Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Ukraina.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7791
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 31 marzec 2022 - 09:45

Darek wiesz, że cenię Twoje zdanie i mam podobne poglądy.

Co do tego zbrodniarza myślę, że wszyscy mamy takie samo zdanie, ale zawsze można część słowa wykropkować, lub użyć emotki.

Nie o to chodzi, żebyśmy się karali i zachowywali jak dzieci, są zasady, które ustalaliśmy wspólnie i musimy się ich trzymać. 

Gdybym chciała opisać swoje uczucia to byłyby to same bluzgi, ale...

Dlatego proszę dyskutujmy, ale zachowujmy przyjęte przez nas wszystkich reguły.

Dziękuję.


  • rafe1 i andmis lubią to

#42 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 970
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 kwiecień 2022 - 22:21

Chciałbym uprzejmie poinformować, że okręt federacji rosyjskiej, krążownik rakietowy "Moskwa", zacumował dzisiaj tam gdzie powinny cumować wszystkie jednostki marynarki rosyjskiej, czyli kilkaset metrów pod powierzchnią morza.

 

Proponuję toast. "Za rosyjską flotę. Do dna" !!!.

 

P.S. Na serio nalałem sobie szklankę "łiskacza", z tej okazji :-)


Użytkownik Al Capone edytował ten post 14 kwiecień 2022 - 22:39

  • andmis lubi to

#43 WD40MAX

WD40MAX

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 613
  • Dołączył:  11 lip 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 kwiecień 2022 - 07:07

Jest oficjalne dementi w sprawie zatopienia rosyjskiego okrętu. Jak się okazuje to była w pełni świadoma akcja przekształcenia krążownika „Moskwa” w okręt podwodny.
Operacja zakończyła się powodzeniem i okręt nie jest wykrywany obecnie przez radary.


#44 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7791
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 kwiecień 2022 - 18:04


Leży na dnie!

#45 Perkoz

Perkoz

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 627
  • Dołączył:  11 sty 2019
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Dariusz
  • Skąd::Chybie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 kwiecień 2022 - 21:23

Oh yeah  :spoko:



#46 nijagi

nijagi

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2214
  • Dołączył:  20 gru 2019
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:Silnik 2 0 M
  • Imię:Waldek
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 kwiecień 2022 - 07:42

i tak skończył jak prawdziwy okręt , na dnie,  a nie na złomowisku



#47 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 kwiecień 2022 - 12:11

russkij wojennyj korabl idi na DNO!!!



#48 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6505
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 16 kwiecień 2022 - 14:59

i paszoł...... :haha



#49 bagro

bagro

    PT MC

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 921
  • Dołączył:  04 kwi 2012
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 GT - M
  • Imię:Romek
  • Skąd::SBL
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 16 kwiecień 2022 - 21:19

Nowoczesny KURSK przełknęli jakoś a lament robią o starą łajbę.



#50 Maxilampus

Maxilampus

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 530
  • Dołączył:  19 lip 2018
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.0
  • Imię:max
  • Skąd::Toronto
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 17 kwiecień 2022 - 21:10

Czesc..

 

Nie chcę Wam zawracać głowy tematem, którego sporo jest w mediach. Nie są moim celem również dyskusje polityczne.

 

Napiszę tylko tyle. Jeżeli ktoś z Was, ma wolne mieszkanie, pokój, dom, to może niech przemyśli (na spokojnie) czy aby nie przyjąć, na jakiś czas, uchodźców z Ukrainy. To nie są emigranci zarobkowi tylko prawdziwi uchodźcy.

 

Jeżeli nie, to przynajmniej rzućcie trochę grosza dla organizacji (PCK, Caritas itp) wymienionym na nw stronie www. Można też kupić coś do jedzenia, trochę rzeczy codziennej potrzeby. Lista produktów jest wymieniona również na tej stronie.

 

https://pomagamukrainie.gov.pl

 

P.S. ja jeszcze nikogo nie przyjąłem ale pracuję nad tym i zastanawiam się jak to rozwiązać praktycznie.


Takie branie obcych do wlasnej chalpy czy mieszkania z nadmiaru empati, nie zawsze przynosci oczekiwane skutki..

Jest mi empirycznie znany przypadek patologicznej ukrainki z 2 dzieci, ktora nie ma zamiaru opuscic czesci domu ktora nieopatrznie zaoferowali jej moi przyjaciele..Jest w ciazy z 3-m dzieckiem, ktora ukrywala..

Zazadala zameldowania w domu od przyjaciol, i przy braku ich na to zgody , wniosla sprawe poprzez" opeke spolczna" do " sadu administracyjnego" o wydanie Nakazu do  jej zameldowania z dziecmi, (ktore juz rozpoczly edukacje na koszt Polskich podatnikow. ) .co nastapi na 100%  w swietle obowiazujacego prawa..

Niezle schody przed przyjaciolmi na wiele lat..a mozei na cale zycie jak dojdzie do sytuacji wieloletniego " zasiedlenia" przez nia domu..

Na dodatek babsztyl ma wredny charakter i jest Ruska Sowietka urodzona na Ukrainie, nienawidzaca jak sie okazalo Ukrainy

Jak sie juz zdecydujecie na udzielenie " goscinnosci" to idzcie do dobrego Adwokata i spiszcie wlasciwa Umowe Najmu, ktora bedzie chronila wasz interes..co i tak moze byc zbyt slaba ochrona..

Pzdr. i pomagajcie rozsadnie i po glebokim rozeznaniu z kim macie do czynienia..

Ukraina to nie tylko Ukraincy..35% z nich to ludzie roznych narodowosci z bylych Sowietskich Republik ukrywajacy sie za Ukrainskim Paszportem..



#51 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 970
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 kwiecień 2022 - 22:09

A, czy Ty wiesz jaką krecią robotę robią inne programy antywirusowe? To co napisałeś, wcale mnie nie przekonuje. Używałem wielu programów antywirusowych (płatnych), a kaspersky jest moim świadomym wyborem. Jeśli kiedyś zaszfankuje, to go odstawie i zainstaluje inny. Można by tu wiele o tym podyskutować, ale jedno jest pewne, ruskie mordują na Ukrainie niewinne istoty, i to trzeba potępiać.

 

"Sankcjami objęto również Jewgienija Kaspierskiego - absolwenta Wydziału Matematyki Wyższej Szkoły KGB, przekształconego później w Instytut Kryptografii, Telekomunikacji i Informatyki Akademii Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. To założyciel Kaspersky Lab, który stał się jednym z największych światowych dostawców oprogramowania antywirusowego. Od 2017 r. oprogramowanie Kaspersky Lab jest zakazane w systemach federalnych USA. Aktualnie ostrzeżenia przed zagrożeniem stwarzanym przez produkty Kaspersky Lab zostały wydane również przez organy cyberbezpieczeństwa USA, Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Holandii i Litwy"

 

https://www.gov.pl/w...etych-sankcjami


Użytkownik Al Capone edytował ten post 26 kwiecień 2022 - 22:18

  • Szymek_T lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych