Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Uwaga na sklep domarket.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 MAKLERSTAN1

MAKLERSTAN1

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 409
  • Dołączył:  27 maj 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0M GAZZ
  • Imię:Mariusz

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:30

Witam,
Chciałem was przestrzec przed sklepem domarket.pl
Zrobiłem tam zamówienie, które miało być zrealizowane w 4 tygodni.
Obsługa miła do czasu zapłaty zaliczki potem nie chcą rozmawiać proszą o mail'e na wiadomości odpisują wymijająco kilkoma zdaniami,
Przykład po 6 tygodniach zapytałem po raz kolejny kiedy będzie towar,
dostałem odpowiedź "czekamy", potem po 7 tygodniach "nie mamy kompletnego zamówienia czekamy" Teraz mija już 8 i poprosiłem pisemnie o zwrot zaliczki ponieważ nie spełniają umowy dostałem odpowiedź odmowną. Napisałem więc im komentarz na ceneo o który prosili na początku i od razu dostałem odpowiedź, "za takie komentarze k :cenzura wa nigdy nie dostaniesz!!" Dzisiaj zgłosiłem sprawę do UOKiK, jak nie pomoże idę do sądu.
Kiedyś widzę sklep był dobry teraz jak patrzę na opineo, ciągle dostaję negatywy za brak kultury i wieczne terminy. Przy tym nie oddają kasy.
Ja im nie podaruje.

#2 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8211
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:39

MAKLERSTAN1, dlatego jak już kupuje w necie to tylko przesyłka pobraniowa wchodzi w gre :cwaniak

#3 MAKLERSTAN1

MAKLERSTAN1

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 409
  • Dołączył:  27 maj 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0M GAZZ
  • Imię:Mariusz

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:49

ale kto by pomyślał sklep który istnieje w realu i miał się tak dobrze, zszedł na psy i wszystko pewnie przez to że zatrudniają za grosze byle kogo. Bo normalnie to tylko patologia może Ci powiedzieć na pytanie kiedy otrzymam towar, "nic k..wa nie dostaniesz" i najlepsze w tym to że kierownictwo popiera takie zachowanie.

#4 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 czerwiec 2013 - 22:41

A będzie jeszcze gorzej.... Teraz oprócz umów śmieciowych jeszcze czas pracy rozliczany w skali roku... Miodzio.

#5 MAKLERSTAN1

MAKLERSTAN1

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 409
  • Dołączył:  27 maj 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0M GAZZ
  • Imię:Mariusz

Napisano 15 czerwiec 2013 - 11:15

Niby człowiek myśli, że go to bezpośrednio nie dotyczy, ale okazuje się, że pośrednio przez sfrustrowanych pracowników jak najbardziej. Dziwi mnie tylko że nikt nie dba o reputację sklepu.Chyba muszą przeżyć traumę żeby wprowadzić plan naprawczy.

#6 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 czerwiec 2013 - 11:49

Trochę kupuje przez neta, czasem też zlecam usługi, historie jakie przerabiałem "nie mieszczą się w pale " szczególnie z zakresu usług :lol
Moja teoria w tym temacie jest zbliżona do tego co pisał Max, sprzedaż w necie w dużym stopniu opiera się na konkurowaniu ceną - co prowadzi do totalnego wyzysku pracowników lub zatrudnianiu pracowników dobrze opłacanych którzy opanowali do perfekcji bezczelne robienie ludzi w ch... :cenzura w balona znaczy się.
Z ostatnio przerabianych - zamówiłem poleasingowego laptopa ze sprawna baterią, ekran 14" dostałem inny model z matrycą 15", uszkodzoną baterią, i uruchamianego z pomocą dupnięcia w okolice przycisku power :kciuki
Wykonałem telefon z reklamacją, odebrał przemiły człowiek i zapewnił mnie że to sytuacja niebywała, przeprosił a po usłyszeniu że dostałem 15" zamiast 14" z pełnym przekonaniem stwierdził że musi natychmiast odzyskać ten o wiele droższy sprzęt i już jutro pojawi się u mnie kurier....
Kurier owszem pojawił się po miesiącu, zamówiony przeze mnie, kasa wróciła po kolejnym miesiącu i po kolejnej rozmowie z być może szefem w której został poinformowany że może się spodziewać wizyty dzielnicowego w celu spisania zeznań... [pozwoliłem sobie pominąć kilkanaście maili oraz rozmów tel. które zostały przeprowadzone w tzw "miedzyczasie" :) ]

Mariusz popełniłeś zasadniczy błąd wystawiając negatywa przed odzyskaniem kasy :d do chwili odzyskania kasy jestem miły aczkolwiek uciążliwy, odpowiednie zbudowanie "negatywa" tak aby nie dało się go łatwo obśmiać/podważyć to osobna historia :)

#7 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 czerwiec 2013 - 18:09

Ja tam wracam do zakupów face to face - zawsze wiem, komu przypier..ć w face. To jest bezcenne i te 20 procent ceny tego nie równoważy. Poza tym towar pomacam, poliżę, użyję, sprawdzę i na pewno zabiorę to co moje... Zachłyśnięcie zakupami internetowymi przeszło mi 8 lat temu - czyli po kilku pierwszych transakcjach. Leczę teraz swoją małżonkę.... zaczyna rozumieć skutki ekonomiczne działania sprzedaży internetowej w skali globalnej. To jest to co napisał TNT w wątku o samochodzie napędzanym przy pomocy sprężonego powietrza - jeśli jeden sektor gospodarki upada, to mamy biedę w pozostałych i wojnę w końcowym efekcie. To bardzo subtelna równowaga - przynajmniej w dobie kryzysów.

#8 MAKLERSTAN1

MAKLERSTAN1

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 409
  • Dołączył:  27 maj 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0M GAZZ
  • Imię:Mariusz

Napisano 16 czerwiec 2013 - 01:22

Też zamawiam dużo przez internet, zresztą w pracy zajmuje się zarządzaniem zakupami więc też mam spore doświadczenie w tym temacie. Podstawowa zasada brzmi, zamawiać tylko w sklepie, który istnieje, a najlepiej który się odwiedziło lub został polecony przez najbliższe grono znajomych/rodziny. Spodziewał bym się różnych rzeczy i miganie od zwrotu kasy czy wieczne ściemnianie by mnie nie zdziwiło, ale teks w prosto w twarz z wulgaryzmem w moją stronę to coś z czym się spotkałem pierwszy raz. Dziwne że ludzie nie zdają sobie sprawę że jak wysyła e-mail o takiej treści to to potem może być dowodem w sprawie i że nawet taka osoba nie ma wstydu czy nawet nie boi się w ten sposób wyrażać. Bo to już nie chodzi o to czy coś dobrze działa w sklepie i czy dostane dobry towar i czy na czas tylko o podstawową rzecz w handlu kulturę osobistą.

#9 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 czerwiec 2013 - 09:32

a ja kupilem przez allegro zderzak do polifta za 130 zl plus przesylka, wszystko pasuje, produkcja tajwan
z maksem sie rowniez zgadzam, osobiscie nie wyobrazam sobie czytania innej gazety niz ta co wyszla spod prasy drukarskiej czy innego romajora albo dominanty... :miecio

#10 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8211
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 czerwiec 2013 - 09:45

miecio, na Romayor'ze się ''wychowałem'' :lol ...ech cudne czasy :cwaniak

#11 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 czerwiec 2013 - 11:33

śluna coraz mniej tego sprzeta.... czas sie nie cofa,.... :miecio

#12 MAKLERSTAN1

MAKLERSTAN1

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 409
  • Dołączył:  27 maj 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0M GAZZ
  • Imię:Mariusz

Napisano 21 czerwiec 2013 - 11:45

Cofnie się jak mu się odbije, jak małemu dziecku :pociesza

#13 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8211
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 czerwiec 2013 - 11:56

...mnie się nie cofa :kawka

#14 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 czerwiec 2013 - 12:44

jak sie nam cos cofnie to sie zdziwimy,... :miecio

#15 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 21 czerwiec 2013 - 16:47

Tak, w sumie to zgadzam się, też wolę "widziały gały co brały" tylko problem polega na tym, jak nie masz innej opcji jak net, bo nigdzie indziej danej części nie dostaniesz, co w przypadku amerykańców nie jest wcale takie obce...

#16 MANDEY

MANDEY

    PT PRO

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 736
  • Dołączył:  13 sty 2013
  • Rok Produkcji:2006 Route 66
  • Silnik:2,2crd M
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 czerwiec 2013 - 20:35

Zakupy tylko za pobraniem, żadnych przedpłat. Czasem drożej kupię w sklepie, więc mam gdzie reklamować. Niestety lepiej to już było. Pozdrawiam.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych