Skocz do zawarto艣ci


Witaj.

W przypadku niejasno艣ci, problem贸w z rejestracj膮 prosimy o kontakt przez formularz zg艂oszeniowy (lewy, g贸rny r贸g tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak si臋 da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Brak pod艣wietlenia licznika


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Leper

Leper

    Pocz膮tkuj膮cy

  • Pomagamy sobie
  •  聽
  • Posty: 59
  • Do艂膮czy艂:  16 Jan 2019
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imi臋:Rysiek
  • Sk膮d::Kaczyce
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 01 February 2019 - 23:59

Dzi臋ki za podpowiedzi. Po艂owa zegar贸w nie 艣wieci i zastanawia艂em si臋 w艂a艣nie nad ledami ale dzi臋ki szanownemu gremium decyzja podj臋ta - 偶ar贸weczki :) z tego co wyczyta艂em 1,2W/12v (same ba艅ki z wypustkami) 



#22 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽
  • Posty: 6937
  • Do艂膮czy艂:  02 Sep 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imi臋:Edyta
  • Sk膮d::Krak贸w
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 02 February 2019 - 08:51

Ja akurat za艂o偶y艂am 3W. 艁adniej i ja艣niej pod艣wietlaj膮 zegary.



#23 Felcom

Felcom

    Przedszkolak

  • U偶ytkownicy
  •  聽
  • Posty: 149
  • Do艂膮czy艂:  12 Mar 2018
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.0 M LPG
  • Imi臋:Mariusz
  • Sk膮d::S艂upca
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 01 March 2019 - 08:31

U mnie te偶 nie 艣wieci艂a po艂owa albo i wi臋cej i pomog艂o pukni臋cie w plastikowe "szkie艂ko" od zegar贸w. A ju偶 ogl膮da艂em filmy jak zdemontowa膰 licznik.  :glupek



#24 Perkoz

Perkoz

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •  聽
  • Posty: 636
  • Do艂膮czy艂:  11 Jan 2019
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imi臋:Dariusz
  • Sk膮d::Chybie
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 01 March 2019 - 09:37

Dzi臋ki za podpowiedzi. Po艂owa zegar贸w nie 艣wieci i zastanawia艂em si臋 w艂a艣nie nad ledami ale dzi臋ki szanownemu gremium decyzja podj臋ta - 偶ar贸weczki :) z tego co wyczyta艂em 1,2W/12v (same ba艅ki z wypustkami) 

Cze艣膰,robi艂em to wg tutorialu na YT,偶ar贸wki kt贸re wymienile艣 s膮 OK,tyle 偶e za pierwszym razem wymieni艂em i dooopa,nic nie 艣wieci艂o..

Chwila zm贸偶d偶enia-wk艂adaj膮c now膮 偶ar贸wk臋 wyci膮gnij lekko "w膮sy"偶eby dobrze kontaktowa艂y w oryginalnej oprawce.Teraz jest w porz膮dku.

 



#25 WD40MAX

WD40MAX

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 624
  • Do艂膮czy艂:  11 Jul 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imi臋:Zbyszek
  • Sk膮d::Piaseczno
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 22 July 2021 - 14:36

Ja akurat za艂o偶y艂am 3W. 艁adniej i ja艣niej pod艣wietlaj膮 zegary.

Czy to by艂y W3W? Czy inne oznaczenie?







Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 6

0 u偶ytkownik贸w, 6 go艣ci, 0 anonimowych