antyrama bo si臋 mniej kurzy ![]()
ebooki czy tradycyjne ksi膮偶ki?
Napisano 23 April 2015 - 21:31
antyrama bo si臋 mniej kurzy ![]()
ebooki czy tradycyjne ksi膮偶ki?
Napisano 23 April 2015 - 21:46
Napisano 23 April 2015 - 21:59
oczywiscie 偶e z mlekiem bo bzu jeszcze nie pi艂am ![]()
wczasy pod grusz膮 czy all w hotelu?
Napisano 24 April 2015 - 10:22
pod grusz膮, bo luz wi臋kszy
alimenty czy alibabki? ![]()
Napisano 24 April 2015 - 15:02
Alibabki, bo p艂e膰 pi臋kna, wi臋c i oko nacieszy i zmys艂y po艂echta ;-)
Majtki czy bez ? ![]()
Napisano 24 April 2015 - 15:09
Majtki, stringi, bo mo偶na jeszcze pozdobywa膰 ![]()
Grad czy 艢nieg?
Napisano 24 April 2015 - 17:25
艣niego bo grad karoseri臋 mo偶e zniszczy膰
owoce morza czy owoce z sadu?
Napisano 25 April 2015 - 19:19
owoce z sadu bo s膮 bardzo smaku艣ne
dzie艅 czy noc?
Napisano 25 April 2015 - 20:55
Napisano 25 April 2015 - 21:14
Dom bo nie ma s膮siad贸w za 艣cian膮
Razem czy osobno?
Napisano 26 April 2015 - 16:58
razem bo weselej
艣piew ptaszk贸w czy d藕wi臋ki budzika?
Napisano 26 April 2015 - 19:33
艣piew ptaszk贸w bo budzik jest bee
poranek czy wiecz贸r?
Napisano 26 April 2015 - 19:51
wiecz贸r bo kocham spa膰
czekolada milka czy wedel?
Napisano 26 April 2015 - 20:03
Milka bo jest z Oreo
Kino czy telewizor?
Napisano 26 April 2015 - 20:13
telewizor bo nikt przy nim nie 偶re popcornu
spotkanie z rekinem czy z pirani膮?
Napisano 27 April 2015 - 10:29
z rekinem, co tam jaka艣 pirania
r贸偶e czy tulipany?
Napisano 27 April 2015 - 10:34
tulipany bo r贸偶e s膮 ca艂y rok
d艂ugopis czy wieczne pi贸ro?
Napisano 27 April 2015 - 18:22
d艂ugopis bo nie ma kleks贸w
skrzyde艂ko czy n贸偶ka?
Napisano 28 April 2015 - 12:53
n贸偶ka, bo jest co obgryza膰
BP czy ORLEN?
Napisano 28 April 2015 - 16:24
Orlen bo BP nie ma w okolicy ![]()
horror czy dramat?
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Problem z biegami na ciep艂ym |
Techniczny podstawowy | piotrivan |
|
|
|
Problem z centralnym zamkiem / pilotami |
Techniczny podstawowy | kmnix |
|
|
|
Problem z wszystkimi 艣wiat艂ami w pt cruiser |
Techniczny podstawowy | raksiak |
|
|
|
Problem ze 艣wiat艂em wstecznym |
Techniczny podstawowy | Bezimienny Go艣膰.tomk41_* |
|
|
|
Spadanie obrot贸w na D i przerywanie zap艂onu na postoju, przy wrzuceniu na N Lub P problem ustaje |
Techniczny podstawowy | lowermann |
|
|
0 u偶ytkownik贸w, 9 go艣ci, 0 anonimowych