Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Napotkany Pitek + Kogo widziałem? Wątki połączone.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5679 odpowiedzi w tym temacie

#321 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10 256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 10 grudnia 2009 - 14:35

Wczoraj, czarny PiTek kolegi Marcela (ex Ptwaw'a) i mój :dance

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#322 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 grudnia 2009 - 16:06

Ze trzy razy ja usilowalem zignorowac manewrujac po tym ciasnym parkingu a ona normalnie machala tymi rekami i zwracala na siebie uwage i zwracala, udawalem ze nie widze, zaslanialem sie reka - NIE UPARLA SIE BABA! - musialem wysiasc, znaczy wyciagnela mnie z samochodu tak ze wpadlem w kaluze, sama wsiadla - ONA BEDZIE MANEWROWAC, SPROBOJE WYJECHAC PRZODEM, BO SWOIM SIE BOI A MOIM JEJ NIE SZKODA, NAWET JAK W TEN SLUPEK WJEDZIE BLOTNIKIEM W KONCU MAM AUTOCASCO TO CO MI ZALEZY - nastepnie bylo jak na Zabojczej Broni III - najpierw obejrzala wszystkie zadrapania na Kredensie, potem pokazala mi obtarcia lakieru na swoim. W koncu mnie puscila, cofnalem, pitki strzelili sie sie zadami, ona strzelila fotki, pokazala mi jak jechac (zaoszczedzilem kolejne 250 PLN na skrecie nie tam gdzie strzalka pokazuje...) i tyle.

ps. to nie pisalem ja tylko fatamrugana... ale chcialem korzystajac z okazji pozdrowic wszystkich przed FL oraz Miecia :pa

#323 mystical

mystical

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 294
  • Dołączył:  03 paź 2008
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Kiedyś 2.2...
  • Imię:Imię
  • Skąd::z Polski
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 10 grudnia 2009 - 17:30

Dzis okolo 13.45 w Rybniku na ul. Curie-Sklodowskiej srebrny PiTek zaparkowany samotnie. Kierowcy w poblizu niet, a blach nie widzialem...

#324 Kajka

Kajka

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5 639
  • Dołączył:  11 lut 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Katarzyna
  • Skąd::Śląsk
  • Płeć: Kobieta

Napisano 11 grudnia 2009 - 08:37

Dziś rano - Czeladź - sklep "polo" (wszyscy po gorące bułeczki?) - czarny PT z panem za kierownicą - widziany pierwszy raz, ale na "naszych" tablicach, no i potrafił się zachować :) odmachał!

#325 patii

patii

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5 865
  • Dołączył:  13 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:cabrio 2.4
  • Imię:Patii
  • Skąd::silesia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 11 grudnia 2009 - 22:05

ps. to nie pisalem ja tylko fatamrugana... ale chcialem korzystajac z okazji pozdrowic wszystkich przed FL oraz Miecia :pa


honorowy to Ty nie jesteś .........
i mało rozgarniety.....Miecio jest po FL.....

[ Dodano: 2009-12-11, 22:14 ]
Kajka, odpowiedział na damski podryw.... :diabelek

#326 coltrana

coltrana

    Kolegunio

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 182
  • Dołączył:  09 gru 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 CRD
  • Imię:basia
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 12 grudnia 2009 - 00:12

:pa też chętnie zaopatrzyłabym się w nowe kalendarzyki . Pozdrawiam wszystkich

#327 Kajka

Kajka

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5 639
  • Dołączył:  11 lut 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Katarzyna
  • Skąd::Śląsk
  • Płeć: Kobieta

Napisano 12 grudnia 2009 - 09:30

patii, no wiesz... :foch
Przestanę machać jak mam być tak podejrzewana... ;)

#328 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5 817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 grudnia 2009 - 10:41

Wczoraj w Bulowicach na orlenie około 14tej srebrny PT ?

Witaj Basiu :) Basiu od miecia ??? hmm

:pa też chętnie zaopatrzyłabym się w nowe kalendarzyki . Pozdrawiam wszystkich



#329 patii

patii

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5 865
  • Dołączył:  13 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:cabrio 2.4
  • Imię:Patii
  • Skąd::silesia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 12 grudnia 2009 - 12:59

Nazwa, dokładnie tak, Basia od Miecia naszego - zresztą Basia tez nasza i Aksa :brawo
Kajka, tylko się cieszyc....kiedys i to się skończy... :lol :*

#330 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 grudnia 2009 - 22:32

ps. to nie pisalem ja tylko fatamrugana... ale chcialem korzystajac z okazji pozdrowic wszystkich przed FL oraz Miecia :pa


honorowy to Ty nie jesteś .........
i mało rozgarniety.....Miecio jest po FL.....



Moderator: prosze uprzejmie, niech me popluczyny powisza tu 24 godziny tak zeby Patrycja przeczytala byla, a potem do smietnika. Thank you from the mountains!


ad "honorowy to Ty nie jesteś ........."

odpowiedz wersja 1: Eee... Honor? A mozna to na allegro dostac? Tylko sie boje, ze przed swietami nie dojdzie.

odpowiedz wersja 2: O rety! Dopiero teraz pomyslalem co zrobilem. Zaraz sie wyloguje, skasuje konto i popelnie rytualne seppuku.

odpowiedz wersja 3: Jak juz wczesniej bylas raczylas zauwazylas, nie stac mnie bylo na PT po FL (i pewnie Ci zazdroszcze jak nic! - w domysle), to kupilem przed FL. No ale ze mnie bylo nie stac w ogole na samochod jakikolwiek, to musialem wziac w baknku kredyt. Niestety bank analizujac moja sytuacja finansowa stwierdzil, ze kredyt pod hipoteke mojej lepianki, ktora postawilem w szuwarach nad Wisla jest niewystarczajacym zabezpieczeniem - i zarzadali zastawu na moim honorze. Musialem dokonac wyboru - albo honor albo PT...

odpowiedz wersja 4 (lucka): Kobieta zrobila effort zeby wyjac z kieszeni telefon i pstryknac mi z litosci dwa zdjecia, to pomyslalem, ze chociaz odpisze zeby jej sie milo zrobilo. (poza tym Bell'ka i jej kolezanka zrobila COS dobrego w grudniu wiec tym bardziej (Bell'ka SZA!!)


ad "i mało rozgarniety.....Miecio jest po FL....."

Patrycja. Powiem jak czlowiek czlowiekowi. Nie mam serca dalej beki z Ciebie skrecac, bo to sie mija z celem. Napisze teraz bez jaj. Zdanie to napisalem z premedytacja - ot tak, zeby sprawdzic czy staropolskie przyslowie "uderz w stol" ma jeszcze zastosowanie w dzisiejszych czasach. Okazalo sie, ze ma. Spodziewalem sie roznych reakcji - ale tej konkretnej - w sensie konkluzji Twojej wynikajacej z mojego postu NIE.

Do rzeczy. Jak wszedlem na forum i sie zapisalem to pierwszy samochod, ktory zwrocil moja uwage to byl PT Miecia. Z uwagi na to co ma na masce. Zapoznalem sie dokladnie z jego autem, wyposazniem, przebiegiem. Wybudzony w srodku nocy wiem ile Miecio rekordowo przejechal na jednym baku. Wiem ile jednostek radiowych posiada na pokladzie i gdzie. Wbil mi sie skubany w pamiec.

Ze sie troche na samochodach znam i mialem przyjemnosc ujezdzac PT po i przed liftingiem to jestem w stanie rozroznic kto czym jezdzi. Trudno mowic o mojej pomylce.

Jezeli zatem pozdrawiam wszystkich przed FL, to w tej grupie nie ma Miecia. Jest slowo "oraz" odzielajace przed liftingowcow od rzeczonego Miecia. Duzo pisze, troche czytam wydawalo mi sie, ze slowo "oraz" wystarczajaco dzieli owo zagadnienie. Jednak nie!

W tym miejscu chcialem powiedziec, ze z Miecia nie zartuje. Darze Miecia sympatia i dlatego chcialem szczegolnie go pozdrowic.

Jakos tak sie sklada, ze wszyscy moi nowo poznani znajomi z forum PT, z ktorymi utrzymuje kontakt poza grobowo forumowy jest posiadaczami przed liftowych PiTkow. Oczywista oczywistoscia jest (jak mowil ex premier), ze pozdrawianie podwojne Miecia (raz jako przed liftowca, dwa jako osobna persone) byloby cokolwiek bez sensu.

Nie bede Cie szczegolnie przekonywal do tej wersji, jak rowniez nie bede tlumaczyl ponownie, ze mamy do czynienia z zartem z mojej strony. Z dowcipem. Z gra slow. Gra polslowek. Slowotworstwem. Lepieniem zdan i zwrotow. Taka zabawa. Zycie brane na powaznie jest nie do zniesienia :-).

Wiesz, w paru kabaretach czy filmach widzialem sam nawet taka scene gdzie mowca zaczynajac przemowe zwracal sie do gremium w ten sposob:
- Panie, Panowie i Ty Zenonie!
Rozumiesz? Zart taki nie?


Nie wiem Patrycja jakiego rodzaju masz problem, ale nie jestem ani wladny go interpretowac anie nie mam ochoty tego robic.

Po raz kolejny zaapelowalbym o WIECEJ POCZUCIA HUMORU, WIECEJ DYSTANSU, CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM a i moze o DIALOG Z RZECZOWYMI ARGUMENTAMI zamiast BAZAROWEGO TONU KONWERSACJI... ale mam wrazenie, ze to kompletnie bez sensu.

Tyle chcialem tylko napisac tytulem komentarza.

Zycze Ci niniejszym wszystkiego dobrego z okazji zblizajacych sie swiat oraz samych pomyslnosci w nowym roku.

Pozdrawiam
Marcin

#331 patii

patii

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5 865
  • Dołączył:  13 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:cabrio 2.4
  • Imię:Patii
  • Skąd::silesia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 12 grudnia 2009 - 23:33

odpowiedz wersja 1: Eee... Honor? A mozna to na allegro dostac? Tylko sie boje, ze przed swietami nie dojdzie.


Jak sie wykupiło w biedronce encyklopedie i słownik wyrazow obcych ...to nadaremno wypatrywac Honoru.....

odpowiedz wersja 2: O rety! Dopiero teraz pomyslalem co zrobilem. Zaraz sie wyloguje, skasuje konto i popelnie rytualne seppuku.


Wystarczyło by bez seppuku.....

#332 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3 021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 14 grudnia 2009 - 08:07

Wczoraj okolice Bochni. Spotkanie z ciemnym (ciemno było) Pitkiem dieselkiem numery KBC. Mrugniecie awaryjkami przy wyprzedzaniu, odzew był. Potem troszke korka (wypadek) i udało sie wręczyć kalendarzyk. W srodku miła para młodych ludzi. Zauważyli juz nalepke klubową:)

#333 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5 817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 grudnia 2009 - 13:30

Wczoraj Andrychów stacja BP [dworzec autobusowy] granatowy PT, chromowane lusterka, na numerach KR......
Trochę się spieszyłem ale "wetknąłem" kalendarzyk za szybe :) niestety już ostatni jaki miałem...

#334 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13 849
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 grudnia 2009 - 08:20

marcel frapuje mnie od dluzszego czasu co by nie powiedziec od momentu kiedy pojawil sie na forum fascynuja mnie jego zdolnosci oratorskie

pzdr

patii nie bierz do siebie co marcel wypisuje hi hi hi :pociesza

#335 Rubia

Rubia

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1 090
  • Dołączył:  10 cze 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,2 CRD TOURI
  • Imię:Karolina

Napisano 15 grudnia 2009 - 09:20

Marcel, patii, nie chce wkładać kija w mrowisko ale nie kłóćcie się, nie krzyczcie, nie rzucajcie przedmiotami, proszę........ :diabelek

Wczoraj pędziłam za złotym na nr CB. Charakterystyczny element miał - na tylnej klapie coś w rodzaju wybrzuszenia na koło hmm

#336 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 grudnia 2009 - 09:53

A ja dzis widzialem Miecia - 2 posty wyzej ode mnie :lol

#337 coltrana

coltrana

    Kolegunio

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 182
  • Dołączył:  09 gru 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 CRD
  • Imię:basia
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 15 grudnia 2009 - 22:13

Orety, Marcel, toz ty wiesz o mieciu więcej niż on sam , hi :) .
Mijamy ostatnio w mieście Kraka Pitki , ale tak szybko śmigają ,że wymieniamy tylko uśmiechy , zamiast machnięć . :pa

#338 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 grudnia 2009 - 18:33

Bałwanek na Grzybowskiej

Dołączona grafika

[ Dodano: 2009-12-17, 21:08 ]
A na Placu Teatralnym stal Kredens - kolega Zygzaka i Złomka...

Dołączona grafika

#339 Edan

Edan

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 439
  • Dołączył:  20 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 CeErDe
  • Imię:Ania i Edek

Napisano 17 grudnia 2009 - 22:33

A ja wczoraj:
Srebrny - na Broniszach
Czarny - na Miedzianej
Złoty na Targowej
Syćke stały.

#340 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10 256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 17 grudnia 2009 - 22:46

Wyjeżdżając z Arkadii, około godziny 21:00 mijał mnie PiTek w kolorze... hmm śliwki? Standardowo było ciemno, ale tak właśnie wyglądał. Nie mogłam się przyjrzeć, bo jazda samochodem w takich warunkach podnosi mi mocno ciśnienie i przyznam, że się boję... Szkoda mi PiTka, gdybym w coś przywaliła, lub gdyby ktoś stracił panowanie nad swoim autem i wpadł na mnie. A tak dziś już prawie było. 8|





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych