Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


czy kierownica od Chrysler 300C bedzie pasowała do Pitka ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bezimienny Gość.olotoja_*

Bezimienny Gość.olotoja_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 listopad 2019 - 22:59

P.S - kiera i tak nie będzie pasować. Śruba mocująca w pitolu i w 300 c jest innego typu - 300 c łeb osadzony na połączeniu stożkowym, pt łeb sześciokątny na osadzeniu płaskim - pomijam różnice w średnicy wałka.....    Zawsze można przyspawać lub zespolić drutem alumniniowym, tylko nie wiem, czy się da pomalować..... 
    no dobra nie bede tego przerabiał.  myślałem że jeżeli ta sama firma to i kierownice  podobne mocowanie mają ,

 

 ja lubie  drewniane kierownice. w wiekszości aut takie miałem . Teraz mam  taką  w Alfie :)  

 

myślałem ze łatwo sie podmieni w pitku , ale  widzę że to nie przejdzie . Bardzo dziękuje za odpowiedź . 



#22 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 listopad 2019 - 10:57

taaa trafila kosa na kamien,... dostales zjebke bo ci sie nalezalo,... a zaczelo sie tak niewinnie od pytania jak w temacie,...... :miecio



#23 Bezimienny Gość.olotoja_*

Bezimienny Gość.olotoja_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 listopad 2019 - 19:49

mieczysławie  po przeczytaniu kilku postów iem że masz analne podejscie do zycia  ale pozwól ze nie zgodze sie z toba !  nie dostałem zjebki jak mówisz a jedzynie pdowiedż  na moje pytanie . już wiem ze kiedrownica od m300 ma inne mocowanie a i problem z odłaczeniem poduszek by wystepował . więc  dzieki za podowiedz na proste pytanie i juz wiem ze  taka zamian nie może mieć miejsca .   tak jak pisałem lubie drewniane kierownice ale nic n siłe :) 



#24 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13759
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 listopad 2019 - 07:17

tak mam takie podejscie ze dupce ale ja lubie 1h18n9 a ty lubisz drewno i dobrze stal jest zimna a drewno jest cieple,...:miecio







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych