Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Nawigacja i inne...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.vter69_*

Bezimienny Gość.vter69_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 luty 2014 - 15:23

Cześć Wszystkim.

Szukam dla siebie Pitka i mam kilka pytań, moje polowanie ogranicza się do diesla i mam kilka pytań do starych wyjadaczy, mianowicie czy oryginalna nawigacja w Pitku przyda się na naszych polskich drogach, czy trzeba zakupić jakieś płyty z mapami i co ogólnie się z tym wiąże czy nie uważać to za plus kupowanego pojazdu i sprawić sobie jakiegoś tomtoma lub tym podobne ustrojstwo hmm .

Następnie antena, w modelach do 2003 czy jest wysuwana ręcznie czy automatycznie i czy w ogóle są z nimi jakieś problemy, czy tempomat w modelach do 2003 nie występuje?.

Czy tylny rząd siedzeń jest przesuwany w przód/tył bo gdzieś wyczytałem że jest ale jakoś mi się nie chce wierzyć.

Czy występuje w tych silnikach badziew wszechczsów o wdzięcznej nazwie DPF lub inne.

I na koniec czy ktoś może zna te egzemplarze i coś wie na ich temat:

http://otomoto.pl/ch... ... 50147.html
http://otomoto.pl/ch... ... 61480.html

Za udzielone odpowiedzi, opinie i informacje będę zobowiązany.Pozdrawiam.

#2 bagro

bagro

    PT MC

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 921
  • Dołączył:  04 kwi 2012
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 GT - M
  • Imię:Romek
  • Skąd::SBL
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 15 luty 2014 - 16:55

Nie ma nawigacji. Kiedyś była ale to stare dzieje i nie w PL. Kup jakąś osobną.
Oparcia tylnych foteli 2/3 i 1/3 kładziesz na siedziska. Potem możesz to podnieść w kierunku oparć przednich foteli. Możesz je też wypiąć z mocowania w podłodze i zaciągnąć na własnych kółkach w ulubione miejsce.
Nie można przesuwać tylnych foteli przód / tył.

#3 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16983
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2014 - 17:14

vter69,
Nie ma DPF to nie ta generacja silnika tylko Euro3 i w polifcie Euro4 tez bez DPF :kawka

#4 Bezimienny Gość.vter69_*

Bezimienny Gość.vter69_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 luty 2014 - 17:26

Czadowo :jupi dla mnie bomba.Dzięki andreeas7. :dance

#5 Ditta

Ditta

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 15
  • Dołączył:  28 sty 2014
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Edyta

Napisano 15 luty 2014 - 19:52

vter69, Tego z Rudy oglądałam, lakier odpryskuje, uszczelki na drzwiach od kierowcy popękane, tapicerka (podłoga) z tylu od strony pasażera przy fotelu wygląda jakby ją myszy wyjadły i bardzo dziwna sprawa jest z bagażnikiem tzn jest wyłożony jakąś matą ale ta mata jest włożona pod plastiki także nie można zobaczyć co właściciel (komis) chce ukryć. Samochód mocno eksploatowany. Tylne siedzenie od strony kierowcy - skóra poprzecierana i popękana. Na moje oko to tak jakby samochód służył jako dobry transporter (bo tylne siedzenie od strony pasażera prawie nie zniszczone, czyli tak jakby było wyciągnięte i nie uzywane).
Ale to tylko moje odczucia.

#6 Bezimienny Gość.vter69_*

Bezimienny Gość.vter69_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 luty 2014 - 14:47

Dzięki Ditta przynajmniej wiem że nie muszę tam jechać, zaoszczędziłem czas i pieniądze.....a na zdjęciach tak piknie wyglądał, jutro zobaczę tego w Rydułtowach.
Mam jeszcze w zanadrzu takiego http://otomoto.pl/ch... ... 66270.html może ktoś widział

#7 Ditta

Ditta

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 15
  • Dołączył:  28 sty 2014
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Edyta

Napisano 16 luty 2014 - 20:49

vter69, Jak będziesz oglądać tego w Bytomiu zwróć uwagę na stuki z tyłu, bo Pan w komisie coś na ten temat wspomniał, ale tematu nie chciał już pociągnąć dalej. A i zadzwoń wcześniej bo tam ten Pitek nie stoi tylko niby gdzieś jeździ, ja pojechałam z marszu i go na placu nie było. Tyle ze pogadałam sobie z Panem.





Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych