Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

World of Tanks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Psyborg

Psyborg

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 882
  • Dołączył:  07 Aug 2011
  • Rok Produkcji:1995
  • Silnik:V6 2.5l 24V 1
  • Imię:Marcin

Napisano 04 February 2012 - 14:51

Czasem trzeba się odstresować i zapomnieć o tym, co stuka, skrzypi, wyje, czy trzeszczy.
Jako, że interesują mnie klimaty II wojny światowej oraz jak każdy facet lubię mieć dużą lufę i twardy łeb, to pogrywam sobie czasem w World of Tanks. Gra polega na toczeniu bitew pancernych w realiach drugowojennych pomiędzy drużynami graczy z całego świata (max 30 czołgów). Za stoczone bitwy dostajemy doświadczenie i walutę, za które ulepszamy swój czołg, robimy badania techniczne odkrywając kolejne - co raz lepsze czołgi - szkolimy załogę itp.

Gra jest prosta i intuicyjna w obsłudze, no i oczywiście darmowa, z systemem mikrotransakcji. :)

TRAILER

Grywa ktoś jeszcze?

#2 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 04 February 2012 - 15:11

Psyborg, kiedyś grałem ok. 2 lata w Battle Knight. Też darmowa, ale najbardziej wkurza mnie to, że wystarczy zainwestować realną kasę, żeby być lepszym od tego z dużym stażem, kto długo gra. Chyba, że w World of Tanks jest inaczej, choć nie podejrzewam...

#3 Psyborg

Psyborg

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 882
  • Dołączył:  07 Aug 2011
  • Rok Produkcji:1995
  • Silnik:V6 2.5l 24V 1
  • Imię:Marcin

Napisano 04 February 2012 - 15:17

Też grałem w sporo takich gier i nie gram w nie właśnie dlatego, że grubym portfelem niweluje się w nich różnicę wynikającą z włożonej pracy i doświadczenia.

World of Tanks męczę już od ponad 1,5 roku i póki co portfel nie daje nic specjalnego (o 50% zwiększa zdobywane doświadczenie i walutę). Za realne pieniądze można kupić różne gadżety i dodatki, ale nie mające większego wpływu na grę. Póki co umiejętności stoją na pierwszym miejscu. Na szczęście nie zanosi się na zmiany.

#4 Mike PT Dodge

Mike PT Dodge

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2251
  • Dołączył:  13 Jun 2010
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:NITRO 2,8 A
  • Imię:Michał
  • Skąd::Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 February 2012 - 15:20

Czasem trzeba się odstresować i zapomnieć o tym, co stuka, skrzypi, wyje, czy trzeszczy.


Byłem zapomnieć, odstresować się i rozkułem lód z podjazdu :-)

#5 hrywny

hrywny

    Zwolennik

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 323
  • Dołączył:  22 May 2009
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,0 Limited
  • Imię:Marcin

Napisano 05 February 2012 - 10:07

Ja gram, całkiem przyjemna :cwaniak
pozdro





Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych