Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Kupie podsufitke bez szyberdachu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 strażak76

strażak76

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 72
  • Dołączył:  19 lis 2014
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imię:Ryszard
  • Skąd::Bolesławiec
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 lipiec 2016 - 18:36

Ja robiłem u tapicera i polecam,moglem wybrac sobie material- kolor i fakture.Wyniosło mnie to 180 pln

#22 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 lipiec 2016 - 20:10

 O to tanio...ja byłem się wstępnie zapytać ile za podsufitkę w czarnej alcantarze ,to znajomy tapicer wycenił na 450 pln i jeszcze się boi bo podsufitka z szyberdachem :| ... mam też namiar na bardziej odważniejszego tapicera ,tyle że musiałbym 80 kilometrów podjechać i zostawić Pitka i wrócić z kimś drugim autem..i tak samo z odbiorem. Lecz muszę kiedyś i tak się zebrać bo materiał z niej zwisa i pasażerowie z tyłu już głowami ocierają   :łoo



#23 Bezimienny Gość.konrad998_*

Bezimienny Gość.konrad998_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 lipiec 2016 - 21:37

A co myślicie o floku ? U mnie podsufitka na małej powierzchni opadła, złapalem ją szpileczkami i jest ok, ale jeśli będzie trzeba to z żoną wymyśliliśmy wstępnie flokowanie 😀

Użytkownik konrad998 edytował ten post 17 lipiec 2016 - 21:38


#24 strażak76

strażak76

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 72
  • Dołączył:  19 lis 2014
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imię:Ryszard
  • Skąd::Bolesławiec
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:43

O to tanio...ja byłem się wstępnie zapytać ile za podsufitkę w czarnej alcantarze ,to znajomy tapicer wycenił na 450 pln i jeszcze się boi bo podsufitka z szyberdachem :| ... mam też namiar na bardziej odważniejszego tapicera ,tyle że musiałbym 80 kilometrów podjechać i zostawić Pitka i wrócić z kimś drugim autem..i tak samo z odbiorem. Lecz muszę kiedyś i tak się zebrać bo materiał z niej zwisa i pasażerowie z tyłu już głowami ocierają :łoo


Ja musiałem dostarczyć podsufitkę pod Opole i po dwóch dniach miałem zrobione

#25 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16923
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 lipiec 2016 - 20:06

Gabka to nie problem , każdy dobry tapicer zerwie ja i przywróci wszystko do oryginału - odnawialem w innym aucie bo była niedostępna i dobre kilka lat od naprawy sprawuje sie dobrze - jak jest możliwość zakupu oryginalnej w dobrej cenie zawsze wolałbym oryginał lecz w przypadku tapicerek 12-15 letnich wszystkie bedą odpadać i lepszym rozwiązaniem będzie obklejenia nowa tapicerka

Użytkownik andreeas7 edytował ten post 18 lipiec 2016 - 20:08

  • kuba_p lubi to



Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych