Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Turbo śmierdzi...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 giorgio

giorgio

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 136
  • Dołączył:  16 Jan 2017
  • Rok Produkcji:2 x 2004
  • Silnik:2 x 2,4GT, M
  • Imię:grzegorz
  • Skąd::Niemiecka wieś
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 February 2017 - 08:23

...olejem, albo czymś innym, przypalonym. I dość gorąco w jego otoczeniu. Zmieniałem dolny wąż do chłodnicy, musiałem więc opróżnić układ chłodzenia. Po napełnieniu zaczęło śmierdzieć,  :( ale tylko podczas jazdy i chwilę po. Podczas postoju z pracującym silnikiem nic się nie dzieje. Ilość płynu zgodnie z instrukcją, przewody chłodzenia sprężarki wydają się być pełne (nagrzewa się zarówno zasilanie jak i powrót). Ogrzewanie wnętrza też działa, a jest podpięte pod jeden przewód ze sprężarką. Czy sama sprężarka może być zapowietrzona? W dotyku prawa strona jest raczej chłodna, lewa jest pod osłoną kolektora wydechowego więc nie dotykam. Aha, temperatura silnika w porządku, wiatrak włącza się jak powienien.  Myślałem przez chwilę, że sprężyna w korku chłodnicy nie działa i nie ma wystarczającego ciśnienia płynu żeby wyprzeć powietrze, ale porównałem z korkiem z drugiego pita i nie widzę różnicy. Oleju nie bierze, tzn. nie dymi na niebiesko. Wycieków optycznie też nie widzę.

 

Aha. Auto stało parę miesięcy, może się kurz wypala???


Użytkownik giorgio edytował ten post 20 February 2017 - 14:58






Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych