Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Demontaż pompy wtryskowej , wysokiego ciśnienia , uszczelnienie

pompa wtryskowa pompa paliwa pompa cieknie cieknąca pompa wyciek z pompy demontaż pompy uszczelnienie pompy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.PtBlack_*

Bezimienny Gość.PtBlack_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 wrzesień 2019 - 19:53

Witam,

Mam problem z cieknącą pompą paliwa. Czy ktoś  z Was ściągał pompę i ma jakieś rady żeby nic nie zepsuć? Wiem, że nie trzeba nic zaznaczać na rozrządzie, czyli po prostu wyciągam i po uszczelnieniu wkładam? Po uszczelnieniu trzeba coś z tą pompą robić?



#2 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16922
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 29 wrzesień 2019 - 20:08

Co to znaczy po uszczelnieniu ? - jesteś w stanie zrobić kalibracje pompy bez maszyny za 100 tyś zl  ? i sprawdzenie parametrów  zadanych dla pracy przy określonych obrotach i ciśnieniu  ..... rozwalacie system i racjonalne naprawy 



#3 Bezimienny Gość.PtBlack_*

Bezimienny Gość.PtBlack_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 wrzesień 2019 - 21:33

zawozę ją do mechanika, a nie chcę holować tam samochodu, Mechanik ma wymienić jakieś gumki w głowiczkach, twierdzi że to łatwa robota.  Poyślałem,że mu ją zdemontuje, wygląda że 3 torxy tylko



#4 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16922
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 wrzesień 2019 - 06:33

Andrzeju spokojnie bez pośpiechu - naprawa pompy ? to pojęcie względne zestaw naprawczy i komplet uszczelnienie jest dla calej pompy i wow czas radziłbym zlecić naprawę w serwisie boscha  - jesli to tylko lecący króciec  - jest pod nim stalowa  podkładka która ulega zużyciu , pod dolotowymi są oringi  i to spokojnie możesz bez ingerencji serwisu wymienić , natomiast pełne profesjonalne zrobienie pompy to tylko Bosch i tu żaden mechanik się nie sprawdzi .



#5 Bezimienny Gość.PtBlack_*

Bezimienny Gość.PtBlack_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 06 październik 2019 - 12:55

Ok, dzięki. Wygląda, że cieknie pod króćcem wychodzącym do listwy. Może okaże się że to tylko ta metalowa podkładka.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pompa wtryskowa, pompa paliwa, pompa cieknie, cieknąca pompa, wyciek z pompy, demontaż pompy, uszczelnienie pompy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych