Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Klapa bagażnika, czarna - 2006 2,2 M oraz pasy bezpieczeństwa przód, lewy i prawy - polift kupię


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Babazpsami_*

Bezimienny Gość.Babazpsami_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 30 sierpień 2021 - 12:18

Drodzy Forumowicze,

poszukuję klapy do bagażnika jak w temacie, moją zeżarł od środka pies a od zewnątrz rdza :-( oraz pasy bezpieczeństwa z przodu, winowajca ten sam ;-) Ktoś ma na zbyciu? Jestem z Trójmiasta, mogę podjechać w rozsądnej odległości :-) 


  • dhmmac/Rumcia lubi to

#2 Bezimienny Gość.Fan pitts_*

Bezimienny Gość.Fan pitts_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 31 sierpień 2021 - 15:48

Ach te psy! Ja kupiłem PiTka, z porwanymi pasami, ale z tyłu, nadżartą podsufitką od strony bagażnika, i plastikiem tylnego słupka. Czyli wniosek jest taki, że psy wozimy na zewnątrz😄

#3 Bezimienny Gość.Babazpsami_*

Bezimienny Gość.Babazpsami_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 14 wrzesień 2021 - 15:05

Ach te psy! Ja kupiłem PiTka, z porwanymi pasami, ale z tyłu, nadżartą podsufitką od strony bagażnika, i plastikiem tylnego słupka. Czyli wniosek jest taki, że psy wozimy na zewnątrz

 

Mój gamoń poharatał Pitusia, ale z mojej winy więc nie mogę na niego psioczyć. Wniosek z moich - i Twoich - doświadczeń może płynąć jeden - wozimy w Pitusiu tylko nie zostawiamy bez nadzoru ;-) 





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych