Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Witam - prosze o rade :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Mieszko_*

Bezimienny Gość.Mieszko_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 marzec 2010 - 12:07

Witam
Poniewaz jestem nowa osoba na tym forum, to zaczne od przywitania się z maniakami tych pieknych samochodw :)

Moja poprzednia bryka uległa ostatnio duzej stluczce i trzeba zakupic cos nowego :) Poniewaz zakochalam sie w PT i strasznie, ale to strasznie chce go mieć. Udalo mi sie nawet przekonac brata, który jest mechanikiem i zawsze naprawia moje samochody, wiec ma decydujace zdanie przy ich zakupie.
Mam kilka pytan, a kto mi najlepiej odpowie? oczywiscie ktos kto sie zna na tych samochodach, stad mam do Was prosbe. Chce kupic PT rocznik mniej wiecej 2001-2003, w benzynie z silniekiem 2.0, znalazlam kilka fajnych na allegro, ocenicie prosze, czy warte sa obejrzenia i ewentualnego kupna.
http://www.otomoto.p...how&id=C5891161

http://www.otomoto.p...ow&id=C11812882
http://www.otomoto.p...ow&id=C11486616
http://www.otomoto.p...ow&id=C11044260

Prosze o opinie, jak Wam sie jezdzi takim samochodem, bo wiekszosc osob probuje mnie odwiesc od tego pomysłu, twierdzac, ze jest to strasznie duzy samochod, ciezko sie nim manerwuje, ciezko parkuje, a ze ja slaba kobieta jestem to sobie nie poradze :)
z tym bym akurat polemizowala, bo jezdzilam kiedys duzo granada i taunusem :) to były dopiero kolosy i jeszcze bez wspomagania kierownicy :))) ale na serio, chce poznac opinie osob, ktore nim jezdza na co dzien, czy faktycznie jest tak ciezko, zwlaszcza dla kobiet?

Staralam sie poczytac troce na temat awaryjnosci tych samochodow, ewentualnym zakupie czesci, i z tego co widze, to psuja sie jak kazde inne, nie maja chyba jakis wybitnych zdolności do awarii. Jak Wy to widziecie jako ich uzytkownicy?

dzieki wielkie za kazda podpowiedz i mam nadzieje, ze uda mi sie niedlugo dolaczyc do Waszego grona jako szczescliwej posiadaczki PT :)

pozdrawiam

#2 Bezimienny Gość.Qlfon_*

Bezimienny Gość.Qlfon_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 marzec 2010 - 13:25

Pierwszą mozolną rzeczą jaką moim skromnym zdaniem powinnaś zrobić to zadzwonić do
jegomości od ww. Pitków i wziąć od nich numery VIN aut.

Potem albo (te numery sie znaczy) wpisz tu albo w odpowiednim dziale na forum:
www.bezwypadkowe.net

Od tego zacznij :)

#3 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2010 - 16:56

Wybrałaś bardzo ładne kolory. Aż trudno się będzie zdecydować, ale w tym czerwonym z instalacją gazową, tylne lewe drzwi są albo nie domknięte , albo źle spasowane.
Ja nic innego nie widzę na podstawie tych zdjęć.
Jeśli chodzi o opinie na temat tego auta?
Będziesz od tych którym się to auto nie podoba, zawsze słyszała krytyczne uwagi, natomiast ci którym się to auto podoba ( niekoniecznie tylko od właścicieli) , że auto jest super.
Wszyscy jesteśmy w nim zakochani, i ilekroć widzimy czy to swoje , czy cudze auto, to zawsze się uśmiechamy na jego widok.
Jeśli jesteś zakochana tak jak my, to kupuj pitka łącznie z jego wadami, jak nie kupisz, to będziesz zawsze myślała jadąc innym autem, że może trzeba było jednak kupić pitka.
Wady? pitek ma , ale zalety i jego urok są większe niż jego wady.
Czy ciężko się jeździ? to kwestia przyzwyczajenia i wyczucia, jest tutaj sporo dziewczyn, które nie narzekają. A właściciele pitków zrzeszeni na tym forum są jedyni i niepowtarzalni.
Teraz decyzja należy do Ciebie. Ale Ty chyba i tak dokonałaś właściwego wyboru. :brawo

#4 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 15 marzec 2010 - 20:45

Poczekaj poczekaj zaraz Ci Kajka i Bell a może i Aga z Italii napiszą wszystko o tym autku, jako kobiety rzecz jasna :lol

#5 patii

patii

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5865
  • Dołączył:  13 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:cabrio 2.4
  • Imię:Patii
  • Skąd::silesia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 marzec 2010 - 21:47

paradyz, no to ja nic nie napisze :foch

#6 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2010 - 21:51

patii,
Jako przedstawicielka naszych klubowych kobiet i auta, które ma najgorszą widoczność do tyłu, powinnaś przekazać swoje uwagi. :cwaniak

#7 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13780
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2010 - 22:38

:foch pawel robisz fochy..
adasko powinien utytlany przez ostatnie 3 dni jak nie-boskie-stworzenie!

#8 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 16 marzec 2010 - 07:31

Patii wybacz :torba ! Jak mogłem zapomnieć o Tobie, ale spieszę się usprawiedliwić, że bardzo mnie bolały plecy jak to pisałem :glupek

#9 Kajka

Kajka

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5639
  • Dołączył:  11 lut 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Katarzyna
  • Skąd::Śląsk
  • Płeć: Kobieta

Napisano 16 marzec 2010 - 13:03

Ponieważ paradyz wyrwał mnie do odpowiedzi, więc piszę! :)
Mieszko, witaj!
Widzę, że jak kobieta - najpierw zadbałaś o kolor :lol I słusznie - ma się Tobie podobać!

wiekszosc osob probuje mnie odwiesc od tego pomysłu, twierdzac, ze jest to strasznie duzy samochod, ciezko sie nim manerwuje, ciezko parkuje, a ze ja slaba kobieta jestem to sobie nie poradze

Bzdury! Nawet "słaba kobieta" (chociaż żadnej z Koleżanek z Forum o to nie podejrzewam) świetnie sobie poradzi! Ty też! :)
Manewry i parkowanie są do opanowania (chociaż... ten nasz osławiony promień skrętu... :diabelek ).
Z Twoich autek, to chyba najbardziej podobają mi się 1 i 2. Ze wskazaniem na 1 ("wszystkomające" i nie-fioletowe :lol jakoś to nie mój kolor, chociaż grill ładny). To jest ocena "wizualna" ;) (czyt. po babsku). W ocenie technicznej pomogą Ci nasi Koledzy! No i Brat - Fachura!!! :) Taki Brat to skarb!!! :tak
Trzymam kciuki za udany zakup!
I pochwal się nam szybciutko nowym nabytkiem! :)





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych