Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

HydePark


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

#61 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 czerwiec 2010 - 13:41

Cóż , wychodzi więc na to, że ten z prawej to ja. :ziom

#62 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 czerwiec 2010 - 13:43

Jeśli jest wybór to ja wole na zachód :diabelek

#63 miecio

miecio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •      
  • Posty: 13784
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 czerwiec 2010 - 13:51

no nie powiem serce mi drgelo jak adasko ruszyl... uff ale dalej poszlo gladko a jak krzysio powiedzial ile sakwa kosztuje albo auspuf tom sie dopiero dowiedzial.... :glupek :glupek ;P

#64 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 czerwiec 2010 - 13:56

miecio,
A co ja biedny miałem wtedy zrobić ? Motor sam odpalił, ja mam już jedynkę wrzuconą , już mam ruszać i nagle wiadomość, jak się przewrócisz , to płacisz, no wstyd było zejść. Ze strachu to nawet nie wiedziałem gdzie jadę. :lol

#65 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 czerwiec 2010 - 14:05

Jak go kupowałem mówię gościowi, iż jestem zdecydowany, ale bez sprawdzenia na drodze nie biorę, więc po chwili namysłu powiedział tylko powoli i uważaj
Wyjechałem na drogę sprawdziłem jak biorą hamulce i w palnik jak wróciłem to gość był blady i narodził się na nowo jak powiedziałem, że ok. biorę

[ Dodano: 2010-06-18, 19:44 ]
adames, widzę iż podobają ci się mtongi więć dlaczego wybrałeś skuter zamiast np. turystyka? http://www.scigacz.p... ... ,8389.html
wcześniejsza 650 godna polecenia ma ja mój znajomy i jest bardzo zadowolony

albo coś z tej listy?

http://www.google.pl...tp ... s=isch:1

ja narazie mogę sobie pozwolić na taką kolekcje

http://www.google.pl...tp ... s=isch:1

#66 miecio

miecio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •      
  • Posty: 13784
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 czerwiec 2010 - 20:51

adasko no ..... adasko nie komentuje juz .....krzysio a a ja tez na kolku sobie od czsu do czasu.....

#67 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 czerwiec 2010 - 20:57

miecio, No no … od syna czy własny

#68 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 czerwiec 2010 - 21:30

krzyś,
Zastanawiałem się nad turystykiem, bardzo mi się podobają. Jednak wybrałem duży skuter , dlatego, że głównie jeżdżę po mieście. Na skuterze można jeździć we wszystkim, w garniturze i w koszulce, w długich i w krótkich spodniach, można spokojnie jeździć w klapkach (teoretycznie). Na turystyku raczej nie wypada tak jeździć.

#69 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 czerwiec 2010 - 21:40

Z tego, co napisałeś chyba jeszcze nie poczułeś tej przyjemności jak asfalt cię mocno przytula i zdziera skóre poczym wstajesz i pierwsza myśl to przeszczep skóry lepiej z pleców czy tyłka
Brak mi słów trzymam kciuki za ciebie
Nie ma znaczenia co wypada a o nie najważniejszy jesteś ty !!!

#70 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 czerwiec 2010 - 21:48

Asfaltu nie całowałem i mam taką nadzieję, że tego nie zrobię. Nie liczę przypalonej nogi od tłumika w młodości :cwaniak Jeżdżę tylko po mieście, za wyjątkiem obecnego pobytu w Świeradowie, a tu nie jechałem w krótkim rękawku i w krótkich spodenkach.
Mając turystyka , z pewnością bym wybierał się na wycieczki za miasto i na pewno miałbym odpowiedni strój na motor.

#71 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 czerwiec 2010 - 21:56

Adaś lubię cię i nie chce cię straszyć ani być złym prorokiem, ale najwięcej zdarzeń –podbramkowych sytuacji zdarza się w mieście ja na dwóch kółkach śmigam od 26lat myślę, że trochę doświadczenia liznąłem ty jedziesz ok. a kolega z kanapy?!

#72 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 czerwiec 2010 - 22:01

Ten z kanapy nie jest już moim kolega ;P
A tak na poważnie to wiem, że tak nie powinno się jeździć, ale jak wracam z pracy, mam do pokonania 7,5 km przez miasto, jest upał, to jazda w koszulce to przyjemność.
Wiem, wiem, przy prędkości 60km/h wywrotka na pewno jest bolesna.

#73 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 czerwiec 2010 - 22:10

Przypomnij mi jak się spotkamy abym ci pokazał bliznę po małym ślizgu miałem wtedy 16 lat zakręt 90stopni prędkość nie większa niż 30 km/h byłem odpowiednio ubrany na moto!!! podwinęła się rękawica na nadgarstku zdarło do kości a powód prozaiczny za luźny łańcuch

Podczas wywrotki 60 km,h suniesz po asfalcie nawet 10 metrów ( klapki krótkie spodenki i koszulka ) czy będzie bolało?

#74 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 18 czerwiec 2010 - 23:12

Krzysiu twoja kolekcja jest piekna szczegolnie te staruszki - ja sie za to pochwale ze zaczolem budowe nowej zabawki - musze miec dwa dodatkowe koleczka w Hondzie Gold Wing bo bydle wazy tyle ze stając trudno ją utrzymac. :torba az wstyd ja wiem ale zrobienie trike bedzie lepszym rozwiązaniem niz czeste malowanie i naprawianie motoru - ostatnio tak mnie fajtneło ze jak idiota zlapalem sie bocznej fanfary zeby ją podniesc i ups urwalem ją - i :cenzura 100zł w plecy.

#75 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 czerwiec 2010 - 23:40

jasmina, Na cholerę ci dodatkowe kółka, co ty emeryt jesteś? Gold warzy 40 kg więcej niż moje BMW
Jak masz w Goldzie wsteczny to niema problemu ja muszę patrzeć gdzie parkuje by nie było z górki, bo wtedy kuku?
Od niepamiętnych czasów wśród motocyklistów przyjęła się zasada, jeśli nie potrafisz podnieś maszyny z gleby to nie jest to sprzęt dla ciebie
4 kulka w moto to jak 8 w pt
Przemyśl temat nie rób krzywdy sprzętowi może siłownia to lepsze wyjście
pozdrowionka

#76 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 czerwiec 2010 - 07:32

Jacek , coś czuję, że taką hondą to będziesz musiał się na jakimś zlocie pokazać, nie żebym od razu jechał , ale posiedzieć , pooglądać? czemu by nie.
Krzyś, mogę pooglądać Twoje blizny, ale dopiero jak popijemy, wtedy takie oglądanie będzie "normalnie" wyglądało, zwłaszcza jak ktoś nam by zrobił wtedy zdjęcie, to mielibyśmy jakieś wytłumaczenie.
Odnośnie stawiania moto na małej górce, ja w swojej Yamaszce mam hamulec ręczny, więc spoko mogę stawiać, opierając moto na nóżce bocznej. W Świeradowie mi się to teraz bardzo przydaje. :cwaniak
Czy przy 60km/h ślizg na asfalcie będzie bolał? pewnie tak samo jak przy 30, :lol

#77 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 czerwiec 2010 - 07:38

Na szczęście mam tylko jedną na nadgarstku :dance spokojnie nie będę się rozbierał :diabelek

Kilka razy miałem zdarzenia na, moto ale nic spektakularnego byłem zawsze odpowiednio ubrany na siniakach się kończyło :dance3 :dance3 :wrrum :wrrum
60 czy 30 jakoś mnie nie ciągnie by to zweryfikować :cwaniak

#78 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 czerwiec 2010 - 07:45

krzyś,
Wiesz sam jak to może być interpretowane, tak szczerze, to wolę z bliska przyglądać się kobiecie. :cwaniak

#79 patii

patii

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5865
  • Dołączył:  13 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:cabrio 2.4
  • Imię:Patii
  • Skąd::silesia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 19 czerwiec 2010 - 08:41

A ja widziałam wszystkie blizny Krzysia...... :diabelek

A co do motocykli......ja strój stosowny mam. Zastanawiam się jak ja w Chorwacji , a raczej w czym ja będę jeździć hmm

Dołączona grafika

Początkowo myślałam o bikini i kamizelce z frędzlami żeby nie wyglądać jak ze stopa by mnie Krzysiu zgarnął….ale, no właśnie…..co jak by tak …..coś się wydarzyło

Dołączona grafika

#80 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 czerwiec 2010 - 09:43

patii,
Strój faktycznie masz "przepisowy".
A co do Chorwacji, to jak zaczniecie się już mocno smażyć, to zawsze można będzie wskoczyć dla ochłody do morza, tylko pamiętaj , aby mieć pod tymi skórami strój kąpielowy, a może właściwie wygodniej będzie bez tego stroju :lol :cwaniak




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych