
[ Dodano: 2009-08-29, 12:54 ]
I przyszełd czas na rozstanie sie z Pitusiem... W lipcu podczas prewnej ulewy zalało garaz wraz z Pitusiem...
Najwazniejsze ze PT jezdzi:)
Napisano 23 października 2008 - 14:33

| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Moja mała kolekcja. |
Offtopic | kade |
|
|
|
25.04.2026 Oława Muzeum Motoryzacji Wena |
Nasze Spoty | Voltek |
|
|
|
chromusiowy pituś 2,2 crd do sprzedania |
Zakup kontrolowany! | chromek 1 |
|
|
|
Adoptowana siostra mojego pt cruisera |
Moje auto | Piotr1969 |
|
|
|
Moja landryna |
Moje auto | pitkowechucherko |
|
|
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych