrociles!

a jak retrospekcja to niech bedzie :RETROSPEKCJA he he he...pasta do zebow, pusty magazynek i takie tam.... za to m65 orinalna w tamtych czasach, rok 1984.....

Dołączona grafika

#5 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 stycznia 2012 - 15:16

No to czuję się wyrwany do odpowiedzi... Ja już przyzwyczaiłem się, ż ejestem trepem i nic, nikomu juz nie tłumaczę. Pewnie, że czasem sie troche powkurzam, jak kogoś poniesie.
A tak na marginesie, kiedy służyłeś w BiH, w Doboj (chodzi mi o zdjęcie). Mi również zdarzyło się tam służyć, być dowodzonym przez Portugalczyka w MNBG. Pozdrawiam.

#6 krzysiek

krzysiek

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 201
  • Dołączył:  18 lip 2010
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0
  • Imię:Krzysiek

Napisano 15 stycznia 2012 - 17:22

krzysio dobrze ze wrociles!


Mietek wszystko jest zakopane i to głęboko . Zadzwonię do Ciebie ws. spotu na naszym terenie,

yodarek,

miło że rozpoznajesz "stare śmieci" w Doboju. Portugalczycy przejęli dowodzenie w 2002r. w ramach Eurokorpusu. Ja byłem w ramach Nordic-Polish Battle Group & North Pole Baracks.

Szczegóły pisz na PW nie będziemy tutaj nudzić

#7 Kajka

Kajka

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5 639
  • Dołączył:  11 lut 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Katarzyna
  • Skąd::Śląsk
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 stycznia 2012 - 17:30

krzysiek, no daj już spokój, chłopie! No! :)
Dobrze, że się zebrałeś (w sobie) i do nas wróciłeś!
Dobre postanowienie noworoczne! :tak
A na spot w górach może byś wpadł? Hę? Z Adasiem (i nie tylko) kropeleczkę wypił...
I naszego Nudelka nie wywołuj już do tablicy, bo on śląski chłopak - charakterny (!) i znów się gniewać będziecie (a po co???). A fajny jest! Tylko... C300 kupować chce ;P
Koledzy mundurowi to może niech się tutaj tak nie afiszują (chociaż i tak wiemy...) bo ja mam jakieś irracjonalne lęki... :cwaniak I żeby nie było, że "bluzgam" czy coś - wolę Was "w cywilu"! O! :)

#8 krzysiek

krzysiek

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 201
  • Dołączył:  18 lip 2010
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0
  • Imię:Krzysiek

Napisano 15 stycznia 2012 - 18:07

A na spot w górach może byś wpadł? Hę? Z Adasiem (i nie tylko) kropeleczkę wypił...

Kasieńko dobrze prawisz.... z Adamem i nie tylko kropelkę wypiję ale dopiero w Krakowie. Mój PT w zimie nie jeździ stoi w ogrzewanym garażu i czeka na rozpoczęcie sezonu do wiosny. Póki co to katuję hmm inne auta.
Teraz jest czas na drobne modyfikacje i na mechanikę.
Temat Nudelka to już przemilczę. I ja Ciebie wolę w realu ;P aniżeli w wirtualu :glupek

Mietek ciekawe skąd wziąłeś tę flintę, Jak chcesz strzelać to proszę:

Ośrodek Szkolenia Piechoty Górskiej - Saalfelden Austria

Dołączona grafika

i coś na deser dwa Krzyśki

Dołączona grafika

#9 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9 306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 stycznia 2012 - 18:22

Mój PT w zimie nie jeździ stoi w ogrzewanym garażu i czeka na rozpoczęcie sezonu do wiosny. Póki co to katuję hmm inne auta.

Co wcale nie znaczy, żebyś nie zrobił sobie sobotniej wycieczki do Ustronia. Moglibyśmy uczcić zakopanie tego topora kilkoma kropelkami :alko

#10 patii

patii

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5 865
  • Dołączył:  13 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:cabrio 2.4
  • Imię:Patii
  • Skąd::silesia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 stycznia 2012 - 18:30

krzysiek, powitać ponownie :kciuki podziękować za pozdrowienia chciałam , choć kontakt i tak był :cwaniak

No i wpadajcie do Ustronia :dance2





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych