Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

klinika dzwieku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 artex38

artex38

    VIP

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 2099
  • Dołączył:  29 gru 2009
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:artur
  • Skąd::paryz/wroclaw
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 08 luty 2010 - 21:09

a moze cos by tak wymyslic na czarne krazki hmm ta magiczna glebia dzwieku :kciuki

#22 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 08 luty 2010 - 21:23

:cenzura

#23 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 08 luty 2010 - 21:25

w samochodzie nie ma racji bytu z uwagi na niestabilnosc konstrukcji auta - igla by skakala w poprzek.


Chyba, że śmigasz prostą (NIE POLSKĄ) drogą... wtedy można pomyśleć ;)

#24 artex38

artex38

    VIP

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 2099
  • Dołączył:  29 gru 2009
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:artur
  • Skąd::paryz/wroclaw
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 08 luty 2010 - 21:33

smiej sie smiej.

zle mnie zrozumiales to nie smiech,tylko szczera prawda takiego brzmienia nie uslyszymy z cyfrowego zapisu

#25 scoroop

scoroop

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 838
  • Dołączył:  21 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 Limited

Napisano 09 luty 2010 - 01:58

@Marcel
odpocznij, wyspij sie :d i naskrob w wolnej chwili - bede wdzieczny. jak dla mnie to moze byc i samo usb... w zasadzie moim jedynym wymaganiem w tej calej historii jest jedna rzecz... jak to zrobic zeby zmienic tylko radio na empetrojkowo-usbowe i nie stracic jakosci oryginalnego pitkowego systemu, ktora na moje zdepniete przez slonia ucho ;) jest calkiem fajna.
pozdr

#26 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 luty 2010 - 13:59

he he he he ... ja tez na usb jade!!!!!!!! jak pan marcel i po grzyba zmienialem radio dla dzwieku dla "klanga" a teraz z usb jade birate wyzej 200......
pozdrawiam audiofilow...
pzdr!

#27 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 09 luty 2010 - 17:55

:cenzura

#28 scoroop

scoroop

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 838
  • Dołączył:  21 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 Limited

Napisano 09 luty 2010 - 22:42

super :). dzieki za podpowiedz. chyba wlasnie czegos takeigo oczekiwalem. miecio ma racje - zacznij pisac powazne artykuly, bo az szkoda by bylo nie dzielic sie ze swiatem takimi doswiadczeniami.
a co do mnie to wyjdzie co wyjdzie - rowniez nie nastawiam sie na specjalnie dlugie uzytkowanie radyjka bo piti moze czasem sie wymienic na nowszego juz w tym roku (ale rownie dobrze moze dopiero na koniec przyszlego). ogolnie budzet na poziomie 500-600 plnow powinien tu wystarczyc ale tez nic nie przesądzam bo wiadomo jak jest - jak cos bedzie za 699 to nie bede plakal ;). troche namyslu, poprobowania i kombinowania powinno starczyc.
pytanie odnosnie Twojego radyjka - to cos podobnego do tego? http://www.ceneo.pl/2697387s .
pomacalem sobie troche radyjka w media i poprzygladalem sie radyjkom w taksowkach (:d) ostatnio i jesli chodzi o forme tego clariona - dla mnie rewelacja. tez nie podobaja mi sie plyty, denerwuje mnie nagrywarka w laptopie bo strasznie glosno chodzi i unikam jej jak ognia (poza nagrywaniem do pitka)... natomiast z macania i ogladania radyjek wywnioskowalem jedno - radia budzetowe i ze sredniej polki sa zle wykonane, wszystkie ruchome potencjometry, galki i inne cuda trzeszcza, trzesa sie i zalatuje od nich tandetnym plastikiem a przyciski dotykowe i jednolita plytka to wyklucza. coz... jezeli uda mi sie takie radyjko gdzies obczaic czy to clariona czy jakies inne to chetnie poslucham jak gra w moim pitim :).

#29 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 luty 2010 - 00:27

:cenzura

#30 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 luty 2010 - 08:10

marcel zmachal sie artykul przedni
:szacun

.a o glosnikach bardzo chetnie poczytam...........
pozr!

#31 scoroop

scoroop

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 838
  • Dołączył:  21 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 Limited

Napisano 10 luty 2010 - 17:04

@Marcel
dzieki za info. jeszcze mam takie krotkie pytanko odnosnie tego clariona. widze ze on nie ma z przodu gniazdek. jak zorganizowales te kabelki do podlaczenia zewnetrznych zrodel? :) jakies wycinki w plastikach pitka robiles czy swobodnie gdzies sobie zwisaja/leza? pozdr

PS a jakbys sie podjal porownania charakterystyki dzwieku radio fabryczne vs. obecne? czego wiecej, czego mniej? :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych