Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


[Kupie] PT Cruiser - czerwony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Lilix_*

Bezimienny Gość.Lilix_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 listopad 2015 - 22:16

Kupię PT Cruisera, koniecznie czerwonego.

Najchętniej silnik 2.0 benzyna. Może być z gazem, ale niekoniecznie.

Nie wchodzą w grę diesle.

Może być cabrio.

Najchętniej przed faceliftingiem.

 

Gdyby ktoś z forumowiczów miał takowego lub spotkał (niestety czerwone rzadko widuję). :)

 

Będe wdzięczna za każdy cynk :p



#2 lowermann

lowermann

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 672
  • Dołączył:  28 sie 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 A, GAZ BRC
  • Imię:Kylo
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 listopad 2015 - 16:22

Hehe, ja będę swojego prawdopodobnie sprzedawał. Tutaj masz jakieś zdjęcia i opis jako taki.

http://ptclub.pl/ind...i/?fromsearch=1

Zależy kiedy będziesz chciał kupić :) Ale to dopiero na przełomie stycznia lub lutego, no chyba że ci pilno to w połowie grudnia mógłbym go oddać hehe :)

 

Jest jeszcze kilka pierdołek do zrobienia. W każdym razie najważniejsze rzeczy są zrobione. Zrobione zawieszenie, wymieniony rozrząd, świetnie się sprawuje skrzynia automatyczna, gaz brc założony w 2011 roku, mam też oryginalne felgi do niego nowe tarcze hamulcowe wymienione niedawno, filtry gazu fazy lotnej i ciekłej :)

Co chciałbym w nim zrobić. Sprawdzić postukiwanie przy wolnej prędkości na nierównościach, prawdopodobnie łożysko górne macpersona, zrobić pierwszy bieg chłodnicy bo nie działa (szczotki mam już kupione) miałem robić nagrzewnice bo szyby parowały ale okazało się że była nieszczelność przy wejściu do kabiny, chociaż jeszcze parują ale płynu nie ubywa. Silniczek chodzi ładnie, przymierzam się powoli do wymiany oleju ale przed tym chciałbym zrobić płukankę silnika. Opony letnie w świetnym stanie, drugi komplet opon zimowych. Rocznik 2000.  Opcja full wypas z szyberdachem, przyciemniane oryginalnie szybki :) I takie tam :)

Kolor nie jest czerwony tylko red inferno, taki ciemny czerwony. Mi się bardzo podoba, nawet bardziej od czarnego :)



#3 Bezimienny Gość.mlody_*

Bezimienny Gość.mlody_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 listopad 2015 - 17:12

Jakby pani chciała to mam czarnego na sprzedaż. Czarny lepiej pasuje do każdej torebki czy butów http://moto.gratka.p...765fd3f5ac043,1

#4 lowermann

lowermann

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 672
  • Dołączył:  28 sie 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 A, GAZ BRC
  • Imię:Kylo
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 listopad 2015 - 17:36

Heh, nie zauważyłem, że to kobitka pisała :)



#5 Bezimienny Gość.Lilix_*

Bezimienny Gość.Lilix_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 listopad 2015 - 19:44

Nie mam czarnych torebek, w sumie mam tylko jedną torebkę. I W sumie to już mamy w rodzinie dwa PT. Teść ma srebrną strzałę, mój mężczyzna niebieską, więc czas wtopić się w rodzinę... Z tym, że moja zachciewajka jest czerwona.

 

Jaki ma przebieg?

No i cena? :)



#6 lowermann

lowermann

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 672
  • Dołączył:  28 sie 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 A, GAZ BRC
  • Imię:Kylo
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 listopad 2015 - 21:07

Jeżeli chodzi o mój to przebieg 196 tysiecy. Sprowadzony do kraju w 2011 roku. Wtedy mój kolega z pracy go kupił. Butla gazowa jest z tyłu pod spodem. Cena hm, szczerze to nie wiem jeszcze nie zastanawiałem się :) hehe



#7 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 3673
  • Dołączył:  31 sty 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Rumia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 17 listopad 2015 - 21:11

Nie mam czarnych torebek, w sumie mam tylko jedną torebkę. I W sumie to już mamy w rodzinie dwa PT. Teść ma srebrną strzałę, mój mężczyzna niebieską, więc czas wtopić się w rodzinę... Z tym, że moja zachciewajka jest czerwona.

 

Jaki ma przebieg?

No i cena? :)

bo czerwone są najpiękniejsze. A już w słońcu są absolutnie cudowne :-)

 

P.S.

pasują do każdej torebki i do każdego  lakieru na paznokciach



#8 Bezimienny Gość.Lilix_*

Bezimienny Gość.Lilix_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 listopad 2015 - 21:48

Jeżeli chodzi o mój to przebieg 196 tysiecy. Sprowadzony do kraju w 2011 roku. Wtedy mój kolega z pracy go kupił. Butla gazowa jest z tyłu pod spodem. Cena hm, szczerze to nie wiem jeszcze nie zastanawiałem się :) hehe

Zastanów się co do ceny :)

 

I weź pod uwagę, że pójdzie w dobre łapki :d


I jeszcze numer VIN bym prosiła. :d



#9 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 18 listopad 2015 - 08:07

A wchodzi w grę opcja: PT w obojętnie jakim kolorze + wiaderko czerwonej farby... hmm

:p



#10 lowermann

lowermann

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 672
  • Dołączył:  28 sie 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 A, GAZ BRC
  • Imię:Kylo
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2015 - 11:20

nr vin to : 1C8FYBB951T289742

Podawałem Vin forumowiczowi DobryWujek

DobryWujek napisał mi że "jestem w stanie sprawdzić auta, które mają przeszłość jakąkolwiek w USA lub Kanadzie"

Niestety pisał że mu wyskakuje błędny numer VIN i żebym sprawdził jeszcze raz. Także tyle się dowiedziałem na temat tego autka.
Pewnie trzeba by zapłacić może coś by więcej się zobaczyło.
 


#11 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7795
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 18 listopad 2015 - 11:57

Czarny lepiej pasuje do każdej torebki czy butów

eeeee tam

 

bo czerwone są najpiękniejsze. A już w słońcu są absolutnie cudowne   P.S. pasują do każdej torebki i do każdego  lakieru na paznokciach
  :kciuki  :brawo

#12 Bezimienny Gość.Lilix_*

Bezimienny Gość.Lilix_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 listopad 2015 - 13:36

ostatni wpis w systemie chryslera(dealerconnect) miał miejsce :

 

Last Odometer:   73 439 kilometers on 17 kwiecień 2003

 

Samochód nie ma przeszlości w USA ani kanadzie był sprzedany jako nowy we Francji a dokladnie w LYON'ie:)

 

czekam na informacje dotyczące ceny gdyż nie wiem czy mam szukac dalej czy jednak podjąć próbe zakupu pańskiego pitka:)


Użytkownik Lilix edytował ten post 18 listopad 2015 - 13:39


#13 bartek_sz3

bartek_sz3

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5814
  • Dołączył:  25 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001i 2013
  • Silnik:2.0M. 3.6vvt
  • Imię:Bartek i Monika
  • Skąd::TarnowoPodgórne
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2015 - 14:36

Ładnie nastukal km.
Przez pierwsze 3 lata 73 tys a przez kolejne 12lat tylko 123tys
kolega kylo coś mało jeździ ale za to tanio bo na podtlenku :cwaniak

#14 lowermann

lowermann

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 672
  • Dołączył:  28 sie 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 A, GAZ BRC
  • Imię:Kylo
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2015 - 17:50

Myślałem, o cenie 9k ze wszystkimi gratami, w tym drugą skrzynią automatyczną, w tamtej padł konwerter (ponoć do naprawy). Są jeszcze jakieś graty w tym maglownica którą wymieniliśmy (ma luz ale nie ma wycieków) Nowe tuleje poprzeczne febi przednie, wzdłużne też nowe, leżą gdzieś jeszcze nówki klocki hamulcowe trw z czujnikiem zużycia, tarcze stara jeszcze grube ale do przetoczenia.  Jest jeszcze górna poduszka silnika zapasowa. Dolna była robiona.

 

Skąd masz informacje że autko jest z Francji? Ja to ogólnie mało jeżdzę, to fakt. Moje roczne przebiegi sięgają do max 4000 km :)

Autko było sprowadzone w 2011 roku, oczywiście jest karta pojazdu. Kolega z pracy go wtedy kupił, zrobił nim 60000 km w ciągu 5 lat, potem ja od niego odkupiłem, zrobiłem niedużo, hehe. Tyle znam historii. W razie co kontakt z poprzednim właścicielem mam non stop, z racji tego że to mój dobry kolegunio z pracy :)

 

No w moim wypadku jak ja bym kupił nowe autko to przez 10 lat zrobiłbym około 50 000 hehehe



#15 Bezimienny Gość.mlody_*

Bezimienny Gość.mlody_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 listopad 2015 - 19:52

Czarnego oddam Ci kochana za 8900 i będziesz zadowolona. Złotówki byś nie wsadziła bo wszystko ma porobione. 160000km przebiegu po wymianie tarcz z klockami,wydechu i akumulatora. Rozrząd wymieniony przy 147.000km olej i filtry 157.000 km także spokojnie sobie jeździsz. Opony Lato nowe zima w super stanie.OC opłacone do maja i przegląd do czerwca. Brać czarnego i po problemie

Użytkownik mlody edytował ten post 18 listopad 2015 - 20:03


#16 bartek_sz3

bartek_sz3

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5814
  • Dołączył:  25 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001i 2013
  • Silnik:2.0M. 3.6vvt
  • Imię:Bartek i Monika
  • Skąd::TarnowoPodgórne
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2015 - 20:25

Nie dość ze tańszy to i młodszy ale walka

#17 Bezimienny Gość.Lilix_*

Bezimienny Gość.Lilix_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 listopad 2015 - 20:40

A vin tego czarnego?

I jakieś inne zdjęcia? :d

Co prawda nie pasuje do mojej brązowej torebki, ale najwyżej narzeczony kupi mi czarną. :d

Myślicie, że czerwone paznokcie spasują? :d

 

 

 

Wiesz, kobiety mają wtyki wszędzie gdzie się da :d zwłaszcza do takich cudów (VIN) :d

Nie interesują mnie żadne części gdyż w garażu mam ich na pęczki. Nie miałabym gdzie parkować mojego 150km PT (kolor robi swoje :p), jakbym nataszczyła złomu więcej.

A ile byś chciał bez takich cudów?

Muszę się poważnie zastanowić-jednym Pituniem do którego dokładam już jeżdżę ( z tym, że ten już dawno ma za sobą 300 000 km).

I jakoś nie widzi mi się automat. (czy tylko ja nie lubię automatów? :p)



#18 lowermann

lowermann

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 672
  • Dołączył:  28 sie 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 A, GAZ BRC
  • Imię:Kylo
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2015 - 21:19

Hehe, no walka by była gdybym chciał go koniecznie sprzedać :) Bez tych gratów pewnie conajmniej z 600 zł, tylko co ja bym robił z tymi gratami, sama skrzynia nie dość że choler.nie ciężka to jeszcze miejsca zajmuje. Pół garażu zawalone tym hehe. Kolega też mi mówił że wszystko zrobione na tip top, że w tamtym roku wywalił 3000 na niego, dał mi nawet rachunki :) a jak ja zacząłem jeździć to i to zobaczyłem i tamto usłyszałem. Hehe jestem wyczulony na wszelkiego rodzaju defekty. Automat moim zdaniem rewelacja czy trasa czy miasto. Chociaż napewno jest mniej dynamiczny. Sam nie byłem przekonany do automatu ale teraz jeździ mi się rewelacyjnie. Czarny też ładny, jeżeli faktycznie jest wszystko zrobione na tip top to brać śmiało :)

 

Przebieg to mentalność polaków, dlatego sprzedawcy kombinują. Ja swojego opelka miałem przez 11 lat i silniczek miał najechane około 500 000 km i nic się nie działa. Sprzedałem i dalej ktoś jeździ, mówię o tym starym Vectra A, Vectra B już nie była taka dobra hehe :)



#19 Bezimienny Gość.mlody_*

Bezimienny Gość.mlody_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 listopad 2015 - 19:08

Vin czarnego jest w linku do ogłoszenia. Są tam również zdjęcia. Większą ilość zdjęć mogę wysłać na maila
http://moto.gratka.p...765fd3f5ac043,1

Użytkownik mlody edytował ten post 19 listopad 2015 - 19:15




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych