Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Układ wspomagania 2.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.holax_*

Bezimienny Gość.holax_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 09 sierpnia 2017 - 09:28

Cześć,

 

w czerwcu umarło mi wspomaganie, warsztat numer 1 postawił diagnozę - pompa i odesłał mnie do innego. Pojechałem do warsztatu 2, pompa została zregenerowana, pasek wymieniony...

 

...wspomaganie przestało działać dwa dni po odebraniu z warsztatu regenerującego. Pojechałem na gwarancję, pompa została zregenerowana ponownie + został zainstalowany nowy przewód ciśnieniowy i przepłukano cały układ. Dzisiaj rano odebrałem PiTka i wspomaganie dalej działa średnio, raz cichutko i skutecznie, innym razem głośno (zwłaszcza kiedy próbuję kręcić w miejscu, ale nie tylko) i z dużym oporem.

 

Czuje, że Panowie w warsztacie sami nie wiedzą WTF, ja się na tym nie znam kompletnie.

Czy mogę prosić Was o sugestię a) co to może być? b) do kogo w Poznaniu lub okolicach się z tym wybrać?

 

PT 2002, 2.0 Benzyna + LPG



#2 Bezimienny Gość.ckrosnia_*

Bezimienny Gość.ckrosnia_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 09 sierpnia 2017 - 09:32

Nowy przewód cisnieniowy słowo klucz . jesli nie oryginał to właśnie to może być przyczyna. Zerknol bym jeszcze na czujnik cisnienia wspomagania czy nie przecieka.

Wysłane z mojego LG-H840 przy użyciu Tapatalka

#3 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8 085
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 sierpnia 2017 - 10:26

Przewód nowy czy zakówany?

#4 Bezimienny Gość.holax_*

Bezimienny Gość.holax_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 09 sierpnia 2017 - 10:29

Niestety nie wiem na 100%, mówili coś o zakuwaniu po czym dzisiaj przy odbiorze usłyszałem że nowy, ale być może źle zrozumiałem :/ Zapłaciłem 300zł jeśli cena coś może zasugerować.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych