Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Sprzedam ślicznego czerwonego Cruisera PT Limited Edition z silnikiem 2.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 29 lipiec 2016 - 21:07

A tak z ciekawości: to plastikowe białe coś z tylnej klapy można zdjąć i mieć zwykłą klapę, czy też element ten jest mocowany np. śrubami?

 

PS: może poczekam troszkę aż cena się urealni...

to z dupa, tzn na dupie co jest jest obiektem marzen! kilku tu osob,... :miecio



#22 Bezimienny Gość.Chryslina_*

Bezimienny Gość.Chryslina_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 lipiec 2016 - 21:26

Panowe, jesteście genialni, Wasze wpisy są rewelacyjne. Jeszcze chwila i rozmyślę się ze sprzedania auta, żeby nie wypaść z tak ciekawej społeczności.

Co do Chryslerka, którego planuję sprzedać - ma dodatkową zaletę, o której jeszcze nie wspomniałam - jest tak ładny, że kiedy nim jeździłam nigdy nie miałam kłopotu z tym, żeby mnie ktoś wpuścił przy zmianie pasa na przykład - myślę, że za tę cechę też należy się jakieś 100 zł co najmniej - ale to mogę dodać w gratisie :)

Pozdrowienia dla wszystkich, miłego weekendu

Przypominam, że samochód będzie można kupić po 1 września, wcześniej jestem na urlopie


Użytkownik Chryslina edytował ten post 29 lipiec 2016 - 21:38


#23 Kłosek

Kłosek

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 85
  • Dołączył:  11 cze 2016
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0 LPG
  • Imię:Janusz
  • Skąd::Podkowa Leśna
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 29 lipiec 2016 - 21:40

moj coltrejn ma dozywocie wiec inwestycja jest warta zachodu 10 latek i jak dozyje to porozmawiamy,... a na plepszenie nastroju: 

 

Mieciu!! ale Cię wzięło....jakie wspomnienia!!!!!!1



#24 Bezimienny Gość.Agamek12_*

Bezimienny Gość.Agamek12_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 lipiec 2016 - 21:46

Christina, biorąc pod uwagę "popularność" modelu na rynku wtórnym i wiążący się z tym popyt to Twoją ofertę sprzedaży w cenie dalekiej(!) od rynkowej należy traktować jedynie jako informację "patrzcie ludzie jakiego mam zajebistego PT Cruisera"...

Skoro miłośnicy modelu (do których ja się nie zaliczam - ja niestety wolę totalnie "nijakie" i ginące w tłumie innych identycznych samochody) piszą Ci, że winszujesz sobie za nie zdecydowanie zbyt dużo, to na szczęście (dla Ciebie) będziesz mogła jeszcze długo cieszyć się widokiem tego auta :) No ale ja się nie znam... Ja jestem zakochany w Toyotach.


Użytkownik Agamek12 edytował ten post 29 lipiec 2016 - 21:46


#25 Bezimienny Gość.Chryslina_*

Bezimienny Gość.Chryslina_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 lipiec 2016 - 21:56

Agamku12, nawet gdybym miała się nim długo cieszyć - to mnie specjalnie nie zmartwi.

Uznam, że może wcale nie powinnam go sprzedawać, bo to dość duże, bezpieczne, stabilne auto, bardzo dobre dla kobiety. Do tego naprawdę ładne, choć rozumiem Twoją miłość to Toyot - kwestia gustu i osobowości.

 

Christina, biorąc pod uwagę "popularność" modelu na rynku wtórnym i wiążący się z tym popyt to Twoją ofertę sprzedaży w cenie dalekiej(!) od rynkowej należy traktować jedynie jako informację "patrzcie ludzie jakiego mam zajebistego PT Cruisera"...

Skoro miłośnicy modelu (do których ja się nie zaliczam - ja niestety wolę totalnie "nijakie" i ginące w tłumie innych identycznych samochody) piszą Ci, że winszujesz sobie za nie zdecydowanie zbyt dużo, to na szczęście (dla Ciebie) będziesz mogła jeszcze długo cieszyć się widokiem tego auta :) No ale ja się nie znam... Ja jestem zakochany w Toyotach



#26 Bezimienny Gość.Agamek12_*

Bezimienny Gość.Agamek12_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 lipiec 2016 - 22:05

Agamku12, nawet gdybym miała się nim długo cieszyć - to mnie specjalnie nie zmartwi.

Uznam, że może wcale nie powinnam go sprzedawać, bo to dość duże, bezpieczne, stabilne auto, bardzo dobre dla kobiety. Do tego naprawdę ładne...

...ale warte zdecydowanie mniej niż sądzisz...

Powodzenia w podjęciu odpowiedniej decyzji dotyczącej przyszłości auta.



#27 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 29 lipiec 2016 - 22:20

Weźmiesz za niego nie więcej niż 6-7 tysiaków (tyle co dobry telewizor)

Ale próbować zawsze można. Każdy ma prawo wystawić autko za cenę jaką uważa.

jak Ci sie uda, proszę o info na forum



#28 Bezimienny Gość.PTCfan_*

Bezimienny Gość.PTCfan_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 lipiec 2016 - 23:01

Umknal Wam wszystkim jeden wazny fakt o ktorym sprzedawca wspomnial-auto stoi od roku a co sie z tym wiaze to dobrze wiecie...

Z calym szacuniem dla sprzedajacej, zgadzam sie z przedmowcami, Szukam obecnie jak juz niektorzy wiedza jakiegos fajnego egzemplarza 2.0 i nawet bym sie skusil ale za ta cene to wole jechac do Pionek po juz ogladanego przez forumowiczow 2.4 GT pomino jego usterek i niejasnej historii lub nawet zlecic kupno Pitka mojemu przyjacielowi za granica.

Szkoda bo jestem z tez z Wawy i moglibysmy sie dogadac....

Niech stoi tak dalej,bedzie niszczal i niszczal....

Przepraszam za brak polskich znakow.

Pozdrawiam z UK



#29 arewin

arewin

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 1
  • Dołączył:  05 mar 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:1995 A
  • Imię:Arek

Napisano 31 lipiec 2016 - 03:35

Cena ??? nie współmierna do jakości wykonania. Mam autko od ponad 8 lat co do usterek miałem jedną silnik wentylatora chłodnicy (tryb awaryjny przez ponad 130km dojechał do domu ( prędkość 50 km/h) poza tym standardowe wymiany. Rok 2000 2.0 /Kotec wersja Limited. Przejechane bez kręcenia ponad 270 tyś, Polska/Europa. Wiem jedno jak stoi nieużywany to tzw. Złomik. Ten ładnie wygląda a co do stanu jeden wielki znak zapytania. Wyposażenie też nie powala.



#30 Bezimienny Gość.Chryslina_*

Bezimienny Gość.Chryslina_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 31 lipiec 2016 - 09:59

Co do komentarza arewina: jakość wykonania tego auta jest zapewne podobna do jakości wykonania tego, które Ty użytkujesz od 8 lat.

Nigdzie nie napisałam o tym, że samochód miał jakąkolwiek awarię. W serwisie wymienione głównie pasek rozrządu z całym "osprzętem" - powinno się to robić co ok. 160 000 km w tym modelu. Pozostałe elementy wymieniono nie ze względu na to, że były niesprawne, ale na to - że tak jak napisałam wcześniej chciałam być pewna, że auto będzie sprawne przez dłuższy czas i nie zrobi mi żadnej niespodzianki - byłam wtedy początkującym kierowcą i wolałam uniknąć wszelkich "przygód". W Twoim aucie też robiłeś "standardowe wymiany".

Tak, jak pisałam wcześniej, samochód jest w bardzo dobrym stanie - technicznym i wizualnym. Był w rękach autoryzowanego serwisu, który jest uważany za jeden z najlepszych w Warszawie, jeśli chodzi o Chryslera.

Co do osprzętu, to m.in: elektryczne szyby przednie, elektrycznie ustawiane lusterka, podgrzewane fotele, klimatyzacja, wspomaganie kierownicy, regulacja ustawienia kierownicy, radio fabryczne, ASR (kontrola trakcji), czujnik cofania.

Na Allegro są wystawione podobne modele - z takim przebiegiem kosztują ok. 8-10-12 tysięcy. Ale nie ma informacji czy mają wymieniony choćby pasek rozrządu, za co - jeśli nie jest wymieniony - trzeba będzie dopłacić ok. 1500 - 2000 zł. Zwykle nie jest - z tego co słyszałam często auto jest sprzedawane z przebiegiem, jaki jest związany z koniecznością wymiany (sprzedawcy nie chcą sami wymieniać ze względu na koszt).

Tak więc jeśli twierdzicie, że nie uda mi się go sprzedać za cenę ok. 13 tysięcy (z małą negocjacją), to nie opłaca mi się go w ogóle sprzedawać. Po prostu zacznę nim jeździć. Pozdrawiam wszystkich.



#31 theo

theo

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 525
  • Dołączył:  03 maj 2016
  • Rok Produkcji:brak
  • Silnik:brak
  • Imię:teodor
  • Skąd::brak
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 31 lipiec 2016 - 10:30

Tak więc jeśli twierdzicie, że nie uda mi się go sprzedać za cenę ok. 13 tysięcy (z małą negocjacją), to nie opłaca mi się go w ogóle sprzedawać. Po prostu zacznę nim jeździć. Pozdrawiam wszystkich.

I zapewne tak się stanie,

 

Panowe, jesteście genialni, Wasze wpisy są rewelacyjne. Jeszcze chwila i rozmyślę się ze sprzedania auta, żeby nie wypaść z tak ciekawej społeczności.

I to bedzie z korzyścią dla Ciebie


  • mittek lubi to

#32 Bezimienny Gość.bartello_*

Bezimienny Gość.bartello_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 wrzesień 2016 - 20:37

Cześć,

 

mi się podoba i jestem zainteresowany.

 

Pozdrawiam,

Bart



#33 Bezimienny Gość.Adriano922_*

Bezimienny Gość.Adriano922_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 grudzień 2016 - 23:29

Szczerze ten Element z Tyłu to się wogole mi Nie podoba.
Co do Ceny chce pani Sporo za ten Egzemplarz proszę zwrócić Uwagę na cenę w intencie i w komisach na ten rocznik i motor i przebieg

#34 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 grudzień 2016 - 23:44

Adrian, spójrz na datę postów powyżej. Pozdrawiam.



#35 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 29 grudzień 2016 - 00:02

Szczerze ten Element z Tyłu to się wogole mi Nie podoba.
Co do Ceny chce pani Sporo za ten Egzemplarz proszę zwrócić Uwagę na cenę w intencie i w komisach na ten rocznik i motor i przebieg

Internety internetami i komisy komisami ale ostateczną ceną nie jest cena zakupu tylko ta jaką będziesz musiał wyłożyć na zakup i doprowadzenie auta do porządku. Jeżeli tamto auto, z tego starego ogłoszenia, było w świetnym stanie to nie widzę problemu z ceną.

 

Poczytaj sobie na naszym forum o takich internetowych "best-buyach", które okazywały się w trakcie sprawdzania "okrętami podwodnymi" z okresu huraganu Katrina lub powypadkowym "złomem hutniczym" z USA. Nie sztuka kupić PT za 6 tys -9 tys złotych tylko ile trzeba jeszcze w niego włożyć? Czasami jest to całkiem sporo. Dlatego auto trzeba zawsze sprawdzić bo może się okazać, że taniocha okazała się droga a pozornie przeszacowany egzemplarz wcale nie miał tak złej ceny jakby się mogło wydawać. Nie bronię tutaj konkretnego egzemplarza ale powoływanie się na komisy lub ogłoszenia w internecie uważam za nie do końca właściwe. O braniu pod uwagę przebiegu, szczególnie tego w komisach, nawet nie wspominam.


Użytkownik Al Capone edytował ten post 29 grudzień 2016 - 00:11


#36 Agatka

Agatka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 167
  • Dołączył:  08 lis 2016
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 CRD
  • Imię:Agata
  • Skąd::Kórnik
  • Płeć: Kobieta

Napisano 29 grudzień 2016 - 10:11

Napisałeś, że robisz ogromne przebiegi - ja tym autem prawie nie jeździłam. Jest w super stanie. Myślę, że jest warte tej ceny. Najwyżej wcale go nie sprzedam, aż tak mi na tym nie zależy. A jeśli ktoś jednak zechce go kupić za taką cenę jaką proponuję ewentualnie ciut niższą (napisałam, że cena jest do negocjacji) - to proszę bardzo. W tej chwili stoi nieużywany, stoi tak od roku, kiedy kupiłam mniejszy samochód, którym łatwiej się jeździ i łatwiej parkuje w zapchanym centrum Warszawy. Pozdrowienia

ale ze auto stoi i jest malo uzytkowane to nie jest akurat atutem .... powinno byc na chodzie ze auto stoi jest to dla niego zle ....

Szczerze ten Element z Tyłu to się wogole mi Nie podoba.
Co do Ceny chce pani Sporo za ten Egzemplarz proszę zwrócić Uwagę na cenę w intencie i w komisach na ten rocznik i motor i przebieg

od stycznia wzrosna oplaty moze kolezanka juz zawyzyla cene :) :p

#37 Asia R.

Asia R.

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 75
  • Dołączył:  10 lis 2016
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2
  • Imię:Asia
  • Skąd::Świdnica
  • Płeć: Kobieta

Napisano 29 grudzień 2016 - 14:51

Ta piękno-ta już sprzedana? To przepuszczanie na pasie mnie korci :)

 

Naprawdę piękny, nie wiem czy mnie uda się do podobnego chociaż stanu moje PTiciątko doprowadzić.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych