Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

PT VS HHR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#41 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 10 styczeń 2010 - 08:53

Własnie ten tył podoba mi się najbardziej te okrągłe lampy, ale jest napewno wiekszy i na wczasy można się zabrac nie upychając toreb z przodu :-) Dokładnie HHR jest malutko u nas np w okolicy nie ma ani jednego, pitków coraz więcej zaóważam co rusz to ktoś kupuje bo za grosze można kupić a nie potencjalny ludź nie odruzni 2006 od 2000. HHR przyciaga uwage bo sam się oglądałem za nim, nie powiem bo za moim pitkiem 90% ludzi sie ogląda i podziwia moje wozidło. Ale przemawia wnętrze wieksze no i tez nietuzinkowość.

[ Dodano: 2010-01-25, 21:04 ]
Ostatnio byłem się przejechać HHR-em. W środku napewno więcej elektroniki, ale plastiki tandeta jakieś takie sztuczne i sie tłuką niesamowicie.

Co zaobserwowałem dynamika jest okej przyspieszenie też, jednak skrzynia w tym akurat modelu starsznie dziwnie pukała przy ruszaniu a raczej nie powinna odrazu mnie zaniepokoiło.
Jeżeli chodzi o przestronność dużo więcej miejsca to plus tego auta. Ogolnie okej jak by nie te plastiki tandeciarstwo, fotele ma owiele wygodniejsze szerokie tyłek, trzymaja po bokach naprawde lepsze.
Silnik 2,2 dużo się nie rózni ale przyspieszenie lepsze a spalanie pewnie takie jak 2,0.

Ale zostaje jednak przy pitku HHR odpadl :-)





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych