Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Sprzedam Pt. Cruiser 2,4 2005r Wersja amerykańska, limited. Automat

Giełda sprzedam Pt. cruisera Giełda Sprzedam Pt. Cruiser

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Bezimienny Gość.Tiomek_*

Bezimienny Gość.Tiomek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 sierpień 2021 - 21:20

Witam wszystkich klubowiczów. Sprzedam mojego fajnego Pitka. Samochód jest z gazem. Ma przejechane 108 tyś mil. Na 92 tyś Miał robione całe przednie i tylne zawieszenie, rozrząd cały komplet wymieniony, myta skrzynia biegów wymieniony filtr i olej w skrzyni. na 101 tyś. nowa chłodnica klimy i sprężarka, wentylator chłodnicy, wymienione na nowe błotniki przednie. 105 tyś. wymieniony czujnik położenia wału i paski wielorowkowe. Autem jeżdżę do pracy w Niemczech, więc jest przygotowany do długich podróży bez awarii. Muszę go sprzedać gdyż muszę się zameldować w Niemczech a w tym wypadku nie mogę się tam poruszać autem na polskich numerach lub przerejestrować je. Cena jaka mnie interesuje to 8600 pln. Zapraszam do kupna. Tel. kontaktowy 505 533 227

Załączone pliki


Użytkownik Tiomek edytował ten post 17 sierpień 2021 - 21:43




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Giełda sprzedam Pt. cruisera, Giełda, Sprzedam, Pt. Cruiser

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych