Szanowni, chętnie kupiłbym komplet (skóra) siedzeń do mojego Pitka z 2007 roku.
może ktoś ma takie do zaoferowania?
Napisano dziś, 11:10
Szanowni, chętnie kupiłbym komplet (skóra) siedzeń do mojego Pitka z 2007 roku.
może ktoś ma takie do zaoferowania?
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
[SPRZEDAM/ODDAM] Przełącznik zespolony świateł do polifta |
Części do PT Cruisera | joacabrel |
|
|
|
Brak wstecznego - tulejka wybierak 2,2 CRD 2002 rok |
Techniczny podstawowy | button |
|
|
|
Życzenia na Nowy Rok |
Offtopic | pitkowechucherko |
|
|
|
Oddam w dobre ręce mojego PT 2,2 Crd rok 2005 |
Chrysler PT Cruiser | zbyszeksi |
|
|
|
wymiana rozrządu 2,0 rok 2002 |
Techniczny podstawowy | Bezimienny Gość.Mac PiT_* |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych