Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Kontrolka poziomu paliwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.holidajs_*

Bezimienny Gość.holidajs_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 kwiecień 2017 - 19:14

Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem PT. 
Mam problem z kontrolką poziomu paliwa, gdy kluczyk ustawiony jest w pozycji zapłonu wskaźnik pikuje na samą górę, ale po odpaleniu spada na dół. Czy to wina czujnika poziomu paliwa? Jeżeli tak to mogę liczyć na pomoc gdzie mogę taki kupić nowy/używany? 
Drugi problem, który odkryłem to radio. Stacje radiowe jak i samo wyszukiwanie ich działa bez zarzutu. Mam za to problem z odtwarzaniem CD. Radio ''pochłonęło'' płytę a później nic. Po naciśnięciu przycisku na zmianę Tape/CD nic się nie dzieje, tak jakby nie reagowało na zmianę.


Użytkownik holidajs edytował ten post 22 kwiecień 2017 - 19:19


#2 Slawek101

Slawek101

    Przedszkolak

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 96
  • Dołączył:  24 mar 2016
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Sławek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 kwiecień 2017 - 19:58

Cześć. Jeśli chodzi o radyjko, to temat przerabiałem dwa lata temu. Naprawdę nie warto z tym walczyć. Oddawałem swoje do fachowca, który mi go po paru dniach oddał w cholerę :). Po prostu kupiłem jakąś używkę na allegro (za jakieś 150 złotych, jeśli dobrze pamiętam), kod zdobyłem chyba na stronie koddoradia.pl. Gra i buczy do tej pory.



#3 chromek 1

chromek 1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5160
  • Dołączył:  13 lip 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 kwiecień 2017 - 20:14

Czarek na pewno ktoś grzebał przy zegarach i wystapił typowy brak na łączach, spróbuj zdemontować i na nowo osadzić tym razem porządnie zegary


Użytkownik chromek 1 edytował ten post 22 kwiecień 2017 - 20:17


#4 Bezimienny Gość.holidajs_*

Bezimienny Gość.holidajs_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 kwiecień 2017 - 18:41

Co do radia to chyba nie mam wyjścia, kontrolką zajmę się na tygodniu i dam znać co z tego wyszło :) Dziękuję za pomoc! :) 







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych