Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Kubki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
274 odpowiedzi w tym temacie

#241 iwonamysz

iwonamysz

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 429
  • Dołączył:  16 sty 2012
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 LIMITED
  • Imię:Iwona

Napisano 10 sierpień 2014 - 21:20

Tylko każdy nie może już się doczekać :)
Czekamy na info :p

#242 Jeżol

Jeżol

    VIP

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 3993
  • Dołączył:  19 sie 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0A LM Gaz
  • Imię:Adam
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 sierpień 2014 - 21:26

Też faktycznie myślałem że będę śmigał z kubkiem po wakacyjnym kurorcie, jestem już po wakacjach, no ale cierpliwi zostaną wynagrodzeni czy jakoś tak :)

#243 Precjozka

Precjozka

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 907
  • Dołączył:  21 wrz 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Anna
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 sierpień 2014 - 21:39

Przepraszam, ale troche sie wkurzam ...
Z głębi serca powiem tyle, że naprawdę wiele napisanie posta nie kosztuje (czasu) a czuje sie odrobinke olana... kilka razy prosilam o numer konta zebym mogla wplacic kase w koncu dostalam (niestety juz w trakcie urlopu wiec mialam opoznienie we wplacie.... ale bardzo sie staralam)... A teraz nudelek bardzo Cie prosze, żebyś tematu nie olewal (sam pisales o osobach ktore cos zamawiaja a pozniej znikaja z forum.... to sie objaw - w innych tematach piszesz - napisz cokolwiek i tu)

#244 monika_antonina

monika_antonina

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 755
  • Dołączył:  18 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Monika
  • Skąd::Tarnowo Podgórne
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 sierpień 2014 - 21:40



Nudel dzisiaj dostał kryształy svarowskiego i wypełnia nimi wanne. Miałem drobne opóźnienie za względu na prace na kopalni i innej produkcji. Jutro zejde na produkcje i jak będą spakowane to wyjdą jutro.



A miej Ty i sobie krokodyla w wannie. Wszyscy zainteresowani zrobili przelewy, jeśli ktoś się spóźnił z wpłatą to temat przepadł w Twoim mniemaniu, więc podaj konkretny termin wysyłki.
Jeśli nie masz czasu na ich zrobienie, to poprosimy z Bartkiem o zwrot $, bo mam wrażenie, że kubki płyną z Chin....

Ps. Tłumaczenie, że ktoś coś robi pro bono nie zwalnia od tego, że $ poszły na konto, a kubki będą jak "mi się zachce"

#245 Precjozka

Precjozka

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 907
  • Dołączył:  21 wrz 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Anna
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 sierpień 2014 - 21:44

Ps. Tłumaczenie, że ktoś coś robi pro bono nie zwalnia od tego, że $ poszły na konto, a kubki będą jak "mi się zachce"


jakis sens to ma... a nawet jezeli to drobna informacja chyba by sie Nam Wszystkim nalezala... Może masz nudelek jakies problemy, cos sie dzieje... ja nie wiem bo sie nie znamy, ale daj może cos znac... po prostu. Wszyscy zrozumiemy (mam nadzieję) ale ... objaw sie .

#246 monika_antonina

monika_antonina

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 755
  • Dołączył:  18 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Monika
  • Skąd::Tarnowo Podgórne
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 sierpień 2014 - 21:49

Odnoszę wrażenie, że co niektórzy podchodzą do kolegi od kubków jak do jajka, a jeszcze inni widzą w nim bożyszcze forumowe.

A chodzi tylko o info, oczywiście prawdziwe info o dacie wysyłki, bo ostatnia się nie zrealizowała.

The end

#247 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 sierpień 2014 - 21:53

Ej wyluzujcie trochę... Zaraz zrobi się afera większa, niż ta jabłkowa z Putinem. A może Nudel jest w szpitalu i nie może odpisać, bo ma ręce obydwie w gipsie? Zanim cokolwiek napiszecie weźcie wszystko pod uwagę. Zdarza się czasem, że staje się w życiu tak, że zdarza się coś co nie pozwala nam żyć dotychczasowym tokiem i nawet nie mamy zamiaru o tym nikogo informować. Mieliście tak? Nie? To dobrze, jesteście szczęśliwi... Oczywiście to tylko hipotetyczna sytuacja, ale nie widzę sensu zagęszczać atmosfery z powodu kubków. Ludziska! Make love..., coś tam, coś tam...

#248 T.N.T

T.N.T

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 437
  • Dołączył:  07 lut 2013
  • Rok Produkcji:--------
  • Silnik:--------
  • Imię:--------

Napisano 10 sierpień 2014 - 22:01

mam wrażenie, że kubki płyną z Chin....


Z całym szacunkiem ale..., Chińczycy realizują zamówienia na pierdołki średnio w 14 dni, max 30 dni przy dużym zamówieniu, no i 7 dni transport do PL :diabelek

#249 Precjozka

Precjozka

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 907
  • Dołączył:  21 wrz 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Anna
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 sierpień 2014 - 22:33

Odnoszę wrażenie, że co niektórzy podchodzą do kolegi od kubków jak do jajka, a jeszcze inni widzą w nim bożyszcze forumowe.


Wybacz, ale nie lubie konfliktow a ta sprawa na bank nie nalezy do takich w których konflikt jest potrzebny luub niezbędny. Człowieka nie znam, nie wiem o co chodzi z bozyszczem bo może jestem zbyt nowa na forum. Kazdego traktuje tak samo. Jeżeli napisałby "sorry, nie mam czasu, nie mam ochoty nie chce mi sie teraz czekajcie jeszcze miesiac bo teraz to ja mam to w d..." bylo by to wytlumaczenie jakies... a nie żadne. I nie jajko a szacunek do czasu i czlowieka. Nie lubie być ciśnięta... ale tak samo jeśli nie chcę być ciśnięta - wyjaśniam, piszę, mówię cokolwiek. i o to proszę nudelka.

[ Dodano: 2014-08-10, 23:33 ]

bo ma ręce obydwie w gipsie?


nie ma, bo pisze w innych tematach... proooossszzzz Darek, zlituj sie, staram sie sytuacje mimo wszystko w spokoju i normalnosci trzymac, ale kolezanka ostro pojechala i teraz trzeba to jakos ogarnąć....

#250 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 sierpień 2014 - 22:35

Anka, za chwilę zacznę myśleć, że od tego kubka zależą nasze stosunki z Rosjanami... ;P

#251 Precjozka

Precjozka

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 907
  • Dołączył:  21 wrz 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Anna
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 sierpień 2014 - 22:36

Zdarza się czasem, że staje się w życiu tak, że zdarza się coś co nie pozwala nam żyć dotychczasowym tokiem i nawet nie mamy zamiaru o tym nikogo informować.


nadal.... w innych tematach opinia poszla a w tym temacie zwyklego "poki co wypier :cenzura jcie" nie da rady?

[ Dodano: 2014-08-10, 23:36 ]
Kurcze czy naprawde, jesli domagam sie odpowiedzi "nie mam czasu spadajcie" zamiast zadnej jest to taki problem?

#252 Mike PT Dodge

Mike PT Dodge

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2251
  • Dołączył:  13 cze 2010
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:NITRO 2,8 A
  • Imię:Michał
  • Skąd::Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 sierpień 2014 - 22:37

Kubki się robią. W ciągu dwóch tygodni powinienem sie wyrobić z pakowaniem i wysyłką. Z powodów techniczno-opóźnieniowych nie będe się tłumaczył.

Jak dla kogoś kubek jest sprawą mega ważną i bez kubka nie widzi dalszego życia to proszę o info że rezygnuje na PW.
To chyba tyle.


Rozpiszcie się co do Rosjan, jabłek, kubków, "wdupcania" . Nic nie będzie usuwane. Pod warunkiem że nikt nie będzie nikogo obrażał.

#253 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 sierpień 2014 - 22:38

Kurde, to tylko mi nie zależy, żebym miał ten kubek przed rozpoczęciem roku szkolnego?

#254 Precjozka

Precjozka

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 907
  • Dołączył:  21 wrz 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Anna
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 sierpień 2014 - 22:39

Dziękuje nudelek. o to wlasnie mi chodziło. jakiś przedział czasowy za jaki będę mogła sie odezwać z dalszymi pytaniami. Teraz daje spokoj. Pozdrawiam i dziękuję. :piwo

#255 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 sierpień 2014 - 22:41

Precjozka, a taki fajny masz podpis profilowy, zresztą monika_antonina również.... :d

#256 Precjozka

Precjozka

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 907
  • Dołączył:  21 wrz 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Anna
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 sierpień 2014 - 22:45

Ja przysiegam chcialam informacji. jakakolwiek by ona nie byla wlacznie z taka ze przechlalem kase i sie wszyscy odwalcie... (nudelek tu nie ze cos do Ciebie tylko to tak sie mowi). Ale jakas zeby byla. Dostalam. Ja odpuszczam i poczekam ile trzeba. Za okolo 2 tygodnie zapytam jak prace się mają. Z czystej ciekawosci bo ja poczekać mogę,ae z informacją. Każdy ma swoje życie i nikt mi się tłumaczyc nie musi - ale poinformowac o czymkolwiek powinien. i to zrobił nudelek, dla mnie super.

#257 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 sierpień 2014 - 22:47

A ja się tylko droczę. Przepraszam :)

#258 Precjozka

Precjozka

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 907
  • Dołączył:  21 wrz 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Anna
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisano 10 sierpień 2014 - 22:50

ja tez Darku, troche, ale po prostu nie chce zeby ktos mnie zle zrozumial. W nic nie wnikam. Ale skoro wszyscy kase wylozylismy chcemy wiedziec ze "ogarnia sie, za 2 tygodnie jest szanse" :cwaniak. Wszystko będzie dobrze. Kto poczekać nie chce, jak nudelek napisal... na PW dawać znac

#259 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 11 sierpień 2014 - 11:57

Kurde, to tylko mi nie zależy, żebym miał ten kubek przed rozpoczęciem roku szkolnego?


mi też nie :) ja mogę dostać w listopadzie :)

#260 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 sierpień 2014 - 16:54

o zeszkuwloski,...czytam imi uswiadomilo ze toz mam indywidualne koszulki dla osob co zamowily jakis czas temu :torba :torba :torba
jakja sie z tego wytlumacze sam nie wiem,... :glupek :glupek :glupek





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych