Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Sprzedam PT z GUMIDACHEM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8211
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2012 - 10:50

go-2-web, tyle jestem już na forum, i nie wiem gdzie znajduje się ten magiczny ''klik'' :glupek

#22 Tomala

Tomala

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 62
  • Dołączył:  11 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Tomasz

Napisano 22 sierpień 2012 - 11:22

sluna magiczny Klik " Pomógł " znajduje się pod każdym tekstem jaki dodaje forumowicz... takie małe czarne zakładeczki u dołu :-)

#23 go-2-web

go-2-web

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 195
  • Dołączył:  07 lis 2010
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Agata & Artur

Napisano 22 sierpień 2012 - 11:35

Tomala, :piwo
sluna, musisz być autorem postu by mieć tego "klika"

#24 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2012 - 12:44

go-2-web, dokładnie. Ostatnio tez dopiero to rozszyfrowałem :d

#25 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8211
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2012 - 13:06

:cenzura to ja ślepy jestem jak kura ;P

#26 maciek.b

maciek.b

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 59
  • Dołączył:  30 lis 2010
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0
  • Imię:maciek
  • Skąd::Wrocław
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 22 sierpień 2012 - 14:54

Dlaczego w ogłoszeniu pisze, że jest uszkodzony?

#27 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 22 sierpień 2012 - 20:19

ARON, mam Ci niby zrobić zdjecie palników czy o co chodzi... żarnik ksenonowy z przetwornicami jest więc jak mam to nazwać... święcąca na biało żarówka z kabelkami i czarnym pudełeczkiem.... ?
(...)

Niepotrzebnie się spinasz, więc objaśniam - na jednym zdjęciu nic nie widać, albo przynajmniej wyglądają jak seryjne, więc chciałem z ciekawości zobaczyć jak to masz tam u siebie rozwiązane (bez samopoziomowania to istnieje ryzyko przy każdej kontroli, czy przeglądzie, lecz nie o to mi chodziło), ale coś tam w linku nie śmigało, więc innych fotek nie byłem w stanie podejrzeć i tylko tyle.

#28 Tomala

Tomala

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 62
  • Dołączył:  11 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Tomasz

Napisano 23 sierpień 2012 - 09:14

maciek.bmaciek.b Dzięki, że wyłapałeś błąd , tak to jest jak się wystawia aukcję w nocy i człowiek jest już zmęczony... oczywiście auto nie jest uszkodzone , było tylko źle zaznaczone w aukcji.

[ Dodano: 2012-08-23, 10:20 ]
ARON ja się nie spinam tylko wyjasniam... ludzie zadawają pytania które czesto bywają oczywiste, albo poprostu chcą się upewnić w swoim myśleniu :-) Więc tak jak napisałem powyżej, są żarniki ksenonowe z przetwornicami zamontowane w miejsce oryginalnych palników. Zdjęcie wcześniej było dostepne tylko jedno, bo były błędy w linkowaniu. Zresztą co do ksenonów to wszyscy wiedzą że do naszych pitków nie ma na rynku takich z soczewkami albo co teraz modne z ledmi, i nie ma co na to liczyć w przyszłości. Ledy mam założone w miejscu świateł przeciwmgłowych. Można kupić dokładnie taką zamą żarówke tylko na ledach. Więc w dzien jeżdzę na dolnych przeciwmgłowych ledach. Zrobię zdjęcie pod wieczór to pokaże jak to wygląda.

#29 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8211
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 sierpień 2012 - 11:16

Można kupić dokładnie taką zamą żarówke tylko na ledach. Więc w dzien jeżdzę na dolnych przeciwmgłowych ledach. Zrobię zdjęcie pod wieczór to pokaże jak to wygląda

tu mi ćwieka zadałeś :torba

[ Dodano: 2012-08-23, 12:17 ]
...tylko jak to ma z przepisami?

#30 Tomala

Tomala

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 62
  • Dołączył:  11 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Tomasz

Napisano 23 sierpień 2012 - 17:47

sluna przepisa są i będą :-) Ale jak to mówią... Polak potrafi :-)

#31 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 23 sierpień 2012 - 20:21

Nowoczesne reflektory z LED-ami wyglądają moim zdaniem kiepsko, a już w niektórych np. Audi wręcz koszmarnie i trochę Chiną wieją (dlaczego tyle kierowców mimo seryjnie wbudowanych dziennych woli smalić resztę żarówek w dzień to już pozostaje fenomenem samym w sobie). Osobiście lubię bardziej klasyczne reflektory, tudzież fajnie, jak można wymienić żarówkę na LED-owe, bo wtedy nie ma efektu tych lampek choinkowych. Dobrze, że masz ksenony takie, bo z soczewką mogłoby zniszczyć wygląd oryginalnego klosza (dziura), natomiast samo-poziomowanie...dobry gest ze strony właściciela z ukłonem dla nadjeżdżających z naprzeciwka, choć na takich dziurach jak nasze asfaltowe wertepy, to te systemy często zawodzą, bo częściej nawalają.
Co do żarówek LED to bardzo dobre zamienniki robi amerykańska firma V-LEDS - szczególnie właścicielom amerykańców w EU polecam warianty bi-walentne tj. postojowa zintegrowana z kierunkiem (czyli np. północnoamerykański PiTek), czyli jako postojowa świeci na jasno ale przy włączeniu kierunku miga na pomarańczowo, a więc spokój przy przeglądzie, czy kontroli pączków-służbistów ;)





Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych