Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Klapa bagażnika z 2006 w PiTku z 2004 r.?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Canadian82

Canadian82

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 78
  • Dołączył:  17 cze 2014
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Stalowa Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 kwiecień 2017 - 16:16

Witam Wszystkich

 

Mam następujące pytanie, kupiłem dzisiaj klapę bagażnika, jak się okazało jest z 2006 r. a więc z modelu po lifcie. Ja posiadam PiTka w roczniku 2004. Nie sprawdziłem tego przy kupnie, być może presja czasu spowodowała że dałem wiarę Sprzedawcy. I teraz moje pytanie, czy będzie klapa po lifcie pasować do PiTka sprzed liftu?

 

Na pewno z tego co na gorąco udało mi się zauważyć to inny jest system otwierania klapy bagażnika...ale czy coś więcej?

 

Jak się okaże że nic z tego to mam do sprzedania klapę tylną w kolorze srebrnym z 2006 r. w bardzo dobrym stanie :)


Użytkownik Canadian82 edytował ten post 10 kwiecień 2017 - 16:17


#2 HAL9000

HAL9000

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 340
  • Dołączył:  28 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Chełmża
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 kwiecień 2017 - 17:05

Dołączę się do wątku - jakby ktoś miał informację w materii gdzie można niedrogo  zakupić klapę tylną i błotniki do 2002 kolor srebrny - oznaczenie PS2  - niechaj napisze w wątku.

Od czasu do czasu śledzę aukcje we wiodącym portalu handlowym i tutaj trochę padaka, bo albo kolor nie ten, a jak już pasuje to cena aukcji jest delikatnie mówiąc - zaporowa







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych