Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Oczyszczacz parowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 13 marzec 2010 - 08:22

Czy używał ktoś czegoś takiego i czy to dzaiła czy nie działa, chciałem kupic do pracy wyczyścić panele i na działke ale też by się przydało do samochodu. Moze macie jakies doświadczenia z tym urządzeniem

http://allegro.pl/it... ... arowy.html

#2 Docentgood

Docentgood

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 247
  • Dołączył:  22 lut 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2 CRD Limit
  • Imię:Robert

Napisano 13 marzec 2010 - 19:04

Nomos daj se z tym badziewiem spokuj! Moj kolega to ma i jak zobaczylem jak to dziala to odrazu podziekowalem. :alko

#3 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 13 marzec 2010 - 19:24

Powiem ci że postanowiłem jednak kupić, u nas w sklepie było takie cuś za 60 zł i powiem że naprawde działa zajebiście gorąca para rozpuszcza brud z paneli, panele sa strasznie ufajdane, wydaje mi się ze do auta czyszczenia plastików czy też kół też będzie dobre :-)

#4 artex38

artex38

    VIP

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 2099
  • Dołączył:  29 gru 2009
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:artur
  • Skąd::paryz/wroclaw
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 marzec 2010 - 19:35

jezeli chcesz stosowac to w samochodzie to bardzo ostroznie,zeby nie pozalewac urzadzen elektycznych
ale jeszcze zobacz na to
... re=related
jezeli bedziesz zainteresowany mam namiary na firme ktora to sprzedaje
nie polecam tego do czyszczenia tapicerki poniewaz caly brud jest wciskany pod cisnieniem do srodka a przy praniu tapicerki specjalistycznym odkurzaczem wszystko jest zasysane :kawka

#5 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 13 marzec 2010 - 19:42

No tak napewno nie będe czyścił deski rozdzielczej ani nic co jest wokoło, chodzi mi np o boczki plastikowe, ja mam te jasne i starsznie się brud na nich osadza a myśle ze to napewno troszke rozpuści, felgi napewno z tego pyłu z klocków wyczyści itp. nie mówie i juz o kiblu i kuchni wchodzi we wszystkie szczeliny.

No i daszek w moim cabrio od wenątrz jest biały (podsufitka) i jak zdjeme w lecie to po 4 dniach jest szary, więc tym napewno uda mi się go dobrze doczyścić tak mi się przynajmniej wydaje.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych