Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zagraniczny Ptek do sprawdzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.grnfish_*

Bezimienny Gość.grnfish_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 04 kwiecień 2009 - 09:11

Witam,

Jestem starsznie nowy na forum :) wiec to w sumie moj post powitaly.. :)

Mieszkam w Szwajcarii i ostatnio przymiezam sie do kupna PT'ka.

Mam taka oferte:

LINK DO OGLOSZENIA
Poprawilem link

Rok produkcji 1. 2001
Benzyna 2.0
Przebieg 68000 tys km
Skrzynia biegow: Automat



Nie wiem jakie ma bledy bo szczerze mowiac jeszcze go nie ogladalem na zywca...ale z tego co czytalem wartuje to zrobic :)

Chcialbym sie jeszcze zapytac o wybor skrzyni biegow. Sklaniam sie na Automat (nigdy jeszcze nie mialem automata, zawsze manual) wiec jaka jest wasza opinia szukac dalej automatow czy manual. Jedno w manualu mi sie nie podoba, sama wajcha zmiany biegow jest powiem tak troche za watla :)

Samochod ma badnie techniczne co w Szwajcarii nie jest taka oczywista sprawa. Drogi sa zdecydowanie lepsze niz w PL wiec z gory zakladam ze zawieszenie jest raczej zdrowe. Ceny tego modelu z tego rocznniku wachaja sie tutaj od 7000 do 9000 zaleznie od przebiegu i koloru nadwozia (wiadomo czarny najdrozszy).

#2 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 04 kwiecień 2009 - 20:32

Wygląda całkiem fajnie:) Ja mam pitka w automacie. Też jest to mój pierwszy samochód z taką skrzynia biegów. Jestem bardzo zadowolony. Kolor taki jak mój :dance

#3 Bezimienny Gość.grnfish_*

Bezimienny Gość.grnfish_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 kwiecień 2009 - 08:37

paradyz, Twoj PT ma 2.4 automat a ten jak mowia ludzie na forum 2.0 do automatu sie nie nadaje, ale musze sie wybrac pewnego dnia i sprawdzic pod wlasna noga. No i pozdrawiam stolice podkarpacia 5 lat sie tam studiowalo :) piekne czasy :d

#4 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 kwiecień 2009 - 11:01

grnfish, Ja mam 2.0 w automacie i wcale nie jest taka kicha, tylko przy wyprzedzaniu jak redukuje to wyje troche silniik, a tako na miasto czy w podróż bez szarżowania, to jak najbardziej.

#5 daniel

daniel

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 554
  • Dołączył:  31 sie 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:sprzedany
  • Imię:zgadnij :D

Napisano 07 kwiecień 2009 - 13:19

wiadomo czarny najdrozszy


nie wiem an ile opinia potwierdzona, ale podoba mi się :dance2

po fotkach to ciężko coś zarzucić. osobiście szukałbym czegoś ze zderzakami w kolorze nadwozia i myślał o felgach w chromie, bo super wygląda (no chyba, że zmienić z czasem)

#6 Bezimienny Gość.grnfish_*

Bezimienny Gość.grnfish_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 08 kwiecień 2009 - 14:54

Moim marzeniem to kolor czarny ale te sa z reguly o 1000 frankow drozsze... znalazlem takiego z przebiegiem 130000 tysiecy Automat, z tym ze jednak boje sie kupowac takiego skoro doplacam 2000 frankow i mam z przebiegiem 70000-80000 tysiecy.

Jakby mogl mi ktos podac liste (ponoc gdzies na forum jest ale nie znalazlem) na co zwrocic uwage przy ogladaniu PT'ka bylbym naprawde wdzieczny.

Dzisiaj jade zobaczyc jednego z manualna skrzynia biegow bo chce sie przekonac jak na zywca prezentuje sie drazek zmiany biegow :)

#7 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 kwiecień 2009 - 07:28

Lista jest przypieta w dziale zakup kontrolowany ;)





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych