Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

zdziwko....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13 850
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 stycznia 2012 - 21:27

no i sie bardzo zdziwilem...zmienilem tzw "kablowke" obecnie upc, przenioslem tez do nich telefon z tpsa, mialo trwac przeniesienie 1 miesiac, trwalo 2 miesiace, przez ten okres mialem numer zastepczy i nikt pod stary nie mogl sie oczywiscie dodzwonic..../przez 2 miesiace!/, rozczarowalem sie tez ten caly "mediabox" bo pilot zle dziala tzn nie dziala jak nie jest skierowany pod katem prostym do urzadzenia i na dodatek odleglosc powyzej 3 metrow w gre nie wchodzi, poza tym nie mozna przyporzadkowac sobie przyciskow na pilocie np 1 =1tvp, 2= 2tvp, 3 =tvn itd
ale nie o tym chodi o internet, predkosc odbiega od deklarowanej czytaj zanizona predkosc, monitowalem tom sie dowiedzial ze w umowie napisane jest DO 150Mb/sek, tak w umowie a na stronie nie ma DO tylko widnieje jak byk predkosc pobierania 150 Mb/sek.....
ale nie to mnie bulwersuje, otoz dzis ni z gruszki ni z piertuszki wylaczyli tak internet jak i cyfrowa telewizje, dlaczego? ...zaleglosc 50 zlotych /dokladniej platnosc za usluge zalozenia dodatkowego splitera zeby rozdzielic sygnal analogowy na 2-gi telewizor, chcialem panu zaplacic od razu, ale dowiedzialem sie ze przyjdzie na fakturze,... no i przyszlo, ale basia z rozpedu zaplacila tylko kwote nalezna nazwijmy -abonament za wszystko, pomijajac te 50 zl....
informacja o platnosci powinna mi przychodzic rowniez na komorke sms-em, informacje dostalem z poczatkiem grudnia kwote do zaplaty oprocz tych 50 zlotych, platnosc za styczen zostala zaplacona wczoraj bez zadnych opoznien, a uslugi wylaczyli, dzwonilem, pytalem, dowiedzialem sie tyle ze zalegam 50 zl, i z automatu usluga zostala wylaczona, o czym zekomo mieli mnie powiadomic sms-em, w historii nie mam od upc zadnej informacji, twierdza ze wyslali i juz, a po wplaceniu zaleglosci czyli 50 zlotych wlacza za 4 dni robocze, nie ma mozliwosci zaplacenia w biurze obslugi klienta, ta zeby wlaczyli od zaraz , rowniez 4 dni robocze po zaksiegowaniu na koncie... juz mi sie pisac nie chce............ w tej chwili awaryjnie korzystam z modemu usb plusa ale chodzi to jak by nie moglo, wybic sobie ze lba mozna jakiekolwiek zasysanie............
no tak sie nie robi upc=banda konsultantow z usmieszkiem na twarzy, ...coz system. :cenzura
a najciekawsze ze po 2 rozmowie z konsultantka ktora pozyczyla mi milego dnia zanim sie rozlaczyla powiedzia do siebie zanim wylaczyla mikrofon z sakramenckim wyrzutem:"ooojezuuuu"
alem sie :cenzura

#2 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5 717
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 stycznia 2012 - 21:43

zagmatwane przepisy i chora firmowa biurokracja :cenzura w mordję ja też miałem lekki problem z internetem z lokalnej kablówki,ale szybko wszystko wyszło na prostą i póki co jest dobrze.

#3 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 stycznia 2012 - 21:46

A wziąłeś w jakiejś "promocji"? Jesteś zobowiązany nie zrywać umowy pod groźbą kary finansowej? Jeżeli nie, to bym ich olał. Trzeba walczyć z takimi "usługodawcami". Miałem podobny przypadek, mimo kary zrezygnowałem i pożeganlismy się ozięble na zawsze... Obgadałem ich wszystkim znajomym, opisywałem na forach... Nie wiem czy coś to dało, ale ja miałem satysfakcję...

#4 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13 850
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 stycznia 2012 - 21:50

niestety wzialem z dobrodziejstwem inwentarza znaczy sie w promocji na 2 lata, i jestem uwiazany :kawka

#5 MayheM

MayheM

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2 907
  • Dołączył:  24 mar 2009
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 stycznia 2012 - 22:21

Wspolczuje, kazda zmiana w dzisiejszych czasach niesie ze soba potworne komplikacje. Ja walczylem z Netia, jak przeszedlem do nich z TPSA dla oszczednosci 50zl miesiecznie, a skonczylo sie w UKE, rok walki i nerwow.

#6 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13 850
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 stycznia 2012 - 23:20

nie w temacie marcin, ale moj temat to sobie pofolguje....
czytalem gdzies ze teraz zamykasz pitusia w cieply garaz i na bucie bedziesz do pracy... DOBRZE, !bardzo dobrze! :brawo

#7 knott

knott

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1 195
  • Dołączył:  29 paź 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 16V LPG
  • Imię:Sławek

Napisano 21 stycznia 2012 - 00:40

miecio - ja ci tylko jedno o upc powiem - już 3 x wpowiadałem umowę, jak chcieli podnieść ceny i 3x zeszli z powrotem i dalej mam chello tv plus neta - awarie się zdarzają i owszem, ale gadać nie ma z kim tragos.. w firmie z kolei przeszliśmy na netię z tpsa i tu jest dopiero cyrk bo tp blokuje mozliwość podłączenia numeru bo to pary nie mają bo tamto bo sramto.. generalnie uwolnić orkę - i plus tragedia - szkoda, że nie mieszkamy w Finlandii - tam jest dostęp do neta konstytucyjnie zagwarantowany..

a miało być tak pięknie.................. :piwo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych