Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

TVN Turbo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gramen

Gramen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2083
  • Dołączył:  28 lut 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Sergiusz

Napisano 07 maj 2014 - 09:44

Jak na ton tego programu nie było najgorzej i wyszedłem z twarzą. Czy nie?

http://upload.infori... ... Kamera.wmv

#2 AnitaLG

AnitaLG

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1797
  • Dołączył:  21 lip 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 M + LPG
  • Imię:Anita

Napisano 07 maj 2014 - 10:05

Szacun za przyznanie się do błędu.

Mnie jednak interesuje inna sprawa. Czy w twojej ocenie materiał dziennikarski zrobiony był rzetelnie (czyt. obiektywnie???). Znasz temat od środka więc możesz to ocenić...
Pytam bo bardzo często dziennikarze "wybielają" stronę tego kto się do nich zwrócił o pomoc.

#3 Gramen

Gramen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2083
  • Dołączył:  28 lut 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Sergiusz

Napisano 07 maj 2014 - 10:16

Przed i po wywiadzie rozmawiało się z dziennikarzem i ekipą bardzo miło. Jestem przekonany, że nagrywali przynajmniej dźwięk, próbowali mnie podejść. Sam wywiad był ostry, próbowano mnie wyprowadzić z równowagi, zadawano wiele razy to samo pytanie w różnych wersjach. Myślę, że na tyle obroniłem swoje racje, że nie mieli po co tego zamieszczać. Wybrali tylko to co wybrali.
Jak na wydźwięk tego programu sprawa potraktowana dość łagodnie. Podkreślili rozwiązanie problemu, moje przeprosiny oraz chęć zadośćuczynienia Klientowi.
Sam Klient ... kłamał jak z nut. Nie podobała tez mi się opinia Banku z którym współpracujemy. Komentarze o naiwności Klienta mogli zachować dla siebie. Powinni przedstawić suche fakty.

#4 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 07 maj 2014 - 10:36

Patrząc na to z boku wyszedłeś z tego z twarzą. Najważniejsze, że klient usłyszał przeprosiny i chęć zadośćuczynienia. Nie znam szczegółów zdarzenia i rzeczywistych powodów zaistnienia sytuacji, ale dwie rzeczy są niepodważalne - fakt, że taka sytuacja miała miejsce i druga, że jak zwykle zawinił czynnik ludzki. Prawdopodobnie jedna osoba zawiniła a afera zrobiła się na całą Polskę. Nie wiem jak to u Was się odbywa, ale w wojsku przełożony "struga" wszystkich od swojego bezpośredniego podwładnego aż na sam dół, do konkretnego, który zawinił, wszyscy po kolei są winni. Jedni, że zaniedbali, inni, że nie dopilnowali...

#5 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • Użytkownicy
  • Posty: 6033
  • Dołączył:  11 sie 2013
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 07 maj 2014 - 11:11

Pewnie nikt z nas nie byłby szczęśliwy będąc w sytuacji klienta,najważniejsze to jednak umieć przyznać się do błędu i tak zrobiłeś bo tylko nie myli się ten,który nic nie robi. :brawo

#6 cwmarta

cwmarta

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 875
  • Dołączył:  07 maj 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 LPG
  • Imię:____
  • Skąd::Warmia
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 07 maj 2014 - 14:42

no dobrze dobrze .. ale nikt nie wspomniał z Was o umowie najmu auta, która była bublem z tego co mówi prawnik i w czym ma rację.. wogole jak taką umowę można komuś dac do zawarcia??! No sorry...helołłłł.. :kawka

[ Dodano: 2014-05-07, 15:42 ]
wiec co tu oklaskiwać... :chory

#7 Gramen

Gramen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2083
  • Dołączył:  28 lut 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Sergiusz

Napisano 07 maj 2014 - 14:51

Umowa była zawarta na czas określony, pop prostu się skończył i nie doszło do przedłużenia. W jej treści była tez adnotacja o bezpłatnym użyczeniu więc nie ma mowy o czynszach. Akurat ta kwestia była źle przedstawiona w programie i co dziwne nie odniesiono się potem do niej w dalszej części materiału. W wywiadzie padło pytanie o umowę użyczenia - wyjaśniłem to ale wycieli.

[ Dodano: 2014-05-07, 15:51 ]

wiec co tu oklaskiwać...

nie co tyko kogo, MNIE hihi

#8 bartek_sz3

bartek_sz3

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5815
  • Dołączył:  25 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001i 2013
  • Silnik:2.0M. 3.6vvt
  • Imię:Bartek i Monika
  • Skąd::TarnowoPodgórne
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 maj 2014 - 14:55

Gramen, ty miałeś być na pozycji straconej,więc nie dali nic na temat umowy.tv robi wszystko pod siebie,ale dobrze sobie poradziłeś i wyszedłeś z twarzą.Widać trochę tremę miałeś co :diabelek

#9 cwmarta

cwmarta

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 875
  • Dołączył:  07 maj 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 LPG
  • Imię:____
  • Skąd::Warmia
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 07 maj 2014 - 15:00

Gramen, no to chyba najrozsądniej nie oceniać tego programu, ale i innych jemu podobnych skoro manipulacja, wycinka i cholera wie co...wiec ja się wstrzymam od dalszych komentarzy i pozostanę obojętna do oceniania Twojej twarzy czy jest czy jej nie ma..Pozdrawiam :)

#10 Gramen

Gramen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2083
  • Dołączył:  28 lut 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Sergiusz

Napisano 07 maj 2014 - 15:03

i oczywiście musiałem podpisać zgodę na publikację mojego wizerunku oraz na dowolne cięcie moich wypowiedzi :glupek

#11 bartek_sz3

bartek_sz3

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5815
  • Dołączył:  25 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001i 2013
  • Silnik:2.0M. 3.6vvt
  • Imię:Bartek i Monika
  • Skąd::TarnowoPodgórne
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 maj 2014 - 15:06

oczywiście musiałem podpisać zgodę na publikację mojego wizerunku


normalne kiedyś dawałem wywiad do gazety w firmie w której pracuje i też musiałem coś takiego podpisać

#12 Gramen

Gramen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2083
  • Dołączył:  28 lut 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Sergiusz

Napisano 07 maj 2014 - 15:18

Widać trochę tremę miałeś co

a jakiego kaca hihi

#13 AnitaLG

AnitaLG

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1797
  • Dołączył:  21 lip 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 M + LPG
  • Imię:Anita

Napisano 07 maj 2014 - 16:14

U nas w gminie - ale to już bardzo dawno była kiedyś Pani Jaworowicz ze swoim programem... Materiał dziennikarski zrobiony jednostronnie - jedna strona wybielona na aniołka druga zszargana na amen. A prawda zawsze jest po środku.

Dlatego pytałam o ten obiektywizm dziennikarzy. A co do "bubla" umowy... u nas tak już jest że ludzie najpierw podpisują co się im podsunie a potem szukają ratunku... ale to już temat na inną dyskusję

#14 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • Użytkownicy
  • Posty: 6033
  • Dołączył:  11 sie 2013
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 07 maj 2014 - 16:49

Myślę,że ten facet podpisałby wszystko,umoczył 30 koła,oddał swoje auto i nie wie co dalej,a chce korzystać z auta za które wpłacił pieniądze. Umowę stworzył najwyrażniej mało rozgarnięty prawnik,który może bez złej woli,ale nie potrafił sporządzić jej poprawnie. Troszkę w życiu jest tak,że ktoś kto coś komuś sprzeda i umywa rączki. Dobrze,że próbowaliście jako diler "coś" robić,ktoś spieprzył sprawę i to ta osoba powinna przeprosić za przeciąganie sprawy. To zwykłe zaniedbanie,a nie wielka afera jednak najlepiej gdyby nie miało miejsca.

#15 uczucie84

uczucie84

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 348
  • Dołączył:  10 maj 2012
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4
  • Imię:Grześ
  • Skąd::Bielsk Podlaski
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 07 maj 2014 - 18:42

Gramen dobrze że to załatwiliście niech facio jeździ spokojnie teraz za granicę haha:)

#16 Gramen

Gramen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2083
  • Dołączył:  28 lut 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Sergiusz

Napisano 07 maj 2014 - 18:46

O wyjazd za granicę pytał po miesiącu oszust jeden :cwaniak

#17 jordan1987

jordan1987

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 279
  • Dołączył:  02 wrz 2012
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1,6
  • Imię:Patryk

Napisano 07 maj 2014 - 19:29

Ja jestem troszeczke odmiennego zdania oczywiscie szacunek za przyznanie sie do winy ale gdybym byl klientem jechalbym po dealerze po calosci. Ja rozumiem was bo jestemy na jednym forum itp aoe postawcie sie jako klient kupujecie auto za 45000zl i korzystacie z auta jako najemcy a placicie w celu wykupu. To tak jakby kupic dom u dewelopera i otrzymac umowe najmu na wlasny dom. Nie czujecie problemu? Ja nie chce stawac w niczyjej obronie bo fajnie ze problem sie rozwiazl le postawcie sie zawsze po dwoch stronach. Swoja droga gosc ktory kupowal auto byl malo ogarniety bo jakby spojrzal w dr to juz by kasy nie przelal. Swoja droga zeby uzywac pojazd a nawet go ubezpieczyc nie trzeba byc jego wlascicielem:-p gorzej przy odsprzedazy heh

#18 Pitek78

Pitek78

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1040
  • Dołączył:  27 lut 2013
  • Rok Produkcji:MB W211
  • Silnik:2.2 Avantgarde
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Oleśnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 maj 2014 - 20:01

jordan1987, masz racje.Przed zakupem trzeba klientowi wchodzić w tyłek,a po zakupie mają go w doopie.

#19 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8024
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 maj 2014 - 20:27

jordan1987, masz racje.Przed zakupem trzeba klientowi wchodzić w tyłek,a po zakupie mają go w doopie.

Tak to jest w salonach mercedesa ;) (ponoć-tylko gdzieś tak kiedyś czytałem :diabelek )
A jeszcze...Do zniszczenia jakiego auta pewien gościu zatrudnił ludzi bo był niezadowolony z obsługi po sprzedaży hmm to chyba Lambo było hmm

#20 jackde

jackde

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 173
  • Dołączył:  05 maj 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:1,6 M
  • Imię:Jacek

Napisano 07 maj 2014 - 21:04

Gramen szacun za postawę ! :brawo z drugiej strony jako firma - czyli sztab ludzi "zawiniliście" ale dlaczego ? Ja myślę tak (w szerszym zakresie) - zaufanie i uczciwość to problem naszych czasów. Sprzedajecie auta klient zaufał Wam a Wy (Firma, Zarząd) zaufaliście w uczciwość całego procesu czyli kompetencji pracowników, terminów, banków i pozytywnego załatwienia całości w szybkim tempie ( zastawów, kredytów). Niestety po drodze coś zawiodło ? człowiek hmm gdyby wszyscy podeszli do tego uczciwie (tzn. szczególnie ten co zawalił) nie było by tematu i sprawy. Jak w życiu zawsze dostaje nie ten co zawinił :) a inna bajka to -macie rację "przedmówcy" ludzie mało myślą nie czytają podpisują a potem kłopot :)





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych