Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Sprzedam - OBD2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 jacaplaca0007

jacaplaca0007

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1205
  • Dołączył:  20 lis 2015
  • Rok Produkcji:2015
  • Silnik:200 2.4A
  • Imię:Jacek
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 maj 2017 - 08:02

Witam!

 

Mam do sprzedania skonfigurowany Chip OBD2 do PT 1.6 pod benzynę i gaz (dlatego umieszczam w części dla PT Cruiser). Czy wzmacnia i dodaje siły - tak, czy spalanie jest mniejsze - mało co (bo jak jest więcej "kucyków" - może zaledwie 15) to się ciśnie bo jest lepiej i wtedy spalanie mało co widać ale jak się jedzie oszczędnie na trasie są efekty. Jest możliwość zmiany mapy i adaptacji pod inny model auta, silnika, alternatywy paliwa (B, B+G) - wysyłając do producenta - robią to za darmochę.

Czemu sprzedaję - zmieniłem na mocniejszy silnik w PiTku - więc mocy mam wystarczająco i zadowalająco.

Kostka w posiadaniu ok 2 lat - cena to 450 zł. (nowa to koszt 550) - polecam.

 

Pozdrawiam - Jacek

 

telefon 695 80 20 43

Załączone pliki

  • Załączony plik  obd.PNG   317,05 KB   4 Ilość pobrań
  • Załączony plik  obdd.PNG   519,6 KB   4 Ilość pobrań
  • Załączony plik  obddd.PNG   491,1 KB   4 Ilość pobrań

Użytkownik jacaplaca0007 edytował ten post 26 maj 2017 - 08:05


#2 jacaplaca0007

jacaplaca0007

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1205
  • Dołączył:  20 lis 2015
  • Rok Produkcji:2015
  • Silnik:200 2.4A
  • Imię:Jacek
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 lipiec 2017 - 11:03

Witam !

.....no dobra 350,-

 

Pozdrawiam.



#3 Bezimienny Gość._Pit__*

Bezimienny Gość._Pit__*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 lipiec 2017 - 08:16

Jest jakieś potwierdzenie z hamowni na ten ~15 KM przyrost mocy? Przepraszam, ale jak czytam bzdury o dziesięcioprocentowym przybytku w wolnossącej jednostce za pomocą magicznego pudełeczka, to mnie momentalnie skręca ;) Pozdrawiam zza miedzy ;)



#4 jacaplaca0007

jacaplaca0007

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1205
  • Dołączył:  20 lis 2015
  • Rok Produkcji:2015
  • Silnik:200 2.4A
  • Imię:Jacek
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 lipiec 2017 - 06:50

Żadnych potwierdzeń na papierze nie mam, na Pikniku Tuningowym w Bydgoszczy zakupiłem oraz zostało to sprawdzone, wykres wykazywał ten przyrost. Moje odczucie po pewnym czasie j/w - zbieranie z niskiego poziomu obrotów odczuwalne, no i spalanie przy oszczędnej jeździe zauważalne (w trasie i w mieście). Podkreślam mi zależało na spalaniu, a nie mocy (w tym czasie) - bo takie było zadanie PiTka. Kostka posiada możliwość konfiguracji, można doładować moc, ale spalanie - nie w tym momencie - bo jedno z drugim nie idzie w parze. Silnik 1,6 można wtedy przecenić i szkody mogą być większe, nie ta pojemność na dodawanie koników, więc postawiłem na spalanie i się udało - byłem zadowolony.

 

Polecam i pozdrawiam ;)



#5 Bezimienny Gość._Pit__*

Bezimienny Gość._Pit__*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 09 lipiec 2017 - 23:15

Jasne ;) Gratuluję ;) Poziom zadowolenia użytkownika to parametr niemierzalny, ale jak bardzo ważny przecie ;) Zawsze ciekawiło mnie, jakie jeszcze cuda można wcisnąć nieświadomym ludziom bazując na efekcie placebo. No offence oczywiście, mocno ogólne przemyślenia. Pozdrawiam zza miedzy :)



#6 jacaplaca0007

jacaplaca0007

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1205
  • Dołączył:  20 lis 2015
  • Rok Produkcji:2015
  • Silnik:200 2.4A
  • Imię:Jacek
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 lipiec 2017 - 07:22

Pytałeś, odpowiedziałem, jak mogłem dokładnie w temacie - to nie są przemyślenia, a realia. W moim przypadku efektu "placebo" nie było. Pewnie pomyliłeś posty. Za ok. 100 pln lub tańsze wykonane w garażu, własnoręcznie, wtedy, może pewnie są efekty placebo - nie wiem nie doświadczyłem. Jak pisałem wcześniej aby zaprogramować sprzedawane OBD2 - należy podać wiele parametrów aby skonfigurować "ów" kostkę - pod właściwy silnik - i tutaj "efekt placebo" nie wchodzi w grę - w tym przypadku. Zapoznaj się dokładnie z przeznaczeniem (link poniżej) poczytaj, zadzwoń, zapytaj, przemyśl ponownie - to nie takie proste jak myślisz.

 

jeśli admin pozwoli to link powinien być tutaj widoczny:

https://www.proracing.co/pl-pl/

https://www.proracin...-2-2-crd-detail

 

 

Również pozdrawiam.


Użytkownik jacaplaca0007 edytował ten post 10 lipiec 2017 - 07:29


#7 Bezimienny Gość._Pit__*

Bezimienny Gość._Pit__*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 lipiec 2017 - 07:41

Zapoznaj się dokładnie z przeznaczeniem (link poniżej) poczytaj, zadzwoń, zapytaj, przemyśl ponownie - to nie takie proste jak myślisz.

 

jeśli admin pozwoli to link powinien być tutaj widoczny:

https://www.proracing.co/pl-pl/

 

Również pozdrawiam.

 

Uwierz mi, że dzwonić i pytać nie muszę, nie czas i miejsce na taką dyskusję. Kilka aut o przyrostach 200 czy 300 KM miałem okazję budować lub współbudować. Obecnie nie mam na hobby czasu, praca mocno absorbuje, ale pięćsetkonny własnoręcznie zmodowany efekt moich zajawek nadal stoi w moim garażu. Podyskutować więc mogę, ale nie na temat magicznych pudełeczek oferujących 15 KM w wolnossącym 1,6 (pomijając VTec'ki) ;) Nie chcę Ciebie dołować, ale ktoś Ci sprzedał bujdę na kołach. Mi po prostu żal ludzi, którzy w takie bajki wierzą i jeszcze wydają na to kasę. Modyfikacje dające efekty, o których piszesz, szczególnie w wolnossącym malutkim silniku są, jak dobrze to ująłeś, nie takie proste, jak myślisz. I nie zamykają się w pudełeczku podpinanym pod złącze diagnostyczne. Przepraszam moderatora za OT.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych