Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

siedzenia do polifta (2007 rok)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Pablino

Pablino

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 18
  • Dołączył:  05 lut 2024
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:2.4
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Czarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano dziś, 11:10

Szanowni, chętnie kupiłbym komplet (skóra) siedzeń do mojego Pitka z 2007 roku. 

może ktoś ma takie do zaoferowania?







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych