Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Kupię PT 2.0 w benzynie bez gazu - Warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pzl

pzl

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 85
  • Dołączył:  13 maj 2014
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1,6 M
  • Imię:Paweł

Napisano 02 czerwiec 2021 - 22:13

Cześć, rozglądam się za zadbanym PT sprzed liftu w benzynie 2.0 bez LPG.

Będę wdzięczny za oferty na prv.

Pozdrawiam



#2 vanpeer

vanpeer

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 539
  • Dołączył:  14 kwi 2015
  • Rok Produkcji:2000,2003
  • Silnik:2,0M 2,0M
  • Imię:Robert
  • Skąd::Warmia
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 czerwiec 2021 - 06:56

Złoty

Samochód Z DUBAJU , sprowadzony jako mienie przesiedleńcze. Kupiłem od gościa który go przywiózł.

Przez wiele lat nie widział zimy. Zrobiony rozrząd i wymienione poduszki silnika. Z usterek uszkodzona kratką na podszybiu. Praktycznie niewiele nim jeździłem, bo kupiłem go z chytrości. Chyba miał wgnieciony prawy tylny błotnik przy lampie, ale nie jakoś tragicznie. Ma uszkodzony zamek tylnej klapy. Działa, otwiera, ale nie chodzi idealnie . Zacząłem montować hak ( z odpinaną główką) , który jest mechaniczne podłączony, ale trzeba skończyć elektrykę. To samo dotyczy halogenów. Przełącznik OK. Radio oryginalne mam, ale nie pamiętam czy działa bo włożyłem inne z USB. Wydaje mi się, że w związku z naprawą tego tylnego błotnika, ktoś go dobrze nie zakrył i na "klarze jest lakier bardziej szorstki, więc wymagał by przepolerowania jakąś pastą. Mi to nie przeszkadzało, więc tego nie robiłem. Pytaj o wszystko.

 

W pewnym momencie straciłem serce dla chryslerów ( bo miałem też czarny bardziej wypasiony, ale już sprzedany). Chyba po prostu mi się znudziły. Na początku miałem wielkie plany, chciałem zmieniać przód i zrobić duży grill, Nakupowałem przednich kratek, zderzak do przeróbki i na tym się skończyło.( oczywiście wszystko to mam, i gdybyś chciał się bawić to dołączę w komplecie.+ jakieś duperele których nakupowałem w międzyczasie)

Ale nie chce mi się już przy nim grzebać.

 

Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek zdjęć / opisów / wyjaśnień, pytaj.

 

Samochód ma przejechane 100t km ( wczoraj wskoczyło na licznik ), jest ubezpieczony i ma przegląd.

 

Zadbać o samochód niestety będziesz musiał sam :-) .

Jest mechanicznie w dobrym stanie.

2 komplety alufelg.

Wymaga kosmetyki ale ma potencjał.

Silnik OK.

Bez rdzy.

Cena 2000zł.

 

Możesz nim spokojnie wrócić do domu.

 

Ale naprawdę wolał bym abyś sam to obejrzał, aby później nie było jakichś zastrzeżeń czy pretensji lub niedomówień.



#3 Lipson

Lipson

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 52
  • Dołączył:  16 lis 2014
  • Rok Produkcji:2001 r.
  • Silnik:1,6 M
  • Imię:Filip
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 czerwiec 2021 - 14:45

Przepraszam ze się w tracam ale kolego ze złotym pt skąd jesteś? I czy można jakieś zdjęcia zobaczyć?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych