Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


[Ciekawostka] PT vs. HHR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#21 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 25 styczeń 2010 - 20:52

Zgodze się z przedmówcą auta takie jak vw opel ford audi to są masówki, sunsiad na wsi ma audi to ja tysz muse miec bo bedzie wstyd jak se kupie rovera jak onu bedo gadać roverem jezdzi. Nie moge mieć auta ktorym jeździ 50 % mojego miasta czy regionu, dla mnie ma byc auto nietypowe żucajace się w oczy a nie vw passat czy gulf.

Spotykam się z opiniami ale paskudny, eee to auto dla bab mówie popatrz się na swojego forda czy passata czy nie wiem co, ile takich jeździ na ulicach co druga osoba a widziałeś mojego w okolicy ??? Albo ee to jak takie auto ameryskańskie to pewnie części nie ma nigdzie i trudno dostać.Stereotypy ludzi, w każdym sklepie w moim mieście znajde wszystkie częsci do swojego pitka i jak można mówić że nie ma częsci .

Tak już jest cała rodzina ma zamiłowanie do Amerykanów ojciec Buick Randezvous ja pitek i brat pitek :-) a nastepne będzie Dodge Ram 1500





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych