Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Flagi klubowe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 23 sierpień 2010 - 10:19

szAnOwnY mIeCzYsŁaWiE GdZiE sĄ FlAgI zA kTóRe ZaPłAcIłaCiLiŚmY , JeStEś JuŻ w PoLsCe I dAlEj NiC nIe WieM cO w TyM tEmAcIe.

MoZe DaŁ bYs ZNaC cZy ZrObIoNe Bo MySLe Ze jUZ dAwNO pOwInNy bYc. :/

#2 hrywny

hrywny

    Zwolennik

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 323
  • Dołączył:  22 maj 2009
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,0 Limited
  • Imię:Marcin

Napisano 23 sierpień 2010 - 10:40

nomos jak znam zycie to ci pewnie zaraz napisza ze cos taki zniecierpliwiony itd wiec uwazaj :diabelek jak ja sie pytalem co i jak nasza kasa flagi dotej pory niedostalem odpowiedzi typu nie jeszcze nie mam poganiam firme lub tak juz bede mial i wysylam a jak by nie patrzec mija juz prawie 1,5 miesiaca i nic pozdro

#3 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 23 sierpień 2010 - 11:24

No coz pewnie jeszcze są nie zrobione

#4 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 23 sierpień 2010 - 11:25

No to może miast pisać zadzwonić do Miecia? Hej Miecio napisz coś o tych flagach....Ja nie jestem zainteresowany, ale doskonale rozumiem tych co zamówili....

#5 hrywny

hrywny

    Zwolennik

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 323
  • Dołączył:  22 maj 2009
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,0 Limited
  • Imię:Marcin

Napisano 23 sierpień 2010 - 11:45

paradyz masz racje by zadzwonic ale po co jak miecio regularnie wchodzi na forum ba nawet potrafi napisac co nieco w innych postach a co do flag cisza nic sory ale dzwonic niebede
mowie chyba zeby niewchodzil nieodwiedzal to juz nawet z czystej ciekawosci czy czasem nie jest chory lub cos ..... a tak ......

#6 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13774
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 sierpień 2010 - 20:03

witam zaniepokojonych i od razu informuje w temacie flag,otoz zebralem zamowienia na w/w wczesniej negocjujac cene bo wiadomo ona uzalezniona byla od ilosci, liczylem ze jakies 35 sztuk sie zbierze ale sie nie zebralo i sie przeliczylem...
osoby ktore zglosily chec nabycia flag:
miecio 2, kajka 1, bell 1, tomek252 2, kostek 2, hrywny 2, gamaciej 2, nomos 2, adames 1, rafe1 1, medyk01 1, krakus101 6, maro20 2, co daje razem 25 szt
jednak nie wplacily wszystkie osoby i wplynely pieniazki na 15 szt!!!!
ostatnia wplata ktora otrzymalem od kurteczka_on 21 lipca
27 lipca zskontaktowalem sie z firma i przeslalem plik juz nie w jpg ktory dostali jako pogladowy ale cdr takie jak ma byc.... mialo trwac jakies 2 tygodnie acha i nie zamowilem 15 sztuk tylko 25szt o 10 wiecej , najwyzej bede sie bujac z 10 flagami, ale mysle ze jest troche nowych ludzi i cierszewie beda zainteresowani....
jadac do anglii wiedzialem ze flagi na ten wyjazd nie bedzie....coz
we wtorek 10 sierpnia jak przyjechalismy z anglii otwieram poczte i czytam ze pan prosi o plik cdr w wersji corela 10 bo mu ten co poslalem w wersji 13 nie czyta.......... no wiec poslalem raz jeszcze, /tutaj musze sie przyznac ze pan slal e-maila wczesniej 3 sierpnia , ale w ferworze goraczki przedwyjazdowej go nie zauwazylem/...
20 sierpnia dostalem e-maila ze flagi sa w trakcie realizacji i mam czekac na przesylke
dzisiaj poniedzialek 23 i nic nie przyszlo, czekam cierpliwie jak przyjdzie zaraz w ten sam dzien bede robic wysylke do osob zainteresowanych
mam nadzieje ze wyczerpujaco udzielilem informacji

wyjasnienie: "regularnie poniekad wchodze na forum...." chmm nie tak do konca ale rozumiem zniecierpliwienie i tutaj przepraszam...

pojedziemy na spot z fasonem czytaj -z flagami.... :cwaniak

#7 hrywny

hrywny

    Zwolennik

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 323
  • Dołączył:  22 maj 2009
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,0 Limited
  • Imię:Marcin

Napisano 23 sierpień 2010 - 20:26

no ba pewnie i o to chodzilo bo niewiedza jest motorem do okresle to w sposob dosc prosty "do niepotrzebnych nerwow " i tylko szkoda ze odrazu niedalo sie tego w taki sposob zalatwic ale dzieki info jest wyczerpujace i teraz nic tylko czekac pozdro

#8 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 23 sierpień 2010 - 20:58

Dzieki wielkie mieczyslawie za wyjasnienie tematu odp wyczerpujaca i satysfakcjonujaca czekamy





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych