Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Serwis warsztat Poznań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Byzoeu

Byzoeu

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 241
  • Dołączył:  04 kwi 2019
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:1.6 16V + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 grudzień 2020 - 21:53

Czy ktoś z zacnego grona zna w Poznaniu warsztat w którym właściwie ustawią silnik na poduszkach by nie drżał?
Dziś wymienił mi mechanik wszystkie 4 na silniku i skrzyni. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony bo robi to szybko a przedewszystkim tanio. No ale z ustawiania oblał. Więc zatem czy jest w Poznaniu lub nie dalekiej okolicy warsztat w którym już ktoś z was to robił i jest dobrze? Jestem o krok od spalenia tej fr...cy. Miałem opla i to też była skarbonka ale chociaż byli mechanicy co przy odpowiednich środkach robili cuda. Tu nawet kasa nie pomaga bo nikt w okolicy nie ma pojęcia o tym wydziwie.

#2 nijagi

nijagi

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2214
  • Dołączył:  20 gru 2019
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:Silnik 2 0 M
  • Imię:Waldek
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 grudzień 2020 - 04:35

spróbuj składowa 8 , po kilku ślepakach trafiłem do nich , mają bardzo dobrą opinię , ja jestem również bardzo zadowolony ,

nazywają się Mechanic's Garage , są po naszemu , po poznańsku  solidni , robili mi kilka konkretów i jak to się mówi

auto nie do poznania , nie leczą syfa pudrem , :pa, polecam



#3 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 970
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 grudzień 2020 - 14:59

https://jugoslowianska.pl

 

Poduszek u nich nie robiłem ale w innych kwestiach byli bardziej skuteczni niż ASO i inne, droższe warsztaty.

Trzeba podjechać i pogadać bo raczej trudno się dodzwonić bo na nudę nie narzekają. PT znają więc nie ma obaw, że potraktują Cię jak kosmitę :-)



#4 Byzoeu

Byzoeu

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 241
  • Dołączył:  04 kwi 2019
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:1.6 16V + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 grudzień 2020 - 21:01

AlCapone toś trafił. Ja na codzień pracuje na Koperniku. Te wszystkie windy to mój chleb powszedni. Widzie ten serwis ale dla mnie zawsze tam gumiarnia była,potem się seweis otwożył i już chyba 3 zmiana nazwy tu była więc nie wiem czy wciąż ci sami zdolni ludzie tu pracują. Ktoś na forum też kiedyś pisał że z 2 pomp wspomagania jedną tam składał. No ale sprawdzę ich. W kolejności oczywiście jak koledzy wpisują. Najpierw ta składowa pójdzie po świętach a później oni jak sobie tamci nie poradzą.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych