Skocz do zawarto艣ci


Witaj.

W przypadku niejasno艣ci, problem贸w z rejestracj膮 prosimy o kontakt przez formularz zg艂oszeniowy (lewy, g贸rny r贸g tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak si臋 da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdj臋cie

ble ble


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
1592 odpowiedzi w tym temacie

#1241 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 4256
  • Do艂膮czy艂:  31 Jan 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::Rumia
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 23 April 2015 - 21:31

antyrama bo si臋 mniej kurzy  :blabla

ebooki czy tradycyjne ksi膮偶ki?



#1242 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • U偶ytkownicy
  • Posty: 6033
  • Do艂膮czy艂:  11 Aug 2013
  • P艂e膰: Nieustawiona

Napisano 23 April 2015 - 21:46

Tradycyjne ksi膮偶ki bo si臋 nie roz艂adowuj膮
Kawa z mlekiem czy bez?

#1243 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 4256
  • Do艂膮czy艂:  31 Jan 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::Rumia
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 23 April 2015 - 21:59

oczywiscie 偶e z mlekiem bo bzu jeszcze nie pi艂am  :jupi

wczasy pod grusz膮 czy all w hotelu?



#1244 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •  聽  聽
  • Posty: 8205
  • Do艂膮czy艂:  14 Mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::K艂odzko
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 24 April 2015 - 10:22

pod grusz膮, bo luz wi臋kszy

alimenty czy alibabki?  :glupek



#1245 Kuniarz

Kuniarz

    Pocz膮tkuj膮cy

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 50
  • Do艂膮czy艂:  22 Mar 2015
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imi臋:Robert
  • Sk膮d::Pozna艅
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 24 April 2015 - 15:02

Alibabki, bo p艂e膰 pi臋kna, wi臋c i oko nacieszy i zmys艂y po艂echta ;-)

 

Majtki czy bez ? :d



#1246 Je偶ol

Je偶ol

    VIP

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 4004
  • Do艂膮czy艂:  19 Aug 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0A LM Gaz
  • Imi臋:Adam
  • Sk膮d::Pozna艅
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 24 April 2015 - 15:09

Majtki, stringi, bo mo偶na jeszcze pozdobywa膰 :p

Grad czy 艢nieg?



#1247 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 4256
  • Do艂膮czy艂:  31 Jan 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::Rumia
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 24 April 2015 - 17:25

艣niego bo grad karoseri臋 mo偶e zniszczy膰

owoce morza czy owoce z sadu?



#1248 Daro

Daro

    Znawca Tematu

  • U偶ytkownicy
  •  聽
  • Posty: 1076
  • Do艂膮czy艂:  06 Apr 2014
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:.....
  • Imi臋:Darek
  • Sk膮d::Z K膮towni
  • P艂e膰: Nieustawiona

Napisano 25 April 2015 - 19:19

owoce z sadu bo s膮 bardzo smaku艣ne

 

dzie艅 czy noc?



#1249 Je偶ol

Je偶ol

    VIP

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 4004
  • Do艂膮czy艂:  19 Aug 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0A LM Gaz
  • Imi臋:Adam
  • Sk膮d::Pozna艅
  • P艂e膰: M臋偶czyzna

Napisano 25 April 2015 - 20:55

Noc bo mo偶na wi臋cej ;)

Dom czy mieszkanie?

#1250 seba1977

seba1977

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽
  • Posty: 2493
  • Do艂膮czy艂:  18 Dec 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0 M gaz
  • Imi臋:Diana
  • Sk膮d::呕ary
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 25 April 2015 - 21:14

Dom bo nie ma s膮siad贸w za 艣cian膮

 

Razem czy osobno?



#1251 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 4256
  • Do艂膮czy艂:  31 Jan 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::Rumia
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 26 April 2015 - 16:58

razem bo weselej

艣piew ptaszk贸w czy d藕wi臋ki budzika?



#1252 Daro

Daro

    Znawca Tematu

  • U偶ytkownicy
  •  聽
  • Posty: 1076
  • Do艂膮czy艂:  06 Apr 2014
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:.....
  • Imi臋:Darek
  • Sk膮d::Z K膮towni
  • P艂e膰: Nieustawiona

Napisano 26 April 2015 - 19:33

艣piew ptaszk贸w bo budzik jest bee

 

 

poranek czy wiecz贸r?



#1253 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 4256
  • Do艂膮czy艂:  31 Jan 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::Rumia
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 26 April 2015 - 19:51

wiecz贸r bo kocham spa膰

czekolada milka czy wedel?



#1254 seba1977

seba1977

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽
  • Posty: 2493
  • Do艂膮czy艂:  18 Dec 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0 M gaz
  • Imi臋:Diana
  • Sk膮d::呕ary
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 26 April 2015 - 20:03

Milka bo jest z Oreo

 

Kino czy telewizor?



#1255 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 4256
  • Do艂膮czy艂:  31 Jan 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::Rumia
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 26 April 2015 - 20:13

telewizor bo nikt przy nim nie 偶re popcornu

spotkanie z rekinem czy z pirani膮?



#1256 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •  聽  聽
  • Posty: 8205
  • Do艂膮czy艂:  14 Mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::K艂odzko
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 27 April 2015 - 10:29

z rekinem, co tam jaka艣 pirania

r贸偶e czy tulipany?



#1257 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •  聽  聽
  • Posty: 4256
  • Do艂膮czy艂:  31 Jan 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::Rumia
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 27 April 2015 - 10:34

tulipany bo r贸偶e s膮 ca艂y rok

 

d艂ugopis czy wieczne pi贸ro?



#1258 Daro

Daro

    Znawca Tematu

  • U偶ytkownicy
  •  聽
  • Posty: 1076
  • Do艂膮czy艂:  06 Apr 2014
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:.....
  • Imi臋:Darek
  • Sk膮d::Z K膮towni
  • P艂e膰: Nieustawiona

Napisano 27 April 2015 - 18:22

d艂ugopis bo nie ma kleks贸w

 

 

 

skrzyde艂ko czy n贸偶ka?



#1259 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •  聽  聽
  • Posty: 8205
  • Do艂膮czy艂:  14 Mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imi臋:Dorota
  • Sk膮d::K艂odzko
  • P艂e膰: Kobieta

Napisano 28 April 2015 - 12:53

n贸偶ka, bo jest co obgryza膰

BP czy ORLEN?



#1260 Daro

Daro

    Znawca Tematu

  • U偶ytkownicy
  •  聽
  • Posty: 1076
  • Do艂膮czy艂:  06 Apr 2014
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:.....
  • Imi臋:Darek
  • Sk膮d::Z K膮towni
  • P艂e膰: Nieustawiona

Napisano 28 April 2015 - 16:24

Orlen bo BP nie ma w okolicy :blabla

 

horror czy dramat?







Podobne tematy Collapse

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 9

0 u偶ytkownik贸w, 9 go艣ci, 0 anonimowych