Dzi臋ki za podpowiedzi. Po艂owa zegar贸w nie 艣wieci i zastanawia艂em si臋 w艂a艣nie nad ledami ale dzi臋ki szanownemu gremium decyzja podj臋ta - 偶ar贸weczki
z tego co wyczyta艂em 1,2W/12v (same ba艅ki z wypustkami)
Brak pod艣wietlenia licznika
#21
Napisano 01 February 2019 - 23:59
#22
Napisano 02 February 2019 - 08:51
Ja akurat za艂o偶y艂am 3W. 艁adniej i ja艣niej pod艣wietlaj膮 zegary.
#23
Napisano 01 March 2019 - 08:31
U mnie te偶 nie 艣wieci艂a po艂owa albo i wi臋cej i pomog艂o pukni臋cie w plastikowe "szkie艂ko" od zegar贸w. A ju偶 ogl膮da艂em filmy jak zdemontowa膰 licznik. ![]()
#24
Napisano 01 March 2019 - 09:37
Dzi臋ki za podpowiedzi. Po艂owa zegar贸w nie 艣wieci i zastanawia艂em si臋 w艂a艣nie nad ledami ale dzi臋ki szanownemu gremium decyzja podj臋ta - 偶ar贸weczki
z tego co wyczyta艂em 1,2W/12v (same ba艅ki z wypustkami)
Cze艣膰,robi艂em to wg tutorialu na YT,偶ar贸wki kt贸re wymienile艣 s膮 OK,tyle 偶e za pierwszym razem wymieni艂em i dooopa,nic nie 艣wieci艂o..
Chwila zm贸偶d偶enia-wk艂adaj膮c now膮 偶ar贸wk臋 wyci膮gnij lekko "w膮sy"偶eby dobrze kontaktowa艂y w oryginalnej oprawce.Teraz jest w porz膮dku.
#25
Napisano 22 July 2021 - 14:36
Ja akurat za艂o偶y艂am 3W. 艁adniej i ja艣niej pod艣wietlaj膮 zegary.
Czy to by艂y W3W? Czy inne oznaczenie?
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Brak wstecznego - tulejka wybierak 2,2 CRD 2002 rok |
Techniczny podstawowy | button |
|
|
|
Brak 艣wiate艂 |
Techniczny podstawowy | raksiak |
|
|
|
Brak 艣wiate艂 |
Techniczny podstawowy | Szymek_T |
|
|
|
B艂膮d P0133, brak objaw贸w |
Techniczny podstawowy | remeek |
|
|
|
O艣wietlenie licznika |
Techniczny podstawowy | sobjan77 |
|
|
U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 3
0 u偶ytkownik贸w, 3 go艣ci, 0 anonimowych

聽
聽
聽









