Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Rozrząd w okolicach Wrocławia/Opola.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 replytod

replytod

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 15
  • Dołączył:  29 sie 2010
  • Rok Produkcji:0

Napisano 01 listopad 2010 - 19:30

Witam ponownie.
Jestem od nie tak dawna posiadaczem PT 2.0 16V DOHC o przebiegu 86tys i bym chciał wymienić rozrząd. Inter-Car we Wrocławiu życzy sobie 3000zł. Przeczytałem wcześniejsze wątki o rozrządzie i cena taka nie jest niczym dziwnym. Przeczytałem również, że wielu z Was taka operacja kosztowała 50% tej ceny.
Bardzo proszę o polecenie jakiegoś serwisu, gdzie zrobią to sprawnie a nie wypatroszą mnie z kasy jak karpia na święta.

Dodatkowo jeszcze interesuje mnie wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów.

Pozdrawiam serdecznie.
D

#2 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 01 listopad 2010 - 20:30

replytod, To I.C potraktował Cię 4 stówki taniej jak mnie :lol Dla mnie cena była ok 3400 jak dobrze pamiętam pisałem gdzieś o tym.Jest serwis we Wroc na ulicy Rakietowej,polecił mi go użytkownik naszego forum.On serwisuje tam swoje autko i jest zadowolony.Ja umówiłem się tam na wymianę rozrządu,ale dopiero jak skompletuję wszystkie części.Robocizna za rozrząd w tym warsztacie to 530 zł a części jeśli weźmiesz o nich 730zł.No i masz niecałe 50% tego co I.C bo tam robocizna to 1500zł.

http://www.usa.auto.pl/

O części w dobrych cenach zapytaj naszego klubowego zopatrzeniowca "AGAMACIEJ2"

#3 replytod

replytod

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 15
  • Dołączył:  29 sie 2010
  • Rok Produkcji:0

Napisano 02 listopad 2010 - 09:53

Bardzo dziękuję :-)





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych