Skocz do zawarto艣ci


Witaj.

W przypadku niejasno艣ci, problem贸w z rejestracj膮 prosimy o kontakt przez formularz zg艂oszeniowy (lewy, g贸rny r贸g tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak si臋 da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdj臋cie

Witam i prosz臋 o pomoc


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 calanthia

calanthia

    Nowy u偶ytkownik

  • U偶ytkownicy
  • Posty: 13
  • Do艂膮czy艂:  10 sie 2011
  • Rok Produkcji:0

Napisano 13 sierpie艅 2011 - 18:50

Cze艣膰 Wam !!!!
A dzi艣 znalaz艂am co艣 takiego, co my艣licie o nim ?

http://tablica.pl/of... ... DdaiN.html

#22 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽
  • Posty: 9306
  • Do艂膮czy艂:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imi臋:Adam
  • Sk膮d::Legnica
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 13 sierpie艅 2011 - 19:43

calanthia,
Je艣li szukasz auta z tego rocznika, to proponowa艂bym zastanowi膰 si臋 jednak nad ofert膮 naszego TOMHAL
http://otomoto.pl/ch...-C19914253.html
Auto Tomka ma wy偶sz膮 cen臋, ale nie musisz nic przy nim robi膰. Masz pewno艣膰, 偶e stan licznika jest aktualny, bo na pewno nie by艂 kr臋cony i nie musisz wydawa膰 kasy na np wymian臋 rozrz膮du czy p艂yn贸w eksploatacyjnych.
Wiadomo przecie偶, 偶e kupuj膮c auto trzeba na wszelki wypadek powymienia膰 to wszystko.
Natomiast co do autka kt贸re podlinkowa艂a艣, auto wygl膮da OK

#23 Psyborg

Psyborg

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •  聽
  • Posty: 882
  • Do艂膮czy艂:  07 sie 2011
  • Rok Produkcji:1995
  • Silnik:V6 2.5l 24V 1
  • Imi臋:Marcin

Napisano 13 sierpie艅 2011 - 19:56

Cze艣膰 Wam !!!!
A dzi艣 znalaz艂am co艣 takiego, co my艣licie o nim ?

http://tablica.pl/of... ... DdaiN.html


Samochody sprowadza si臋 po to, aby albo samemu nimi je藕dzi膰, albo aby je sprzeda膰 z jak najwi臋kszym zyskiem. Auto, jak wida膰 po tablicach, 艣wie偶o sprowadzone. Pami臋taj, 偶e "chytry p艂aci dwa razy". Lepiej wyda膰 wi臋cej raz i mie膰 spok贸j, ni偶 kupi膰 tanio i kilka razy w roku dop艂aca膰 (B贸g jeden wie ile).

Sam zastanawia艂em si臋 nad autem TOMHAL'a, jednak odleg艂o艣膰 by艂a, jak dla mnie, do艣膰 spora.
Szukaj auta, o kt贸rym mo偶esz si臋 czego艣 wi臋cej dowiedzie膰, albo auta, o kt贸rego w艂a艣cicielu masz jakie艣 informacje. Kupowanie dobrze wygl膮daj膮cego samochodu na aukcji to zwyk艂a loteria, bo mo偶e po kilku miesi膮cach okaza膰 si臋 trupem lub skarbonk膮.

#24 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽
  • Posty: 8218
  • Do艂膮czy艂:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imi臋:Darek
  • Sk膮d::Malbork
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 13 sierpie艅 2011 - 20:04

". Lepiej wyda膰 wi臋cej raz i mie膰 spok贸j, ni偶 kupi膰 tanio i kilka razy w roku dop艂aca膰 (B贸g jeden wie ile).

艢wi臋ta racja... :piwo no comprende

#25 calanthia

calanthia

    Nowy u偶ytkownik

  • U偶ytkownicy
  • Posty: 13
  • Do艂膮czy艂:  10 sie 2011
  • Rok Produkcji:0

Napisano 13 sierpie艅 2011 - 21:33

W pe艂ni si臋 z Wami zgadzam i wiem jak si臋 wychodzi na takich pseudo oszcz臋dno艣ciach. Szczerze m贸wi膮c to najbardziej mnie interesowa艂 diesel i jak najnowszy rocznik, ale ogl膮dam i ogl膮dam i ju偶 sama nie wiem czy lepszy diesel czy benzyna. Autko forumowego kolegi widzia艂am i wygl膮da naprawd臋 super ale z racji tego, 偶e jestem na urlopie macierzy艅skim z malutkim dzieckiem w domu, st膮d te偶 nie ukrywam, 偶e najbardziej interesuj膮 mnie te oferty w pobli偶u Krakowa. Dzi臋ki za wszelkie uwagi i mam nadziej臋, 偶e b臋dziecie mie膰 do mnie cierpliwo艣膰 je艣li b臋d臋 prosi膰 jeszcze o rzucenie fachowym okiem na jak膮艣 ofert臋. Pozdrawiam cieplutko :siema

#26 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽
  • Posty: 8218
  • Do艂膮czy艂:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imi臋:Darek
  • Sk膮d::Malbork
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 14 sierpie艅 2011 - 10:32

Dzi臋ki za wszelkie uwagi i mam nadziej臋, 偶e b臋dziecie mie膰 do mnie cierpliwo艣膰 je艣li b臋d臋 prosi膰 jeszcze o rzucenie fachowym okiem na jak膮艣 ofert臋.

calanthia na naszym forum zawsze mo偶esz liczyc na wsparcie :piwo szukaj-pytaj :*

#27 calanthia

calanthia

    Nowy u偶ytkownik

  • U偶ytkownicy
  • Posty: 13
  • Do艂膮czy艂:  10 sie 2011
  • Rok Produkcji:0

Napisano 16 sierpie艅 2011 - 19:38

Witajcie ;(
Im wi臋cej przegl膮dam ofert w necie, tym bardziej jestem za艂amana. A to si臋 okazuje, 偶e samoch贸d pochodzi nie wiadomo sk膮d, a to ma jedn膮 par臋 kluczyk贸w a je艣li wygl膮da na w miare ok, to zn贸w cena oscyluje ok. 30 tys. Szczerze m贸wi膮c to mam do艣膰. Na serio ch臋tnie kupi艂abym to autko od forumowego kolegi, gdyby jeszcze by艂o dieslem lub mia艂o zamontowany gaz ;( Bo tak szukaj膮c w necie, to a偶 si臋 boj臋 na co si臋 trafi. Ju偶 si臋 boje, 偶e nici z mojego cruiserka buuuuuuuuu :sciana

#28 TOMHAL7

TOMHAL7

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •  聽
  • Posty: 785
  • Do艂膮czy艂:  15 wrz 2008
  • Rok Produkcji:Brak...
  • Silnik:Brak...
  • Imi臋:Tomasz
  • Sk膮d::Legnica
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 16 sierpie艅 2011 - 20:24

calanthia, nie zniech臋caj si臋 :kciuki , ja dzi艣 w艂o偶y艂em w swojego Pitka ponad 1000zl, wymieni艂em amortyzatory, wahacze, klocki hamulcowe tylne i par臋 innych drobiazg贸w autko musi 艣miga膰 :dance a w czwartek do KrK.... :piwo

#29 Marcel

Marcel

    Uzale偶niony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 450
  • Do艂膮czy艂:  28 pa藕 2010
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:TSI DSG
  • Imi臋:Wodnik Szuwarek

Napisano 16 sierpie艅 2011 - 21:21

Ja dalem wiecej za sprzeglo bo prawie 4 ko艂a (3700)!!!! I mam w dizlu! I mam nowe tarcze z przodu i z tylu. I klocki mam nowe! I ca艂膮 liste faktur z ASO!!! I dwa klucze. Dorzuce jeszcze dwa zamki gerdy, z tych trzech co montowa艂em w tych samych drzwiach czy komplety! I ten. Ca艂y rocznik 艢wiata Mlodych i karton "Tygrys贸w"

Ja ! Ja! Wybierz mnie!!! :diabelek

#30 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •  聽
  • Posty: 4321
  • Do艂膮czy艂:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imi臋:marek
  • Sk膮d::W-wa
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 16 sierpie艅 2011 - 21:44

jak tygrysy to ja mo偶e na priw :dance2

#31 Marcel

Marcel

    Uzale偶niony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 450
  • Do艂膮czy艂:  28 pa藕 2010
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:TSI DSG
  • Imi臋:Wodnik Szuwarek

Napisano 16 sierpie艅 2011 - 21:46

W sprawie Tygryskow? Ok. sprzedam karton Tygryskow i dorzuce PT!

Bierzesz czy nie? Bo do drzwi mi wali napalony t艂um szczerbatych siedemdziesi臋ciolatk贸w i za chwile zaczn膮 si臋 ok艂ada膰 laskami. Jednemu ju偶 smar poszed艂 z hamulcy od balkoniku...

#32 Bezimienny Go艣膰.lucas_*

Bezimienny Go艣膰.lucas_*
  • Guests
  • Do艂膮czy艂:  --

Napisano 16 sierpie艅 2011 - 22:18

Napiszcie mi prosz臋 co s膮dzicie o tych, bo ja jestem kompletnym laikiem ( 偶eby nie napisa膰 lajkonikiem), wi臋c jedyne co mi si臋 rzuca w oczy to brak przyciemnianych szyb. Dzi臋ki wielkie !!!!

http://otomoto.pl/ch... ... 23185.html

http://otomoto.pl/ch...-C20169354.html


Tego fioletowego ja ogl膮da艂em w kwietniu jak swojego kupowa艂em, og贸lnie z ty艂u z lewej strony mia艂 p臋kni臋ty zderzak, z przodu wida膰 by艂o po 艣rubach 偶e b艂otnik (prawy z kolei) by艂 odkr臋cany. Zdj臋cia ma艂o aktualne, bo te felgi co s膮 na fotkach to obecnie s膮 w moim PT :d, ten co kupi艂em mia艂 18-cali ca艂kiem fajne, ale nie na nasze drogi, tak偶e te 18-tki pewnie teraz w tym fioletowym siedz膮.

Skoro auto tam stoi ju偶 od kwietnia (albo i d艂u偶ej) to pewnie nie warte uwagi.

#33 Marcel

Marcel

    Uzale偶niony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 450
  • Do艂膮czy艂:  28 pa藕 2010
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:TSI DSG
  • Imi臋:Wodnik Szuwarek

Napisano 16 sierpie艅 2011 - 22:40

O! Rarytas: 1.6 na gazie!

http://otomoto.pl/ch... ... 77676.html


Jakbym nie mial Kredensa to bym natentychmiast sie skusil...

#34 Bezimienny Go艣膰.wojtec_*

Bezimienny Go艣膰.wojtec_*
  • Guests
  • Do艂膮czy艂:  --

Napisano 16 sierpie艅 2011 - 22:54

calanthia jak iteresuje cie autko z niemiec to sa tu okazje za 2000 ,2500 tys euro masz fajne autko ja kupilem od babci pier wlascicel 105 tys serwisowany z z papierami igla za 1800 euro jak czcesz to poszukam .
:kawka

#35 calanthia

calanthia

    Nowy u偶ytkownik

  • U偶ytkownicy
  • Posty: 13
  • Do艂膮czy艂:  10 sie 2011
  • Rok Produkcji:0

Napisano 16 sierpie艅 2011 - 23:05

Jak ju偶 pisa艂am interesuje mnie diesel, po roku 2003 i z przebiegiem do 150 tys. by艂oby idealnie. A gdyby jeszcze by艂 w kolorze granatowym lub czarnym to ju偶 w og贸le ...... cud, mi贸d, malina. Je艣li mieliby艣cie namiary na co艣 wartego obejrzenia, by艂abym dozgonnie wdzi臋czna. Wi臋c je艣li Wojtku co艣 ciekawego wypatrzysz, to dawaj zna膰. ( a propos a sta膰 mnie na Ciebie ? :swir )

#36 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 13810
  • Do艂膮czy艂:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imi臋:miecio
  • Sk膮d::krk
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 18 sierpie艅 2011 - 00:49

O! Rarytas: 1.6 na gazie!

http://otomoto.pl/ch... ... 77676.html


Jakbym nie mial Kredensa to bym natentychmiast sie skusil...

marcelina no co ty przeciez z zapieta klima to auto nie russzy na semaforze, no co ty... 1,6...! nie chodzi no CO TY!!! marcelina doradzaj w AUDIO bo jests mistrzem w tym temacie.../sie nie gniewaj marcelina, i od czsu-do-czasu kiwnij/ i nie podchodz z DUZA DOZA NIEPEWNOSCI.... na wawel prowadzi kilka /3 rogi/drog...ale jaq sie ostatnio nie wybieram............. :patyk

[ Dodano: 2011-08-18, 01:59 ]
aaa jakos mi umknelo CALANTHIA mozesz sie przejechac moim pitkiem... no problem, kiedys dawalo sie rower do jazdy, dzis moze byc autko.... tylko zadne mydelko fa, obie

marcel
ty sie wez i NIE_KUS...raczki na kole sterowym i mozemy jechac "w droge" a co!!!





Podobne tematy Zwi艅

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 2

0 u偶ytkownik贸w, 2 go艣ci, 0 anonimowych