Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

jednokomórkowcy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 T.N.T

T.N.T

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 437
  • Dołączył:  07 lut 2013
  • Rok Produkcji:--------
  • Silnik:--------
  • Imię:--------

Napisano 04 grudzień 2013 - 13:47

http://motoryzacja.i... ... 70661,8377

#2 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 grudzień 2013 - 18:01

Niedawno klient naszej firmy był sprawcą wypadku z udziałem pieszych/jedna osoba zmarła na miejscu/ Najbardziej przeraziło mnie że facet w ogóle sie tym nie przejął. Zabił człowieka lekkomyslnym wyprzedzaniem a sprawe rozpatrywał jedynie w kategoriach pospolitego zdarzenia. Po tygodniu od wypadku zaliczył mandat za przekroczenie prędkości o 40km/h.Ręce opadają

#3 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 grudzień 2013 - 18:09

maro20, Bo kary na takich nie ma. Nie będę się wbijał w temat za głęboko, ale całkowity brak nieuchronności kary robi swoje.

#4 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:01

maxym72, Nasz Leszek mógł by sie wypowiedzieć w temacie bo sprawę prowadzi prokuratura w Lipnie sic! :maro20

#5 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • Użytkownicy
  • Posty: 6033
  • Dołączył:  11 sie 2013
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:51

A ja uważam,że to jest efekt uzależnienia i jakiejś wręcz psychozy,jakie rzeczy są ważniejsze od tego ,żeby dojechać cało i nie skrzywdzić siebie i innych? Telefon od szefa,żony,synusia,córusi,mamusi?! Kurcze,nie ma rzeczy ważniejszej od zdrowia i życia!
Jak czekasz na ważny telefon to zatrzymaj się i oddzwoń. Wydaje się takim,że są omnibusami ,najlepiej jeszcze piórko w tyłek wsadzić i niech przy okazji kierowania pawiana udaje. A jak przez telefon zarabia miliony to niech sobie kierowcę zatrudni i sam usiądzie z tyłu. Parcie na lansik i lanie na bezpieczeństwo. Należy uświadomić sobie czy jeszcze potrafimy żyć bez telefonu? Telefon 24 /h - dla mnie nie, ja po 21 jestem offline.
Ręcę opadają jak widzę w co drugim aucie gadacza :glupek

#6 rafe1

rafe1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5363
  • Dołączył:  14 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4GT M
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 grudzień 2013 - 08:49

przecież mógł rozmawiać przez zestaw głośnomówiący hmm

#7 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • Użytkownicy
  • Posty: 6033
  • Dołączył:  11 sie 2013
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 05 grudzień 2013 - 09:28

przecież mógł rozmawiać przez zestaw głośnomówiący hmm


Rafał ,pewnie tak w ostateczności są słuchawki,zestawy i inne cudeńka,ja jednak nadal twierdzę,że rozmowa rozprasza. Inaczej jest jak rozmawiasz z pasażerem ,który również obserwuje sytucje (żon to nie dotyczy bo one ciągle gadają). Za kierownicą trzeba cały czas myśleć,za siebie ,za innych kierowców co zrobi,za pieszych czy nie wejdą na ulicę itd. myślenie to praca. Nawet piesi nie mogą rozstać się z telefonem -idzie taka ,pisze sms albo gada i włazi na czerwonym. To się robi chore.

#8 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 05 grudzień 2013 - 12:21

przecież mógł rozmawiać przez zestaw głośnomówiący hmm


Rafał ,pewnie tak w ostateczności są słuchawki,zestawy i inne cudeńka,ja jednak nadal twierdzę,że rozmowa rozprasza. Inaczej jest jak rozmawiasz z pasażerem ,który również obserwuje sytucje (żon to nie dotyczy bo one ciągle gadają). Za kierownicą trzeba cały czas myśleć,za siebie ,za innych kierowców co zrobi,za pieszych czy nie wejdą na ulicę itd. myślenie to praca. Nawet piesi nie mogą rozstać się z telefonem -idzie taka ,pisze sms albo gada i włazi na czerwonym. To się robi chore.

Eeeee tam... Mnie bardziej rozprasza, jak pomyślę o Tobie... :rolleyes: :p

#9 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • Użytkownicy
  • Posty: 6033
  • Dołączył:  11 sie 2013
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 05 grudzień 2013 - 12:29

przecież mógł rozmawiać przez zestaw głośnomówiący hmm


Rafał ,pewnie tak w ostateczności są słuchawki,zestawy i inne cudeńka,ja jednak nadal twierdzę,że rozmowa rozprasza. Inaczej jest jak rozmawiasz z pasażerem ,który również obserwuje sytucje (żon to nie dotyczy bo one ciągle gadają). Za kierownicą trzeba cały czas myśleć,za siebie ,za innych kierowców co zrobi,za pieszych czy nie wejdą na ulicę itd. myślenie to praca. Nawet piesi nie mogą rozstać się z telefonem -idzie taka ,pisze sms albo gada i włazi na czerwonym. To się robi chore.

Eeeee tam... Mnie bardziej rozprasza, jak pomyślę o Tobie... :rolleyes: :p


Paweł,ja nie wiem co Ty masz z tym językiem hmm ,avatar - jęzor na wierzchu, emotka z jęzorkiem hmm
A jak już się tak rozpraszasz to siadaj na tylną kanapę ,będę Cię wozić, a Ty się rozpraszaj,rozpraszaj i rozpraszaj.... :diabelek

#10 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 05 grudzień 2013 - 12:36

Paweł,ja nie wiem co Ty masz z tym językiem hmm ,avatar - jęzor na wierzchu, emotka z jęzorkiem hmm


Co w cercu - to na języku... :kawka :mniam ;P

A jak już się tak rozpraszasz to siadaj na tylną kanapę ,będę Cię wozić, a Ty się rozpraszaj,rozpraszaj i rozpraszaj.... :diabelek


:brawo :dance :dance2 :jupi :kciuki :dance3 :dance4 :mmm




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych