Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Rejestracja naforum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 Psyborg

Psyborg

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 882
  • Dołączył:  07 sie 2011
  • Rok Produkcji:1995
  • Silnik:V6 2.5l 24V 1
  • Imię:Marcin

Napisano 22 sierpień 2012 - 21:23

Chciałem tylko zasugerować, żeby sprawe załatwić polubownie. Hipotetycznie, zawsze ktoś może powiedzieć - "walcie się na ryj, będzie jak ja chcę". I wtedy jest problem...


Problem jest tylko z brakiem możliwości wyeksportowania bazy danych. ;)

#22 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 sierpień 2012 - 21:27

Chciałem tylko zasugerować, żeby sprawe załatwić polubownie. Hipotetycznie, zawsze ktoś może powiedzieć - "walcie się na ryj, będzie jak ja chcę". I wtedy jest problem...


Problem jest tylko z brakiem możliwości wyeksportowania bazy danych. ;)

Marcin, ale Ty mówisz już o skutkach w tej wersji z ciemnej strony mocy... :torba

#23 Psyborg

Psyborg

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 882
  • Dołączył:  07 sie 2011
  • Rok Produkcji:1995
  • Silnik:V6 2.5l 24V 1
  • Imię:Marcin

Napisano 22 sierpień 2012 - 21:36

Marcin, ale Ty mówisz już o skutkach w tej wersji z ciemnej strony mocy... :torba


Naaah. Ciemna strona będzie wtedy, kiedy pewnego dnia wpiszesz adres forum w przeglądarkę, a tam nic nie będzie. :d Miałem już okazję ratować swoje forum po obłąkańczym szale jednego z adminów. Tydzień się w tym grzebałem, ale dało radę. :cwaniak

Natomiast podobnie jak MayheM, nie potrafię zrozumieć takiego podejścia do tematu. Rozumiem: "moje forum i ja ustalam zasady". Ale jak się jest panem na włościach, to czasem trzeba się tymi włościami zająć. Albo wyznaczyć kogoś, kto to zrobi.
Po prostu zwyczajnie nie przemawia do mnie utrzymywanie takiego status quo.

#24 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2012 - 21:40

Miałem już okazję ratować swoje forum po obłąkańczym szale jednego z adminów. Tydzień się w tym grzebałem, ale dało radę. :cwaniak


nie robiło sie backupów :lol

#25 Psyborg

Psyborg

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 882
  • Dołączył:  07 sie 2011
  • Rok Produkcji:1995
  • Silnik:V6 2.5l 24V 1
  • Imię:Marcin

Napisano 22 sierpień 2012 - 21:43

Miałem już okazję ratować swoje forum po obłąkańczym szale jednego z adminów. Tydzień się w tym grzebałem, ale dało radę. :cwaniak


nie robiło sie backupów :lol


Backupy to nie był problem, bo były kilka dni wstecz. Gorzej, że facet był głównym adminem i autorem grafik, jak też i stylów do forum. Pokasował wszystko. Nagle forum zaczęło wyglądać jak wersja tekstowa do wyświetlania na LCD w mikrofalówce. :p

No, ale to już chyba lekkie OT...

#26 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 sierpień 2012 - 21:46

Dalej twierdzę, że można załatwić to w pokojowy sposób bez tych kilku dni zagęszczania forumowej atmosfery, kilkunastu postów, które i tak nic nie wniosły do sytuacji.
PS.
No chyba, że jako w miarę nowy użytkownik czegoś nie wiem...

#27 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:00

yodarek, bo widzisz ktos poruszył problem który istnieje od dość dawna. Wszystkie wypowiedzi zmierzaja do tego by sytuację znormalizować, by była jak dawniej.Też nie rozumiem tej absencji ale trudno hmm Nazwa, post jest po to by wreszcie wyjaśnić sytuację
Medyk w któryms watku pisał "mam z nim dobry kontakt" i co z tego wynika? dupa..........

#28 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:01

Pewien chlopiec postanowil sobie zalozyc forum, tak weekendowo, bez wiekszego celu. Jednakze okazalo sie, ze forum stalo sie bardzo popularne i zrzeszylo wielkie grono fajnych i powaznych ludzi. Temat przerosl chlopca, gdyz nie zdawal sobie sprawy, ze jego niedzielne forum sie tak rozrosnie. Niestety jest dokladnie tak jak pisalem w innym watku, syndrom chytrej 3-latki, uniemozliwiajacy komukolwiek innemu kontroli nad tym wszystkim.


Czy to jakiś żal, że ktoś był pierwszy? Powtórzę, to że Przemo sie nie udziela równa sie temu ze sie nie wtrąca zbytnio.... . Jedyny problem to logowanie ale wierze, że to mozna załatwić bez pisania w tonie obrażającym kogokolwiek...

#29 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:09

yodarek, bo widzisz ktos poruszył problem który istnieje od dość dawna. Wszystkie wypowiedzi zmierzaja do tego by sytuację znormalizować, by była jak dawniej.Też nie rozumiem tej absencji ale trudno hmm Nazwa, post jest po to by wreszcie wyjaśnić sytuację
Medyk w któryms watku pisał "mam z nim dobry kontakt" i co z tego wynika? dupa..........

...no to może nie ten temat jest drążony? Może wystarczy skontaktowac się z obecnym administratorem i bedzie po sprawie. Czy kiedyś ktoś rozmawiał osobiście na ten temat z obecnym adminem? Czy to, że nie chce aby nadać jeszcze komuś prawa administratora to tylko domysły?

#30 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:09

Paweł jezeli tak twierdzisz i wiesz co mówisz to jest ok ale mimo wszystko brakuje nam wypowiedzi samego zainteresowanego :chory

#31 MayheM

MayheM

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2901
  • Dołączył:  24 mar 2009
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:12

paradyz, Pawel, znasz mnie, jaki znow zal? I nikogo nie obrazam. A moja opinia nie jest do konca tylko moja, bo rozmawialem na ten temat z kilkoma osobami osobiscie a i osobiscie poznalem Przema i takie wlasnie wrazenie jak napisalem, odnioslem. I nie tylko ja.

#32 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:39

Panowie. Gadałem wczoraj z Przemem i ma duzo chłopak na głowie, doszła mu jeszcze pewna akcja z jego Cabrio (pomijajac to ze mu padł w drodze na zlot do Krakowa) i chlopak jest naprawde ostatnio zalatany. Fakt, faktem jest to ze nowi uzytkownicy się nie mogą zarejestrować w miare normalnie, bo i ja miałem kilkanascie maili czy wiadomosci na gg zeby temu komus pomoc w rejestracji, to mogłby czesciej zaglądać tutaj, ale spróbuje to jakoś jutro ogarnąć. Dzisiaj pisałem mu esa - niestety nic. Jutro juz sie z nim za wszelką cene skontaktuje bo widze ze burza jest nie kiepska.

#33 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:41

Żadna burza... Lukaszku..... gorące głowy tylko... ja tez z nim pogadam jutro... :alko

#34 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:47

No ale jakby nie było Pawle, oburzenie jest i trzeba temu zaradzić :)

#35 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:55

No i wszystko będzie OK. Zapytajcie się jeszcze o jego stanowisko w sprawie nadania komuś uprawnień administratora... Mam nadzieję, choć to dziwnie zabrzmi, że ta cała sytuacja się wyjaśni i wpisy okażą się bez sensu...,ech, o kant doopy rozbić... :alko

#36 MayheM

MayheM

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2901
  • Dołączył:  24 mar 2009
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 sierpień 2012 - 08:44

Wlasnie, niech sie pojawi oficjalne stanowisko w sprawie przydzielenia jeszcze komus praw admina, choc uwazam ze teraz po tych postach tym bardziej to nie nastapi, ale obym byl w bledzie i chetnie sie poklonie kazdemu jesli tak bedzie. :piwo

I gwoli scislosci, nie jestem pieniaczem, bo wszystko co tu pisze - pisze na pelnym luzie i nie zamierzam tu forsowac zadnych swoich pomyslow.

#37 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 sierpień 2012 - 16:14

Miałem już okazję ratować swoje forum po obłąkańczym szale jednego z adminów. Tydzień się w tym grzebałem, ale dało radę. :cwaniak


nie robiło sie backupów :lol


Backupy to nie był problem, bo były kilka dni wstecz. Gorzej, że facet był głównym adminem i autorem grafik, jak też i stylów do forum. Pokasował wszystko. Nagle forum zaczęło wyglądać jak wersja tekstowa do wyświetlania na LCD w mikrofalówce. :p

No, ale to już chyba lekkie OT...


Ja jednak pozwolę sobie na jeszcze jednego posta w tym temacie, żeby nie zostało wrażenie że potencjalny drugi admin może narobić nie wiadomo co...
Psyborg- miałeś kopie bazy danych oraz kopie całego katalogu forum z serwera ? bo przypuszczam że tylko bazy danych ;)

#38 Psyborg

Psyborg

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 882
  • Dołączył:  07 sie 2011
  • Rok Produkcji:1995
  • Silnik:V6 2.5l 24V 1
  • Imię:Marcin

Napisano 23 sierpień 2012 - 19:44

(...)Psyborg- miałeś kopie bazy danych oraz kopie całego katalogu forum z serwera ? bo przypuszczam że tylko bazy danych ;)


Oczywiście, że bazę danych. Wszelkie grafiki i szablony nie były moje i znajdowały się na serwerze właściciela, który stwierdził, że zabiera, co jego. Przecież nie będę mu na siłę wydzierał jego pracy. :)

#39 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 sierpień 2012 - 20:17

No to sie troche rozjaśniło i idzie ku lepszemu :kciuki

#40 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8212
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 sierpień 2012 - 20:43

:lol :lol :lol du,z.y łeb hmm





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych