Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

maciej "zet"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 reyo

reyo

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 295
  • Dołączył:  10 paź 2011
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 A LPG
  • Imię:Piotr

Napisano 05 styczeń 2013 - 22:02

reyo, Czyli mało jeździsz


średnio 1500 km tygodniowo :) i gdy nie mam warunków to nie wyprzedzam :). masz rację każdy ma swoje racje

#22 Margo

Margo

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 840
  • Dołączył:  14 lis 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,4 M GAZ
  • Imię:Małgosia
  • Skąd::Kielce
  • Płeć: Kobieta

Napisano 05 styczeń 2013 - 22:17

Tomek...obawiam się,że jednak reyo ma sporo racji...
Oboje złamali przepisy,nie dostosowali jazdy do warunków,przecenili umiejętności.Fakt jest taki -na skutek ich błędnych decyzji zginęli ludzie...

#23 liseczek

liseczek

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3318
  • Dołączył:  27 lip 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:Aktualnie brak
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Sobótka
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 05 styczeń 2013 - 22:33

Małgosiu, jak każda kobieta - łagodzisz obyczaje :brawo i niech teraz ten wątek idzie z zamysłem Miecia, który rozpoczął wątek, czyli komentarz, a nie osobiste wycieczki - bo temat będzie do zamknięcia.

#24 resiurc

resiurc

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2589
  • Dołączył:  09 wrz 2008
  • Rok Produkcji:300 C
  • Silnik:3,0 CRD
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Zduńska Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2013 - 22:46

liseczek, Tak faktycznie temat odbiegł-ale Miecio pozwolił?Tak?!
Margo, Ja także się obawiam -ale że wyląduje w zasłużonym śmietniku :jupi
Jednakże jadąc dalej moim tokiem myślenia oraz autopsji- nikomu nie życzę podobnego uczucia - wcisnąć się pod Tira czy walić w pole po lewej!!!!

#25 liseczek

liseczek

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3318
  • Dołączył:  27 lip 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:Aktualnie brak
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Sobótka
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 05 styczeń 2013 - 22:50

ale Miecio pozwolił?Tak?!

Pozwolił, ale na off, a nie na "wolną amerykankę w stylu dowolnym", a na to nawet on nie pozwolił.

#26 Margo

Margo

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 840
  • Dołączył:  14 lis 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,4 M GAZ
  • Imię:Małgosia
  • Skąd::Kielce
  • Płeć: Kobieta

Napisano 05 styczeń 2013 - 22:51

Tomku znam to uczucie...
Wybrałam pole po prawej...
I się nie nerwicuj ! :pociesza
liseczku...jaka wolna amerykanka ? spokój tu i cisza... :lol

#27 resiurc

resiurc

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2589
  • Dołączył:  09 wrz 2008
  • Rok Produkcji:300 C
  • Silnik:3,0 CRD
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Zduńska Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2013 - 22:59

liseczek, No masz rację -absolutną --Porozmawiam sobie z Margo, na osobności ;P

[ Dodano: 2013-01-05, 23:28 ]
Wracając do tematu-otrzymałem to chwilkę temu
http://wiadomosci.on... ... 954,w.html
Nie mam zdania-głupota-brawura?Zdecydowanie brak słów!

#28 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 styczeń 2013 - 00:35

Na marginesie:
Prawko posiadam od ponad 30 lat.Dodam do tego 5 letnią praktyke kierowcy rajdowego zakończona licencją IR/starty w mistrzostwach Polski/ Zarówno przypadek Otylii jak i Pana Z. jest efektem skrajnej nieodpowiedzialności.Jak to mówią: "nie umim"-nie robim!
Otylia: prawko od 3 lat wypasiona bryczka i próba wyprzedzania bez odpowiednich umiejętności i wyobraźni! Jadą dwa trzy tiry i mam zamiar wyprzedzić? czekam na odpowiedni moment i to robię! Nie mam doświadczenia ani warunków? Wlokę sie i czekam na następną okazję.Sorry Tomku ale to że jedzie łańcuszek ciężarówek nie stanowi żadnego usprawiedliwienia!
Zientarski: 150km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do50? Lawirowanie między samochodami, wyprzedzanie,szpanowanie ferrari? Przez redaktora motoryzacyjnego który jeszcze w tym samym czasie widnieje na billbordzie Firmy ubezpieczeniowej propagując bezpieczną jazdę?Plakaty zostały zdjęte zaraz po tym wypadku.To że żółć zwykłych ludzi wylewa się na jego ojca spowodowane jest zachowaniem się "seniora"-Odwleka proces, załatwia ekspertyzy,orzeczenia lekarskie mające odwlec proces.Zgoda jest ojcem ale biorąc udział w tej farsie naraża się na rykoszety!
Prawo ma być prawem i odstraszać potencjalnych przestępców.Jeżeli gostek jedzie po pojaku iłapie go policja a następnie ląduje w pierdlu to co ma sądzić społeczeństwo jeżeli taka pani zabija w swojej głupocie brata i dostaje wyrok w zawiasach? Coś chyba nie tak :cenzura

#29 liseczek

liseczek

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3318
  • Dołączył:  27 lip 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:Aktualnie brak
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Sobótka
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 06 styczeń 2013 - 00:47

Marku, jest w tym dużo racji co mówisz, tylko jeden mały szczegół jest taki, że oceniamy zdarzenie a następnie wyrok tylko i wyłącznie z przekazów medialnych, a jak się już nie jeden z nas przekonał, to często są stronnicze i dalekie od rzeczywistości opisy pismaków. Wyrok jest oceną indywidualną sądu danej sprawy na podstawie różnych środków dowodowych i to one mogły zaważyć na wysokości wyroku - nie zmienia to jednak faktu, że obydwie osoby zostały ukarane. Jedna może bardziej a druga mniej surowiej, ale jednak. Czasem wystarczy mieć dobrego "papugę", a czasem "prasa" (lub jak niektórzy twierdzą "opinia publiczna") przesądzają o winie i wysokości kary. My z daleka możemy jedynie oceniać pracę dziennikarską i domyślać się na tej podstawie, jak było na prawdę.
Na pewno jest to przykład dla nas i naszych najbliższych, aby pokazać jak się nie powinno jeździć.

#30 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13810
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 styczeń 2013 - 10:46

liseczek nie wywalaj tego do smietnika, zakladajac temat nie mialem na mysli jakis wycieczek o celebrytow, albo nazwiska, ale o sam fakt, jak to jest....nerwa mi podkrecilo to ze widzialem na jakims serwisie, pewnie znajde jak gostek wszystko wie tylko nie chce pamietac ze zabil czlowieka...
maro20 w krk jak dal ci sie przejechac knott cienkim to widac bylo ze umiesz jezdzic autem ja sie nie odwazylem...:dance

[ Dodano: 2013-01-06, 10:51 ]
jest: szok zientarski daje rady jak jezdzic....

http://moto.gadu-gad... ... obie-radzi

#31 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:14

Tomku jestem jak najbardziej daleko od sugerowanie sie tym co napisała prasa.To co napisałem jest moją indywidualną oceną.Jedyne informacje prasowe jakie brałem pod uwagę to surowe podanie faktów:jechał ,sledczy potwierdzili....,jechała, wyprzedzała....
Nie czytam "Fakt" i innych tego typu pierdół.Tak więc moja ocena tych zdarzeń jest indywidualna i w pełni podzielam wzburzenie Miecia. :chory

#32 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:38

Marcel, Można o wszystkim polemizować-ale odnośnie Otylii to jednak należy dodać że sytuacja w tamtym przypadku była trochę inna.Wyprzedzałeś kiedyś Tiry jadące ,,zderzak w zderzak''? No to taki offik.

Ciekawostka: Otylia jechała wtedy Chrysler'em 300C od swojego sponsora i szczerze powiedziawszy, to gdyby nie to auto, to z niej też nie byłoby co zbierać...jak z auta po wypadku, które nadawało się już tylko na złom.

#33 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13810
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 styczeń 2013 - 17:42

swiadkowie zeznali ze siedzial za kolkiem, tyle,.. morderca

on pieprzy ze dla niego morderca to ten co robi to swiadomie, .. dobre nikt samochodu nie swiadomie mie rozpedzil do 50..

http://motoryzacja.i... ... 79115,2823

#34 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 styczeń 2013 - 20:46

Wiesz Mieciu jak patrzę teraz na tą "sierotę" to mam mieszane uczucia odnosnie samego wykonania kary.Dobrze że został skazany , chociaż niski wyrok ale jaki jest sens wsadzać teraz takie warzywo do pierdla?,Naprawdę sam nie wiem może litościwy jestem?

#35 patii

patii

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5865
  • Dołączył:  13 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:cabrio 2.4
  • Imię:Patii
  • Skąd::silesia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 06 styczeń 2013 - 20:57

ale jaki jest sens wsadzać teraz takie warzywo do pierdla


jakie z niego warzywo hmm

#36 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 styczeń 2013 - 20:59

patii, może masz rację,twardym trzeba być :diabelek

#37 liseczek

liseczek

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3318
  • Dołączył:  27 lip 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:Aktualnie brak
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Sobótka
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 06 styczeń 2013 - 21:01

Chyba za dużo napisałem wcześniej i nie doczytane zostało, że on przy tym stanie zdrowia nie pójdzie siedzieć i sąd o tym dobrze wie

#38 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 06 styczeń 2013 - 21:01

Kara sama w sobie powinna być środkiem mającym wpływ na poprawę postępowania ukaranego, środkiem resocjalizacyjnym..., przynajmniej w naszym, cywilizowanym świecie. Może jeszcze być zadośćuczynieniem dla bliskich nieżyjącego. Może być jeszcze, najzwyklej w świecie, czynnikiem wyrażającym sprawiedliwość... Uważam podobnie jak Marek - jaki jest sens karania gościa, który nigdy już nie wróci do swojego poprzeniego, skądinąd, życia na poziomie. Ponadto, to chyba jego przyjaciel, kolega zginął... Chyba już trochę to życie go doświadczyło... Następnym krokiem może być tylko..., zrobić mu to samo co on zrobił swojemu koledze..., ale jaki jest sens? Można się oburzać, ale jak się zastanowić, to jak tu ukarać człowieka, który przyczynia się do śmierci osób, które kocha najbardziej na świecie? Mam kolegę, który jechał, może i za szybko, i w wypadku stracił dwoje dzieci i żonę... Trzeba go jeszcze karać hmm

#39 liseczek

liseczek

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3318
  • Dołączył:  27 lip 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:Aktualnie brak
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Sobótka
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 06 styczeń 2013 - 21:07

Darek, a sądzisz, że chodzi tu tylko ukaraniu samego winnego, czy też o pokazaniu społeczeństwu, że ponosi się konsekwencje za swoje złe postępowanie - takie działanie prewencyjne.

#40 skarbek75

skarbek75

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5928
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Agnieszka
  • Skąd::Dolny Śląsk
  • Płeć: Kobieta

Napisano 06 styczeń 2013 - 21:16

Tomek, pojdzie, pojdzie... szpital więzienny pewnie zaliczy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych