Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

pomoc innego użytkownika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9 306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 lutego 2010 - 20:41

Dziękuję bardzo mocno naszej koleżance Bell, za okazaną mi pomoc w "walce" z "biurokratyczną machiną" Cyfrowego Polsatu.
Ja próbowałem z różnego rodzaju konsultantami tej firmy, załatwić pewien temat od połowy grudnia, niestety byłem wprawdzie kulturalnie i grzecznie ale spławiany do ubiegłego tygodnia.
Bell, jakimś cudem w siągu paru dni , załatwiła temat i dzięki Niej mam możliwość oglądać programy w wersji HD
Bell, Dziękuję Ci za Twoją pomoc. :*

#22 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10 256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 20 lutego 2010 - 22:47

adames, nie ma za co :)

I co najważniejsze - polecam się na przyszłość, choć mam nadzieję, że już nie będziesz miał z nimi problemów :kciuki :kciuki

#23 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1 466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 21 lutego 2010 - 09:00

To ja korzystając z okazji też podzękuje NAZWIE za pomoc telefoniczną w odszukaniu również podobnie jak bell skrzynki bezpieczników pod maską, udzielił mi szybkiej porady telefonicznej no i się udało. :kciuki

#24 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9 306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwietnia 2010 - 16:29

Serdeczne podziękowania dla Marcela, za zaangażowanie i ogromną pomoc w uzyskaniu pożądanego efektu dźwiękowego w moim autku.
Mam nadzieje, że teraz dźwięk dochodzący do moich uszu, będzie czysty i wyraźny niczym kryształ górski. :cwaniak

#25 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10 256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 25 lipca 2010 - 21:43

I ja tą drogą chciałabym podziękować naszemu forumowemu koledze Erykowi za pomoc w wymianie jednej durnej żarówki :) a było ciężko ;) (inne sama bym wymieniła bez problemu a z tą nie mogłam sobie poradzić) :cenzura

:piwo

przynajmniej przeszłam przegląd bez problemu :jupi :jupi :jupi

#26 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9 306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 września 2010 - 16:52

Mieciu dziękuję za pomoc przy naprawie mojego laptopa.
Laptop mi bardzo głośno "chodził", tzn wentylator wył jak głupi, a i czasem się zawieszał z przegrzania. Dzięki sugestii Miecia abym odkręcił od spodu dojście do wentylatora i potraktowanie wszystkiego sprężonym powietrzem ze sprężarki. Laptop zaczął cichutko pracować , nic się nie zawiesza i jest wszystko OK.
W serwisie komputerowym, zaproponowano mi usługę czyszczenia , za 80 zł :cwaniak
Mieciu :piwo

#27 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13 850
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 września 2010 - 17:11

adasko u mnie za porade jest drozej...... ales sie wpakowal!!!!............jak to mawia moj kolega : "nie pieniadz a WYGODA...."

adasko jak sobie przypomne nasze pierwsze spotkanie tu NA FORUM... to smiech mnie ogarnia alem sie tlumaczyl....................... :cenzura

#28 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9 306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 września 2010 - 17:17

ak sobie przypomne nasze pierwsze spotkanie tu NA FORUM... to smiech mnie ogarnia alem sie tlumaczyl....................... :cenzura


A ja sobie nie przypominam hmm
Coś mi tylko świta, że nie odpowiadałeś mi na wiadomości na PW, ale chyba o coś faktycznie chodziło.
Mniejsza z tym, ważne, że mój kompu teraz pracuje cichutko, A wystarczyła tylko sprężarka :lol

#29 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5 817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 września 2010 - 18:05

To ja może kilka słów w sprawie tych zdzierców z serwis :diabelek
Adam, to wszystko zależy jaki jest dostęp do wentylatora i radiator, czasem jest tak jak u Ciebie że wystarczy odkręcić klapkę i dmuchnąć - za coś takiego 80zł to zdzierstwo :glupek
a czasem jest tak że trzeba rozkręcić całego laptopa wyjąć płytę główną i dopiero jest dobry dostęp - za takie czyszczenie 80 zł to taniocha :diabelek
Jeśli ktoś się decyduje tylko na przedmuchanie radiatora to UWAGA proszę zablokować zapałką wentylator, pod wpływem sprężonego powietrza kręci się znacznie szybciej niż norma przewiduje i można uszkodzić łożyskowanie ... a wentylatory do laptopów czasem koło 100zł + wymiana i tu zależy jak z dostępem, może być następne 100 zł :cwaniak

#30 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9 306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 września 2010 - 18:42

Przemek, dzięki, że o tej blokadzie teraz się dowiedziałem, bo wentylatorek zapie.....rniczał jak głupi :glupek
Dostęp do wentylatora był kiepski, u córki, mogłem go wykręcić i filc z kurzu ręcznie usunąć.
W moim laptopie nie dało rady wyciągnąć wentylatora ( przynajmniej ja tego nie potrafiłem zrobić), mogłem tylko odkręcić metalową osłonkę samego wentylatora.
Nie mniej wszystko jest teraz OK.

#31 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5 817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 września 2010 - 19:06

Adam, to i tak masz spoko, wystarczy dwa razy do roku przedmuchać i będzie ok, jak dmuchasz to można jeszcze przystawić odkurzacz żeby nie zasyfić reszty sprzętu i nie wdychać kurzu ;)
Miałem ostatnio HP do czyszczenia, Pani katowała sprzęt do bólu a że był na celeronie to wytrzymywał wysokie temp. kurz zapiekł się na radiatorze tak że dmuchanie nic nie dawało, żeby dostać się do radiatora trzeba było rozłożyć laptopa na czynniki pierwsze - :cenzura robota.

#32 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9 306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 września 2010 - 19:11

Ja się bałem go rozbebeszać, raz , że tam są małe śrubki, a ja mam paluszki jak serdelki :torba
A dwa, to co bym zrobił gdyby mi części potem zostały :lol . Laptop przez dwa lata się zasyfił tak, że się od przegrzania zawieszał z wyjącym wentylatorem.

#33 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5 817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 września 2010 - 19:20

hehe, uwierz mi, małe śrubeczki to jest pan pikuś ;) najfajniejsze są wszelkie listwy na zatrzaski - jedno mocne pociągnięcie i jesteś stóweczke w plecy bo tyle sobie liczą za kawałek plastiku a no i jeszcze wszechobecne taśmy w najmniej oczekiwanych miejsca, warto trzy razy pomyśleć zanim raz mocniej pociągniesz :lol

eee chyba robię lekkie OT hmm

#34 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13 850
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 września 2010 - 02:40

no tak...... adasko zapomnialem ci powiedziec rowniez o blokadzie skrzydele wentylatora podczac dmuchania z kompresora ...dla mnie to wiesz sadzilem cie tak jak ja sam siebie... dobra teraz taki fajny patent : bierzemy lozysko tylko takie nie zabudowane najlepiej suche bez sladow towotu, lewa reka/palcami kciupiem i serdecznum trzymamy za wewnetrzna szalke tak zeby szalka wewnetrzna nie ocierala o dlon, w prawej dloni trzymamy pistolet podlaczony do kompresora , kierujemy wylot sprezonego powietrza na kulki lozyska w koszyczku w taki sposob se zewnetrzna szalka wraz z koszcyczkiem zaczyna sie krecic wyczekujemy momen taki ze lozysko wyje jak "pies" plus ekstremum i wtedy puszczamy z dloni owy element .................. nie radze tego robic w domu!............j.j.m. ;P

#35 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10 256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 16 października 2010 - 21:40

DZIĘKUJĘ Leszkowi (Leopaw'owi) i Basi :*

Dziękuję, że poświęciliście dla mnie sobotnie popołudnie :)

Leszku - naciągnąłeś mi ręczny, uświadomiłeś mi w jakim stanie są moje klocki hamulcowe i pocieszyłeś, że z moim silnikiem nie jest najgorzej :kciuki

Basiu - podejrzewam, że przez kolejne 6 godzin byśmy się nie nagadały :) :) Dziękuję za rosołek, kawkę, herbatę i ciasto... ;)

Dziękuję za nalewkę i troskę. JESTEŚCIE WSPANIALI i cieszę się, że mamy Was na tym forum :kwiatek

I jeszcze jedna wiadomość - znalazłam w samochodzie grzybki :jupi leopaw po prostu jesteś niesamowity :kciuki

#36 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9 306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 listopada 2010 - 20:35

Dziękuję andreeas7, za wymianę żarówek (spalonych) w przełączniku podnoszenia/opuszczania szyb , i zastąpienia ich diodami.
Sam bym tego nie potrafił zrobić.
Jędrek raz jeszcze Wielkie Dzięki :kciuki

#37 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 17 048
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 listopada 2010 - 21:59

adames,
Adas nie ma za co - wiesz że ja to lubie robić .
Zawsze śmiało wal z problemem - coś zawsze zaradzimy. :piwo

#38 Bezimienny Gość.RAFI_*

Bezimienny Gość.RAFI_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 09 grudnia 2010 - 22:33

leopaw - dzięki za pomoc z forum...

#39 leopaw

leopaw

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 2 958
  • Dołączył:  02 lis 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2
  • Imię:Lech
  • Skąd::Lipno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 grudnia 2010 - 10:40

Bardzo proszę i witam w Klubie ,choć to inny temat. :kawka

#40 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9 306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 lutego 2012 - 19:25

Chciałbym bardzo podziękować Przemkowi (Nazwa) , za kompleksową obsługę serwisową dwóch moich laptopów.
Przemuś Dzięki :piwo





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych