Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Poszukiwany PT Cruiser 01-05r. LPG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#21 fismol2

fismol2

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 221
  • Dołączył:  13 lis 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,4 A Gaz
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 listopad 2014 - 21:52

Człowiek pisze, że ściąga PiTki - ciekaw jestem co ma na stanie a co może załatwić :d będę go jutro telefonicznie molestował

#22 JeePiter

JeePiter

    VIP

  • Grafik PTClub
  •   
  • Posty: 2409
  • Dołączył:  24 maj 2014
  • Rok Produkcji:2012
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Skąd chcę
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 listopad 2014 - 22:10

Rafał, jakby co, to daj znać. Możliwe, że go znam, a jak nie, to moge zrobić wywiad na temat jego rzetelności

#23 fismol2

fismol2

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 221
  • Dołączył:  13 lis 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,4 A Gaz
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 listopad 2014 - 11:18

Rafał, jakby co, to daj znać. Możliwe, że go znam, a jak nie, to moge zrobić wywiad na temat jego rzetelności


z tego co sprzedawca pisze to w tej chwili jest za granicą, jeśli jesteś w stanie zrobić wywiad środowiskowy to byłoby super - skoro człowiek ściąga PiTki na zamówienie to możliwe, ze nie tylko ja skorzystam.
Wysłałem mu wiadomość - pewnie się uśmieje jak zobaczy co bym sobie życzył, ale dzięki Eugeniuszowi, który pokazał mi ślicznego PiTa innego nie chcę :jupi

#24 Bezimienny Gość.krol44_*

Bezimienny Gość.krol44_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 listopad 2014 - 11:18

krol44, po Elblągu ''kula'' się kilka ptków... bo widze dzwoń do mnie dojade i wybije Ci z glowy 2.0 (zaraz mnie zabiją) :lol :lol


Sluna a dlaczego chcesz mi wybić 2,0 ? uważam go za w miarę rozsądne rozwiązanie do auta jeżdżącego dziennie tylko ok 20 km po mieście. Jeżeli dużo pali to zawsze można założyć lpg dla świętego spokoju, ale do przyspieszania w mieście nic do niego nie mam, może na trasie faktycznie nie jest to diesel , ale do miasta jak dla mnie , a właściwie dla mojej żonki -rewelacja. No i co ważne bardzo szybciutko ciepło w środku, w moim mondeo 3 2,0diesel ciężko silnik zagrzać na mieście, więc i spalanie rośnie i w zimę chłodnawo. A myslę , że 1,6 to jednak troszkę maławo na to auto.

#25 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7795
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 17 listopad 2014 - 13:41

:2.0

#26 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 17 listopad 2014 - 19:30

krol44, po Elblągu ''kula'' się kilka ptków... bo widze dzwoń do mnie dojade i wybije Ci z glowy 2.0 (zaraz mnie zabiją) :lol :lol


Sluna a dlaczego chcesz mi wybić 2,0 ? uważam go za w miarę rozsądne rozwiązanie do auta jeżdżącego dziennie tylko ok 20 km po mieście. Jeżeli dużo pali to zawsze można założyć lpg dla świętego spokoju, ale do przyspieszania w mieście nic do niego nie mam, może na trasie faktycznie nie jest to diesel , ale do miasta jak dla mnie , a właściwie dla mojej żonki -rewelacja. No i co ważne bardzo szybciutko ciepło w środku, w moim mondeo 3 2,0diesel ciężko silnik zagrzać na mieście, więc i spalanie rośnie i w zimę chłodnawo. A myslę , że 1,6 to jednak troszkę maławo na to auto.

Święte słowa Panie Dzieju, Święte słowa.... :tak 2.0 z LPG (ja mam Staga) po mieście (a i w trasie też) - to koszt taki sam, jak jazdy dieslem, a przyjemność z jazdy (zwłaszcza w zimę, bo szybciej cieplej :p) większa... :p :tak
Pozdrawiam

#27 Pavvcio81

Pavvcio81

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 120
  • Dołączył:  14 wrz 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł

Napisano 17 listopad 2014 - 19:36

:2.0 :2.0 :2.0 :2.0 :2.0 :2.0 :2.0 :2.0 :2.0 :2.0 :2.0

#28 Bezimienny Gość.krol44_*

Bezimienny Gość.krol44_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 listopad 2014 - 20:27

[qŚwięte słowa Panie Dzieju, Święte słowa.... :tak 2.0 z LPG (ja mam Staga) po mieście (a i w trasie też) - to koszt taki sam, jak jazdy dieslem, a przyjemność z jazdy (zwłaszcza w zimę, bo szybciej cieplej :p) większa... :p :tak
Pozdrawiam[/quote]


Kolego a jakie dokładnie masz komponenty w instalacji, sterownik wtryski reduktor, zbiorniki jak spalanie

#29 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 17 listopad 2014 - 21:01

Kolego a jakie dokładnie masz komponenty w instalacji, sterownik wtryski reduktor, zbiorniki jak spalanie


A nie możesz zadac prostszego zestawu pytań? :foch :p
Wtryski: jakiejsiś Valteki (nie na listwie, tylko pojedyncze), reduktor KME, butlę miałem w kole ( :p ) standartową małą, ale denerwowało mnie,ze tak mało przejeżdżam - więc wymieniłem na ciutkę większą. Stukała mi o zawieszenie na każdym dołku, aż w końcu podniosłem nieco zawieszenie poprzez włożenie w sprężyny czegoś takiego gumowego i stuki ustały. Spalanie realne w mieście około 13-14 litrów gazu na 100 km. Różnicy w jeździe na benzynie na gazie i na benzynie nie widzę żadnej. Jutro (mam nadzieję) sprawdzę w papierach, jakie mam te komponenty instalacji gazowej. Generalnie jestem z tego zestawu zadowolony.
Pozdrawiam

#30 Pavvcio81

Pavvcio81

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 120
  • Dołączył:  14 wrz 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł

Napisano 17 listopad 2014 - 21:58

Ja mam staga4 wtryski na listwie volteki i reduktor zavoli zeta zbiornik w kole jazda mieszana z duzym wskazaniem przez wioski 10.5 litra jazda do 120 km. I nic nie bulgocze ani sie nie grzeje zeby ci niektory sciemy nie pisali :lol

#31 fismol2

fismol2

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 221
  • Dołączył:  13 lis 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,4 A Gaz
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 listopad 2014 - 23:12

dziękuję kochani za podbijanie mojego wątku, jednak proszę te dyskusję przenieść do właściwego działu. Nowy jestem a już się czepiam - lubię porządek na forum.


Dalej poszukuje 1.6 w gazie, ewentualnie 2.0 LPG
Człowiek z Turku odezwał się - napisał, że może być problem ze znalezieniem LPG, ale jeśli trafi na taki egzemplarz (chciałbym kilka bajerów w bonusie) to się odezwie

#32 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 18 listopad 2014 - 10:08

dziękuję kochani za podbijanie mojego wątku, jednak proszę te dyskusję przenieść do właściwego działu. Nowy jestem a już się czepiam - lubię porządek na forum.


Dalej poszukuje 1.6 w gazie, ewentualnie 2.0 LPG
Człowiek z Turku odezwał się - napisał, że może być problem ze znalezieniem LPG, ale jeśli trafi na taki egzemplarz (chciałbym kilka bajerów w bonusie) to się odezwie

Cholera - nowy jest, a już się czepia :foch :p
To żeby wrócić do głównego tematu: polecałbym jednak 2.0. Nie jest to też demon prędkości - ale wydaje mi się, że tych parę koni więcej się jednak przydaje. Poza tym mimo opinii (być może uzasadnionych), że 1.6 jest silnikiem trwalszym - ja na swoim 2.0 już parę tysięcy kilometrów zrobiłem i nie zauważyłem, żeby ten silnik się skończył. 2.0 ma pasek a 1.6 łańcuch rozrządu - ale (z tego, co się orientuję) z częściami do 2.0 (i jego osprzętu) nie ma tak dużych problemów, jak do 1.6. Poza tym 1.6 może dłużej wytrzymuje i mniej się psuje - ale 2.0 jest tańszy w naprawach....
A jak chcesz z bajerami - to szukaj 2.0 (lub jeszcze lepiej 2.4) w wersji limited. I tą właśnie opcję polecam... :kawka :p
Pozdrawiam
:pablicito

#33 fismol2

fismol2

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 221
  • Dołączył:  13 lis 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,4 A Gaz
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2014 - 12:02

znalazłem jeszcze jednego i to pod domem :d

http://olx.pl/oferta... ... 0d18863c59

trochę ma latek i w dodatku najuboższa wersja :/ bez gazu, ale w dobrej cenie... mało doinwestowany nie licząc lakiernika i blacharza :d
Trochę korci, że tak blisko, ale z drugiej strony czekam na tego jedynego... tylko nikt go nie chce sprzedać:/

za to gdyby ten był w gazie to już bym jechał oglądać :d
http://olx.pl/oferta... ... 98ad09b948

pewnie przez te błyszczące felgi :cwaniak

#34 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 02 grudzień 2014 - 12:48

Co do stanu technicznego się nie wypowiem (nie mam takich kompetencji Dołączona grafika) - ale ten drugi jest w najbogatszej wersji limited, czyli ma te bajery na których Ci zależy (ja też mam limited, bo też lubię bajery :p). Bardzo mi się spodobał punkt szósty z opisu (komputer pokłądowy) - tzn., że sprzedający dokłada do samochodu laptopa :p (bo innego komputera pokładowego tam nie ma).
Nie ma też instalacji gazowej - ale to raczej zaleta, niż wada. Założysz sobie swoją, świeżą, na gwarancji - będziesz wiedział, co masz... :kawka
Pozdrawiam
:pablicito

#35 fismol2

fismol2

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 221
  • Dołączył:  13 lis 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,4 A Gaz
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2014 - 13:09

w dodatku młodszy i według sprzedawcy nie bity... Ale z opisu wnioskuje, że jest to auto ściągane z Niemczarni co zmusza mnie do poważniejszych oględzin - ludzie się nauczyli ukryć wszystkie niedoskonałości auta, których ja szaraczek mogę się nie doszukać. Bo jak np. w sprowadzanym aucie sprawdzić czy nie pije oleju... trochę marudny jestem, ale od użytkownika auta bym się tego dowiedział a tak to usłyszę czy mu laweta siorbie :cwaniak Możliwe, że za tydzień podjadę obejrzeć a jak ktoś mi do tej pory sprzątnie sprzed nosa to znaczy, że to nie ten :d

#36 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2014 - 20:08

Granacik ładny. Ze zdjęć to nie ma się do czego przyczepić.

#37 MirekP

MirekP

    Zwolennik

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 442
  • Dołączył:  23 sty 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 A Gaz
  • Imię:Mirosław

Napisano 02 grudzień 2014 - 21:26

Nie widzę punktu 7 i niech się zdecyduje jaką ma tapicerkę.Chodzi o ten drugi.

[ Dodano: 2014-12-02, 21:26 ]
I jeszcze jak pakiet to chyba pół chrom. A czy te felgi są alu?

#38 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 grudzień 2014 - 14:28

6.komputer pokładowy8.esp18.wyłącznik airbag dla pasażera - tych elementów w Pt przed liftem niestety nie znajdziesz, a że tempomatu nie widać na zdjęciu to moze jest tak kierownica na fotce ustawiona że wygląda tak jakby go nie było.

#39 Eugeniusz

Eugeniusz

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 253
  • Dołączył:  09 sty 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,0 M
  • Imię:Sebastian

Napisano 03 grudzień 2014 - 18:15

że tempomatu nie widać na zdjęciu to moze jest tak kierownica na fotce ustawiona że wygląda tak jakby go nie było.


Może włącznik przy kierownicy jest, ale na pewno nie ma serwa pod maską więc tempomat i tak nie będzie działał.

#40 fismol2

fismol2

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 221
  • Dołączył:  13 lis 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,4 A Gaz
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 grudzień 2014 - 23:35

http://olx.pl/oferta... ... 581664a879

jutro rano dzwonię, wygląda na ten jedyny - czuję to w moczu!

Jeśli go znacie to piszcie bo będe mógł pomacać dopiero za dwa tygodnie





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych